Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

זאת בדיוק הנקודה. זה חומר שמיועד לחובבנים.

הם בחרו לעבוד עם חברה שמייצרת סמים לא חוקיים לחובבנים.

זה אליבי שתוכנן מראש.

קומבינה.

בדיוק. לכאורה.

עכשיו גם ברור למה ראדי נראה אצלם כל כך טוב למרות הגיל.

פתאום השנה הוא הזדקן בעשור תוך חודש.

חחחח אשכרה ראשי היה באנקר שם..בלי הסמים הם שמים את

אלחמיד קשר לפניו.

יאללה אבא של אוחנה, יעקב בוזגלו, תפתחו הכל תעשו צדק.

כשהתפוצצה הפרשה עלה מומחה ל103 ואמר שקבוצות שמספקות תוספים צריכות שהספק יעמוד בתקן שאומר שבמפעל לא משתמשים בחומרים אסורים ע"מ למנוע מקרים כאלה.. זה הכי לא עומד בקנה אחד עם הטענות של ב"ש

ומדהים שמראים בקבוק ותוית וזהו, הסיפור נגמר.. זה מעט מדי וקל מדי.. מי עוד צרך, כמה זמן צרכו.. פשוט לא יכול להיות שלא שואלים את השאלות האלה.. זה מרתיח

אני חייב לשאול פה מומחים לעניין שאלה.. אם נניח באיזושהי ליגה היפוטתית יש איזשהו שחקן תיאורטי שכל הקריירה שלו לא הפסיק להפצע. ונגיד ואותו שחקן פתאום אחרי גיל 30 בזמן יחסית קצר ממש מתנפח וכמות הפציעות יורדת דרסטית. האם יכול לכאורה להיות לזה קשר לכאורה לחומרים אסורים לכאורה?

כשהתפוצצה הפרשה עלה מומחה ל103 ואמר שקבוצות שמספקות תוספים צריכות שהספק יעמוד בתקן שאומר שבמפעל לא משתמשים בחומרים אסורים ע"מ למנוע מקרים כאלה.. זה הכי לא עומד בקנה אחד עם הטענות של ב"ש

ומדהים שמראים בקבוק ותוית וזהו, הסיפור נגמר.. זה מעט מדי וקל מדי.. מי עוד צרך, כמה זמן צרכו.. פשוט לא יכול להיות שלא שואלים את השאלות האלה.. זה מרתיח

אני חייב לשאול פה מומחים לעניין שאלה.. אם נניח באיזושהי ליגה היפוטתית יש איזשהו שחקן תיאורטי שכל הקריירה שלו לא הפסיק להפצע. ונגיד ואותו שחקן פתאום אחרי גיל 30 בזמן יחסית קצר ממש מתנפח וכמות הפציעות יורדת דרסטית. האם יכול לכאורה להיות לזה קשר לכאורה לחומרים אסורים לכאורה?

עניין של זמן עד שהוא יחזור להיפצע.

מרתיחה מאוד השכונה הזאת, לא בגלל שמדובר ספציפית בבאר שבע, אלא שהכל כאן מושחת מהיסוד ברגע שאף גוף (מנהלת / התאחדות) לא חוקר את העניין לעומק ומוציא את הדברים כמו שהם.

בשורה התחתונה יש כאן שחקן שאכל זין בגלל קבוצה שמנוהלת לא בצורה ספורטיבית.

מצידי, שישביתו את הליגה עד שיספרו את כל מה שהלך שם.

מרתיחה מאוד השכונה הזאת, לא בגלל שמדובר ספציפית בבאר שבע, אלא שהכל כאן מושחת מהיסוד ברגע שאף גוף (מנהלת / התאחדות) לא חוקר את העניין לעומק ומוציא את הדברים כמו שהם.

בשורה התחתונה יש כאן שחקן שאכל זין בגלל קבוצה שמנוהלת לא בצורה ספורטיבית.

מצידי, שישביתו את הליגה עד שיספרו את כל מה שהלך שם.

תאמין לי שאם זו הייתה מכבי, לא רק שהיו בןדקים לעומק היו מערבים תמשטרה, את wada ואת כל העולם ואשתו.

נראה לך הגיוני שיפגעו במאמי? אתה לא מתבייש????

ככה זה שאתה מועדון קטן. עם כל השינוי שהיה שם בשנים האחרונות זה ה-DNA האמיתי שלהם.

הם יצאו בנס שעוד שחקנים לא נתפסו, אבל בוא נראה עכשיו מה הם שווים בלי התוספים.

מה גורם לך לחשוב שמה שיהיה הוא לא מה שהיה? הרתיעו אותם בדרך כלשהי? חקרו? הענישו? קנסו?

למה שהם לא ימשיכו לקחת את זה במסגרות שאינן אירופאיות? מי יבדוק?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5101746,00.html#autoplay

רז שכניק:

שיר צדק: השאלות שנשארו פתוחות

קראתי בעניין את ההודעה על "התחקיר המעמיק" שביצעו בהפועל באר שבע אחרי פרשת החומר האסור של שיר צדק ותהיתי האם יש מי שבאמת קונה את ההסברים החיוורים ומבולבלים של המועדון "השקוף".

הנה השאלות שבוודאי לא יזכו לתשובות:

1. באר שבע טענה בהתחלה שייתכן שמדובר בחומר שקיבל שיר צדק בנבחרת. עכשיו היא מודה באספקת החומר. וואו. מהפך. למה נטען קודם אחרת?

2. באר שבע טענה שבית הדין של אופ"א קיבל את הטענות שלהם. איפה הפרוטוקול שתומך בטענה? ואם כך מדוע ניתן עונש על טעות בייצור? מדובר בעוול עצום.

3. מדוע לא לערער אם זו רק "טעות בייצור". האם חשובה רק מידת העונש של השחקן ולא שמו הטוב או שם המועדון? ואולי בבאר שבע חששו לערער כי הבינו שרק רע יכול לצאת להם מזה?

4. מכל המוני הבקבוקים בעולם נפל פגם בייצור על אותו בקבוקון של צדק! וואו. נס ממש. הכיצד? המעניין ובמקרה כל זה אירע לקראת המשחק החשוב בתולדות המועדון. מעניין שצדק הוא היחיד שקיבל את אותו חומר, כי כמובן ידוע לכל שמכינים שייק אחד ואז זורקים את כל מה שנשאר. צירוף מקרים מדהים

5. ומה זאת אומרת "ככל הנראה" נפל פגם, לשון הודעת באר שבע? מגוחך. אז אני מחליט כעת שככל הנראה לא נפל פגם בייצור. למה לא? אגב, בכותרת קובעת באר שבע שחד משמעית נפל פגם בייצור. מדוע בטקסט בפנים הקביעה נחלשת ל"ככל הנראה"?

6. אגב, בהודעה המצולמת של באר שבע מהאמריקאים יש שימוש של החברה בצמד המילים entirely possible לגבי הימצאות החומר האסור. ובתרגום חופשי: אפשרי לחלוטין. כלומר, אפשרי לחלוטין שלא. אין שום הודעה חד משמעית.

7. ואם אכן נפל פגם בייצור, איך זה שבאר שבע לא תובעת מיליונים מהחברה האמריקנית על פגיעה קשה בקריירה של צדק ובשם הקבוצה?

8. מדוע לא כינסה אלונה ברקת מסיבת עיתונאים כמו ההיא בספטמבר שבה צדק דיבר על "משפרי ביצועים"? האם חששה משאלות העיתונאים שיגיעו?

9. העיתונאים עמיר פלג ושי מוגילבסקי (ידיעות אחרונות ו-ynet) טל שורר והפרשן בוני גינצבורג (גלי צה"ל) ומשה פרימו העלו בימים האחרונים שאלות פתוחות בנושא בפני באר שבע. הם בוודאי לא נחשבים אוהדי מכבי. גם הם לא זכו לתשובות.

מה גורם לך לחשוב שמה שיהיה הוא לא מה שהיה? הרתיעו אותם בדרך כלשהי? חקרו? הענישו? קנסו?

למה שהם לא ימשיכו לקחת את זה במסגרות שאינן אירופאיות? מי יבדוק?

בדיוק, ייתכן שעדיין הם משתמשים במוצרים של אותה חברה, ולך תדע אולי גם היום יש שם טעויות בתוויות.

לכאורה כמובן, רק שואל שאלות.

ממש לא.

זה מכתב מוזמן עבור לקוח שאומר אולי במקרה יכול להיות שהייתה אפשרות לטעות הינה תציגו את זה.

שיהיה ברור שלבאר שבע היו את הבקבוקים הם שלחו אותם לבדיקות ואם הם היו מוצאים שם חומרים אסורים הם היו מפוצצים את זה.

באר שבע סיממו את כל הקבוצה

היה להם מזל מהסרטים שבחורו עם שיר צדק את השחקן היחיד שלא לקח את התוסף אחרת ב"ש הייתה מוחזרת בגדול ל DNA הרגיל שלה.

"הצבר"

מה זה מכתב מוזמן על ידי לקוח?

איזה בעל עסק יכתוב מכתב שעלול לסבך אותו משפטית, בטח עבור לקוח קטן כמו הפועל ב״ש?

אני לא יודע בתור מה אתה עובד, אבל אתה היית מוכן בשביל לקוח קטן לכתוב מכתב שאולי עשית טעות די קריטית שיכולה לעלות לאנשים בבריאות או בקריירה, ואם תתברר כנכונה יכולה לגרום לך נזק כלכלי ענק?

וכן, הם יכלו לשלוח את זה לבדיקת מעבדה ואז לתבוע את המפעל, אבל זה לא היה עוזר להם בקייס של שיר צדק, כי משפט היה לוקח המון זמן. אני מניח אז שהם איימו על המפעל בתביעה, ואז בתמורה לויתור על תביעה הוא יכתוב מהר משהו שלא יהיה הודאה באשמה, אבל כן יעזור לו.

או לפחות, אם אני הייתי במצב שלהם זה היה המהלך שהייתי עושה מול המפעל.

זה מסביר למה נוואקמה בגיל 37 היה נראה ככ טוב עד שהתפוצצה הפרשה. לכאורה.

מסביר גם למה אוגו עצבני בזמן האחרון. ידוע שגמילה חלק ממנה גורמת לנגמל להיות עצבני.

איזה בעל עסק יכתוב מכתב שעלול לסבך אותו משפטית, בטח עבור לקוח קטן כמו הפועל ב״ש?

אני לא יודע בתור מה אתה עובד, אבל אתה היית מוכן בשביל לקוח קטן לכתוב מכתב שאולי עשית טעות די קריטית שיכולה לעלות לאנשים בבריאות או בקריירה, ואם תתברר כנכונה יכולה לגרום לך נזק כלכלי ענק?

וכן, הם יכלו לשלוח את זה לבדיקת מעבדה ואז לתבוע את המפעל, אבל זה לא היה עוזר להם בקייס של שיר צדק, כי משפט היה לוקח המון זמן. אני מניח אז שהם איימו על המפעל בתביעה, ואז בתמורה לויתור על תביעה הוא יכתוב מהר משהו שלא יהיה הודאה באשמה, אבל כן יעזור לו.

גם אני שאלתי את עצמי את השאלה הזאת, אבל אם יתברר שזו חברה שמתעסקת רק עם חובבנים (כמו שכבר נאמר פה), אז לא באמת אכפת להם ושנית אולי חלק מהאנשים אפילו יעדיפו..

שורה תחתונה הם מודים שעד שיר צדק הקבוצה השתמשה בתוסף, עכשיו גם אם נצא מנקודת הנחה שהיה פאק ביצור דה פאקטו היה להם יתרון לא הוגן על שאר קבוצות הליגה.

בנוסף סוג החומר (כזה שנעלם אחרי 24 שעות) מחשיד מאוד.

לחברה אין שום איסור לייצר בקבוקים עם חומר מסוג אוקטופומין ..הוא לא נמנה ברשימת הסמים האסורים

הוא בסהכ נמנה ברשימת החומרים האסורים לשימוש בקרב אופ"א או וואטאבר.

אין פה עניין פלילי ככה שמה אכפת להפ להגיד יכול להיות שנגע בזה אוקטופמין..מכירים את זה שאתה אוכל וופל ורשופ עשוי להכיל עקבות בוטנים ?אז ככה..

זה שהם יצאו בגירסא "ללא" החומר זו זכותם

תיזהר תכף יגידו שאתה אוהד בש