Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

אלופה גם במעבדה - על השבוע המטורף שעבר על הפועל ב"ש

מערכת ספורט 5

הגול של מרדונה בגמר המונדיאל, האליפות של הבולס ב-96', המהפך של יונייטד נגד באיירן מינכן, פתיחתה של סמפל B,

כולם ארועים מכוננים בספורט, ארועים שגורמים לנו לתפוס את הראש, להבין שאף פעם לא באמת מספיק לנו, ושתמיד אפשר להתרגש עוד קצת.

הפועל באר שבע, האלופה שסוחפת את המדינה ואירופה כבר שנתיים במגרשים, הוכיחה לנו השבוע שהיא קבוצה גדולה, גם במעבדה.

הקבוצה, אלונה, אסי, בכר וכמובן קהל האוהדים הגדול, עמדו איתנים מאחורי שיר צדק ברגעי המשבר ולא נשברו, כל הדרך עד לקבלת התוצאות הנקיות.

עכשיו, כשאירועי השבוע מאחוריהם, ורגע לפני יום הכיפורים, כשענן מלא במזומנים קנדיים מלוכלכים ניצב באופק, אפשר לצאת לדרך חדשה.

זה יגמר באליפות?

תשמע אתה גאון

אשכרה נכנסתי לבדוק באתר שלהם אם זה אמיתי

גדולל

אלופה גם במעבדה - על השבוע המטורף שעבר על הפועל ב"ש

מערכת ספורט 5

הגול של מרדונה בגמר המונדיאל, האליפות של הבולס ב-96', המהפך של יונייטד נגד באיירן מינכן, פתיחתה של סמפל B,

כולם ארועים מכוננים בספורט, ארועים שגורמים לנו לתפוס את הראש, להבין שאף פעם לא באמת מספיק לנו, ושתמיד אפשר להתרגש עוד קצת.

הפועל באר שבע, האלופה שסוחפת את המדינה ואירופה כבר שנתיים במגרשים, הוכיחה לנו השבוע שהיא קבוצה גדולה, גם במעבדה.

הקבוצה, אלונה, אסי, בכר וכמובן קהל האוהדים הגדול, עמדו איתנים מאחורי שיר צדק ברגעי המשבר ולא נשברו, כל הדרך עד לקבלת התוצאות הנקיות.

עכשיו, כשאירועי השבוע מאחוריהם, ורגע לפני יום הכיפורים, כשענן מלא במזומנים קנדיים מלוכלכים ניצב באופק, אפשר לצאת לדרך חדשה.

זה יגמר באליפות?

ענק!

ויש סרט שהיא כבר עשתה ל7 שחקני בש מול לוגאנו.

אני יודע שהוא טרול, ואיכשהו הוא עדיין מצליח לגרם לי להאמין לו שוב פעם...

פשוט יודע בדיוק מה אני רוצה לשמוע... כל כך רוצה, שאני אתבזה בלתת לו עוד צאנס...

אם באמת קורה מצב וכמה שחקנים בב"ש ייתגלה אצלם חומרים אסורים, מה העונש שהם צריכים לקבל? השעייה מאירופה זה ברור, השאלה אם ייקבלו עונש גם בליגה?

אם באמת קורה מצב וכמה שחקנים בב"ש ייתגלה אצלם חומרים אסורים, מה העונש שהם צריכים לקבל? השעייה מאירופה זה ברור, השאלה אם ייקבלו עונש גם בליגה?

הפחתת נקודות לנו ולמכבי חיפה על מנת לשמור על תחרותיות ועניין בליגה

באותו עניין, סוני ווימס שהיה במכבי סל, קיבל מקודם הרחקה ל-4 שנים מכל פעילות בגלל שסירב לעשות בדיקת סמים של פיב"א.

(יוכל לשחק רק ב-NBA)

באותו עניין, סוני ווימס שהיה במכבי סל, קיבל מקודם הרחקה ל-4 שנים מכל פעילות בגלל שסירב לעשות בדיקת סמים של פיב"א.

(יוכל לשחק רק ב-NBA)

אז מכבי לא עשו לו כיפה אדומה מסתבר.

לא הגיוני

בשביל לשמור את חיפה תחרותית צריך לתת להם נקודות במתנה ולא להפחית.

הפחתת נקודות לחיפה? אחי תשאיר להם סיכוי להגיע לפלייאוף העליון.

(יוכל לשחק רק ב-NBA)

בטוח? ממה שהבנתי הורחק רק מפיב"א, אבל היורוליג והליגות האירופיות לא מחוייבות להישמע להוראות של פיב"א

בטוח? ממה שהבנתי הורחק רק מפיב"א, אבל היורוליג והליגות האירופיות לא מחוייבות להישמע להוראות של פיב"א

יורוליג זה אכן מפעל פרטי של "יורוליג בסקטבול" ואין לו קשר לפיב"א.

אבל פיב"א אירופה אחראים על כל ההתאחדויות באירופה כולל אותנו, ולא הגיוני שקבוצה תחתים שחקן רק ליורוליג, וגם שחקן לא ירצה כזה דבר (דווין סמית זה

שונה, בגלל שהוא היה מבוגר ופציע) ויכול להיות גם שההתאחדות המקומית לא תאשר כזה דבר.

ברור שיש סיבה, למה שזה יגיע לאוזניים של התקשורת ויצא בתור "חשיפה" או "פרסום ראשון" שסתם מכניס את האוהדים שלך ליותר ערפל ומביך את המועדון.

לא רואה איך דבר כזה יכול לדלוף

אני מניח שאופא מתקשרים עם הפועל באר שבע ישירות

ואני די בטוח שאין לאף אחד מהנהגי אוטובוס שמובילים את דעת הקהל קשרים בבתי הדין והמעבדות של אופא

לא רואה איך דבר כזה יכול לדלוף

אני מניח שאופא מתקשרים עם הפועל באר שבע ישירות

ואני די בטוח שאין לאף אחד מהנהגי אוטובוס שמובילים את דעת הקהל קשרים בבתי הדין והמעבדות של אופא

דברים כאלו אין סיכוי שלא ידלפו בשלב כזה או אחר.

אז גם וואקמה מסומם?

יכולים גם לבדוק שחקני ספסל, לא?

בכל מקרה יש לבכר חתיכת ביצים לספסל את וואקמה במשחק אירופי. יש לי תחושה שזה לא יגמר טוב, אלה אם כן הוא כבר נמכר לסין.