Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

ואם באמת חברת התרופות חתמה והודתה שהיה פגם בייצור היא פתחה דלת לים של תביעות ממי שקנה ממנה את התוסף הזה

תביעה על מה? כמו שנאמר זה לא חומר שהוא לא חוקי אלא פשוט אסור השימוש בו בסמוך לתחרות.

היחידים שתהיה להם עילת תביעה הם אותם אנשים שהשתמשו בתוסף הספציפי, מהתאריך הספציפי (כי אני מניח שהחברה תתחם את הפגם בייצור בתאריכים מסוימים) נתפסו על שימוש והוענשו על כך- קבוצת אנשים שנראה לי שמכילה פחות או יותר רק את שיר צדק.

זה לפני הכסת"ח שאולי הם עשו לעצמם בלי קשר.

כמה זמן עוד נשאר לשיר צדק בחוזה ?

אם שיר צדק מקבל הרחקה מפעילות לשנה\שנתיים\חמש - החוזה עם ב"ש בטל? הם לא חייבים לשלם לו?

מה הסיכוי שטביב מחתים אותו עתידית בחוזה חייל דקה אחרי שהוא מושעה? :thumbs:

כמה זמן עוד נשאר לשיר צדק בחוזה ?

אם שיר צדק מקבל הרחקה מפעילות לשנה\שנתיים\חמש - החוזה עם ב"ש בטל? הם לא חייבים לשלם לו?

מה הסיכוי שטביב מחתים אותו עתידית בחוזה חייל דקה אחרי שהוא מושעה? :thumbs:

אם הם באמת אלו שסיפקו לו את החומר אז הם לא עד כדי כך מפגרים להעיף אותו כי הוא יפתח עליהם את הפה בשנייה שיסגרו לו את החוזה.

אם הוא מקבל שנתיים, מכריז על פרישה ומקבל ישר תפקיד אצל הנרקומנים אפשר לדעת שכל הקבוצה מזריקה (לכאורה)

לא מבין אנשים שמאחלים רע למישהו אחר על רקע ספורטיבי. אם אשם שיענש ואם הוכיח שלא אשם שיבושם לו. יש פה כמה צמאי דם ממש כמו אוהדי הפועל

שומע ?

שחקן מזייף פציעה בחצי גמר גביע המדינה , הקבוצה השנייה שחייבת גול ממשיכה לשחק ומבקיעה בזמן שהוא "פצוע" בחוץ, השחקן ה"פצוע" חוזר לשחקן כמובן מיד אחרי זה כמו חדש.

עוד באותו הערב זה פותח מהדורות חדשות, דיבורים על חוסר ספורטיביות, פאנלים ומשדרים מיוחדים , עליהום מטורף שנמשך שבועות (!), השתלחויות מפה ועד הודעה חדשה ובעלים של קבוצה שאומר שהקבוצה שלו "עולה לחגוג אליפות" עם היריבה לתואר במשחק האחרון והקובע של העונה, שנגמרת באובדן אליפות.

לעומת זאת , מקרה נוסף - שחקן נתפס שלקח, בידיעה או שלא , וזה לא באמת משנה , משפרי ביצועים לא חוקיים , 99% שעוד חברים מהקבוצה שלו לקחו את זה ופשוט לא נבדקו, הדבר עובר בתקשורת כאילו לא קרה , לא נשאלות שאלות קשות, סה"כ כתבה פה , אזכור שם , לעזאזל - ברובן בכלל מחפשים איך להוציא את הקבוצה המסוממת זכאית ומחפשים אשמים אחרים, הכל כדי לא לפגוע בקבוצה.

ואחרי זה אנשים כמוך לא מבינים איך אנשים פה תופסים את הראש שהרמאי המסומם הזה עוד ייצא זכאי בסוף.

היי ניר, מסכים בטירוף עם כל מילה

רק חשוב חשוב לציין שרואים בוודאות את אבוקסיס מסמן לו "שכב שכב" על הדשא. ושיתגלגל פנימה כדי שלא ייעצר המשחק. שלא יהיה ספק.

שומע ?

שחקן מזייף פציעה בחצי גמר גביע המדינה , הקבוצה השנייה שחייבת גול ממשיכה לשחק ומבקיעה בזמן שהוא "פצוע" בחוץ, השחקן ה"פצוע" חוזר לשחקן כמובן מיד אחרי זה כמו חדש.

עוד באותו הערב זה פותח מהדורות חדשות, דיבורים על חוסר ספורטיביות, פאנלים ומשדרים מיוחדים , עליהום מטורף שנמשך שבועות (!), השתלחויות מפה ועד הודעה חדשה ובעלים של קבוצה שאומר שהקבוצה שלו "עולה לחגוג אליפות" עם היריבה לתואר במשחק האחרון והקובע של העונה, שנגמרת באובדן אליפות.

לעומת זאת , מקרה נוסף - שחקן נתפס שלקח, בידיעה או שלא , וזה לא באמת משנה , משפרי ביצועים לא חוקיים , 99% שעוד חברים מהקבוצה שלו לקחו את זה ופשוט לא נבדקו, הדבר עובר בתקשורת כאילו לא קרה , לא נשאלות שאלות קשות, סה"כ כתבה פה , אזכור שם , לעזאזל - ברובן בכלל מחפשים איך להוציא את הקבוצה המסוממת זכאית ומחפשים אשמים אחרים, הכל כדי לא לפגוע בקבוצה.

ואחרי זה אנשים כמוך לא מבינים איך אנשים פה תופסים את הראש שהרמאי המסומם הזה עוד ייצא זכאי בסוף.

זה בדיוק כמו שהערבים תולים את ההכרזה על ירושלים כבירת ישראל לעוד התפרעןיות.

התקשורת, המנהלת וכל מדינת ישראל(מי שמתעסק בכדורגל) חיפשו תפאנצ להפיל ולהכפיש את מכבי כדי שבש תקח אליפות, היה גיוס פסיכי של כולם בשביל בש.

הטיפשים האלה לא העריכו נכון תמפה ושבש שנה אחרי תיקח אליפות בצורה מכובדת וראויה בזכות ולא בחסד כמו האליפות הראשונה שלהם

שומע ?

אני עדיין לא מבין, אז תסביר לי שוב. מה הקשר בין הטענות לתקשורת מוטה לבין לאחל לבנאדם רגיל כמוני וכמוך שיהיה לו רע בחיים? מה שיר צדק עיתונאי? כתב תקשורת? אם לקח שיורשע ואם לא שיחזור לשחק ולהינות מהחיים ולפרנס את המשפחה שלו, ואתה תשרוק לו בוז במגרש. איזה סמטוחה עשית מזה

אני עדיין לא מבין, אז תסביר לי שוב. מה הקשר בין הטענות לתקשורת מוטה לבין לאחל לבנאדם רגיל כמוני וכמוך שיהיה לו רע בחיים? מה שיר צדק עיתונאי? כתב תקשורת? אם לקח שיורשע ואם לא שיחזור לשחק ולהינות מהחיים ולפרנס את המשפחה שלו, ואתה תשרוק לו בוז במגרש. איזה סמטוחה עשית מזה

לגמרי. נשמור על אמות מידה אנושיות גם אם אחרים לא. לא מאחל לצדק כלום. יענש? בצדק. לא יענש? שימשיך לפרנס את משפחתו. לא רוצה רע לאף אחד ברמה האישית.

אני לגמרי מבין את התסכול של האנשים פה.

אסור לשכוח שמאחרי כל המהומות בספורט עומדים אנשים בשר ודם.

אם שיר צדק לא לקח ביוזמתו את החומרים האסורים אלה קיבל אותם מהקבוצה הוא לא זה שצריך להפגע.

בלי שום קשר ללקקנות של התקשורת.

אם הספורטאי סרח, הוא צריך לשלם גם תום לב לא עוזר במקרה הזה.

אבל אם הספורטאי התנהל באחריות ולקח בתום לב מה שהוא קיבל מגורמים מוסמכים אז מישהו אחר צריך לשלם את המחיר לא הוא.

ובטח שאין צורך לאחל רק רע גם אם הוא לא אשם.

* ולגבי ההשוואה עם האחרים, אנחנו מכבי אנחנו שואפים להיות טובים יותר..... נקודה.

צבר. אל תבלבל פה את המוח.

או ששיר ידע או שהקבוצה ידעה או ששניהם ידעו.

ברגע שהוא משתף פעולה עם הקבוצה הנסיונות רמייה ושקר האלו הוא חשוף 100% מבחינתי.

ואם האידיוט הסכים לקחת על עצמו. מאחל לו 1000 שנה בחוץ.

אם הוא היה יוצא נגד הקבוצה ואומר שזה סופק ממנה ולא אשמתו ושהפילו אותו - הייתי מאחל לו לצאת זכאי/עצוב על העונש שלו.

הבן אדם אשכרה העלה תמונה שלו ואומר שרפתי ככה וככה קלוריות, מה הוא לא ידע מה הוא לקח? ברור שהוא ידע..תום לב זה לא, הוא חושב שכולם מטומטמים זאת הבעיה.

אין אתם חבורה של מתייפיפים הזויים.

באר-שבע משקרת,שיר צדק משקר,יש מצב שכל הקבוצה הזאת מסוממת ולקחה כאן שתי אליפויות על ממריצים,על מי בדיוק אתם מרחמים?

אני הכי אשמח שכל אדם יידאג לפרנסתו ולפרנסת ביתו ומשפחתו בכבוד,יש לך את הזכות הענקית לעלות על דשא בקבוצה מקצוענית ולהתפרנס בצורה מדהימה (אישית,מוריד את הזרת בגל לגול מול סכנין אפילו ופורש דקה אחרי).

אז עשית טעות,שא בתוצאות ותשלם על זה כמו גבר,אם היה לי אחוז אחד של ספק הייתי מסכים איתכם,הבנאדם שיקר וציין בעצמו את גרף שריפת השומן שלו, הוא חייב להיענש.

הכל כאן בלכאורה ענק כמובן.

כל פעם שיש פציעות אתה מרגיש לא נוח לקוות שזה חמור כי וואללה זה בנאדם.

פה? שישב בחוץ ויזדיין. למי אכפת? בטח אם הוא באמת אשם או מגן על הקבוצה.

כן, ואוו.

רמת הסמרטטת והעולב כאן נוראיות.

מילא אני מבין את האנשים שנגד ששחקנים יריבים יפצעו והם רק בני אדם וזה החיים שלהם ואיכשהו זה הגיוני.

להיות נגד הרחקה של שחקן שבוודאות של 100% או רימה ושיקר במודע (תוך כדי שהרמאות והשקרים פגעו בעיקר בנו, אוהדי מכבי) או שהקבוצה שלו עשתה את זה והוא מכסה עליהם במודע

זה פשוט..

מסכנות.

הבן זונה ירק עלינו בריצת שחרור בטרנר ב15/16.

עשה מבט של פסיכופט בשקל ודפק יריקה, אפילו ראדי לעומתו רץ בשקט. וזה עוד בלי קללות שהופנו אליו באופן אישי ממה שראיתי.

שיזדיין.

עזוב ברקן. אתה לא בכיוון.

עזוב שהוא אדם זבל על פי כל העדויות. יהיר, שחצן, סתום ("טיבי לעניים" לא ציטוט שלי), מביך את עצמו (יאכל את זהבי לארוחת בוקר, כולם יודעים איך זה נגמר) מנסה כל הזמן להתריס ולהתגרות ובכללי בן זונה.

באמת אל תכנס לזה.

הסיפור עצמו, החוסר ספורטיביות, הרמאות, השקרים, הכיסויים. זה כאן לבד מזכה אותו בסיום הקריירה.

איך יכול להיות טיבי לעניים? טיבי כשלעצמו דביל מוחלט.

אפילו עוד יותר טיפש. היית מאמין?

וטיבי זה בן אדם שהלך לאיבוד בנתבג 3 פעמים רק מול העיניים שלי!