Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

צדק מבחינתו מחזיק את אלונה בביציות

אם היא מתנערת ממנו או מהחוזה איתו

הוא יספר בדיוק מי נתן לו את החומר, כמה פעמים כמה שחקנים מוספים קיבלו ויעשה לה שמח, לא סתם היא חיבקה אותו ועשתה לו פוצי מוצי

שיר צדק אמר מול המצלמות שהוא לא לקח שום דבר שלא נתנו לו בקבוצה למה כל הליגה לא באוויר?

כי זה בש ואתה מכבי...

תתחיל להבין שזה לעולם לא ישתנה המערכת תישאר מושחתת , תמיד יחפשו אותך בנפילה הכי קטנה , ולא ישימו זין שזה יקרה לקבוצה אחרת.

בנתיים אנחנו עומדים לדין חח

"לאחר בקשת אוהדי מכבי הקבוצה תענש".

*אני נגד השיר שמתאים יותר לאוהדי הפועל ב 100%, אבל ללכת לבקש להעניש את הקבוצה שלי? איכס.

לא סובל את השיר הגועל נפש הזה , מפה ועד ללכת להתלונן? למישהו פה השתבש משהו בקופסה.

ואגב , איך מתן או מישהו פה לא הכין כבר סרטון של היטלר מתעצבן על זה שתפסו את צדק עם סמים?

לא סובל את השיר הגועל נפש הזה , מפה ועד ללכת להתלונן? למישהו פה השתבש משהו בקופסה.

ואגב , איך מתן או מישהו פה לא הכין כבר סרטון של היטלר מתעצבן על זה שתפסו את צדק עם סמים?

באופן כללי הוא חוסך עלינו סרטונים השנה... מתי היה האחרון?

מדהים אותי שכולנו אומרים לקחת בעירבון מוגבל כל מילה שיש בכתבות בתקשורת אבל לא מבצעים את זה בעצמם. תנשמו.

בקשר לשיר צדק, אני לא עקבתי כל כך אבל רק כדי להיות בטוח (ומצטער אם השאלה הזו בורה למדי) - אם וכאשר הוא יקבל הרחקה, זה יחול על כל המפעלים (ולא רק על אירופה), נכון?

מעניין מאוד לראות אם שחקנים אחרים של באר שבע ייתפסו. אם כן, המועדון עשוי לספוג עונש מאופ"א (איזה כיף שהתחום הזה לא באחריות התאחדות העסקנים שלנו). אם לא, צדק בבעיה.

בכל מקרה, החיבוק התקשורתי לצדק הוא דוחה ופסול. אשכרה נותנים גיבוי לשחקן שנתפס על משהו אסור. במקום לדבוק בפרטים היבשים, אנחנו מקבלים כל מיני הודעות תמיכה כאלה ואחרות. למי איכפת? את מי זה מעניין? אנחנו צריכים לקבל מידע מתקשורת ששואלת שאלות קשות ומאתגרות. גם אם הוא אכן עשה את זה בתום לב (ואני נוטה להאמין שכן אפילו שבאמת זה כמו הימור עיוור בקזינו), לא עדיף לחכות עד לסוף הבירור? איך אנשים בארץ עדיין צורכים את הזבל הזה שנקרא ONE, ספורט5 ושאר הכתבות המביכות שמסתובבות ברשת?

אם שחקן נוסף ימצא חיובי בבדיקות מול לגאנו אז זה שמחה וששון מול אופ"א, אבל זה ספקולציה די קלושה כי :

1. שחקן נוסף צריך לקחת את אותו תוסף לפני לוגאנו

2. גם בתוסף הזה אותו חומר אסור היה במינון גבוהה מהמותר, כנראה בגלל פגם בייצור.

3. אותו שחקן צריך לעלות בהגרלה לבדיקת סמים.

ענישה לקבוצה צריכה לבוא מההתאחדות לאחר חקירה יסודית.

כל הסימנים זה שההתאחדות לא מתכוונים לעשות כלום, בטח לא לפני הטיעונים של ב"ש וצדק מול אופ"א.

איך בעצם עובד הבדיקות של אופא?

כל משחק באירופה לוקחים לכל קבוצה? זה רנדמולי? מודיעים על זה מראש?

שפכו לי קצת אור על הנושא

http://www.uefa.com/insideuefa/protecting-the-game/anti-doping/?redirectFromOrg=true

לא עונים על מה ששאלתי

יש עוד מקור מידע?

כן (http://football.org.il/Archive/Articles/Pages/article_ifa_18sep.aspx) אבל יש בו את אותו מידע פחות או יותר

בחירה רנדומלית בשני שחקנים מכל קבוצה, ללא הודעה מראש

מעניין מאוד לראות אם שחקנים אחרים של באר שבע ייתפסו. אם כן, המועדון עשוי לספוג עונש מאופ"א (איזה כיף שהתחום הזה לא באחריות התאחדות העסקנים שלנו). אם לא, צדק בבעיה.

בכל מקרה, החיבוק התקשורתי לצדק הוא דוחה ופסול. אשכרה נותנים גיבוי לשחקן שנתפס על משהו אסור. במקום לדבוק בפרטים היבשים, אנחנו מקבלים כל מיני הודעות תמיכה כאלה ואחרות. למי איכפת? את מי זה מעניין? אנחנו צריכים לקבל מידע מתקשורת ששואלת שאלות קשות ומאתגרות. גם אם הוא אכן עשה את זה בתום לב (ואני נוטה להאמין שכן אפילו שבאמת זה כמו הימור עיוור בקזינו), לא עדיף לחכות עד לסוף הבירור? איך אנשים בארץ עדיין צורכים את הזבל הזה שנקרא ONE, ספורט5 ושאר הכתבות המביכות שמסתובבות ברשת?

אולי זה די סטנדרט מה שהוא לקח/קיבל ובגלל זה התגובה הזאת מהתקשורת והאחרים בליגה (גם יובל נעים דיבר עליו בראיון).