Jump to content

מלחמות בארץ ובעולם

Yoadknux

Recommended Posts

אבל כל הערבים והמוסלמים מחבלים ורוצחים.

מצחיק שאתה אומר את זה יום אחרי שהמון זועם ניסה לרצוח 2 ילדים בני 21, ואל תדאג, הנשק לא הוחזר מטוב ליבם.

אגב אני ממש לא טוען שכל הערבים רוצחים כן? רק המודעות עצמית סלאש העלמת עין שלך נע בין מביך למשעשע

בקיצור שניהם היו עסוקים בטלפון ובכלל לא מחוברים לסיטואציה, באחד הסרטונים רואים שגם האיש קבע שם עם הטלפון על הברכיים.

בנוסף יש לי רושם שיש פה מקרה קלאסי של חייל/ת שנושא נשק בעיקר לקישוט, ספק אם קיימת בכלל יכולת לתפעל אותו במידת הצורך.

בתור חימושניק כשהיינו נוסעים לתקן באיזורים שחייבים להיות עם מחסנית בהכנס רוב הסיכויים שאם היו מתקיפים אותנו לאהיינו יודעים איך להתנהל (זה לא שלא ידעתי איך יורים פשות אתה לא מיומן לסיתואציה כזאת)

מצחיק שאתה אומר את זה יום אחרי שהמון זועם ניסה לרצוח 2 ילדים בני 21, ואל תדאג, הנשק לא הוחזר מטוב ליבם.

אגב אני ממש לא טוען שכל הערבים רוצחים כן? רק המודעות עצמית סלאש העלמת עין שלך נע בין מביך למשעשע

אתה באמת עונה לו ברצינות?

עוד שנייה הוא יגיד שכל המחבלים זה בכלל חייזרים ממימד אחר.

אבל כל הערבים והמוסלמים מחבלים ורוצחים.

דת של שלום ואהבה כל מקום שהם נמצאים בו משגשג כלכלית, שופע בזכויות אדם והם מוקיעים מתוכם את הקיצוניים מתוך רצון עז להשתלב בחברה שבה הם נמצאים. ההמון בכלל רצה להציע להם קפה ובקלוואה עם הכוונה איך לצאת משם.

הזכיר לי קצת את המקרה הזה בשנות ה-90, שבנס החייל ניצל. למרות שקשה לשפוט אדם שנמצא בסכנת חיים המתנחל פשוט הפקיר אותו במקום לתת גז

הם לא ילדים, הם חיילים

וטוב מאד שהם לא ירו או איימו בירי כי הם לא היו יוצאים מזה במספר חד ספרתי של חתיכות

לא יודע למי פה בא 2 ישראלים הרוגים, לך תדע כמה ערבים ואירוע בטחוני מסובך

הזכיר לי קצת את המקרה הזה בשנות ה-90, שבנס החייל ניצל. למרות שקשה לשפוט אדם שנמצא בסכנת חיים המתנחל פשוט הפקיר אותו במקום לתת גז

אסף מיארה, נדמה לי שזה היה שמו של החייל. אני חושב שמופז הרמטכ"ל ביקר אותו (מלשון ביקורת). זה היה בסוף 98' בצומת איו"ש ביציאה הצפונית מרמאללה/אל בירה.

ואנשים פה עוד רוצים לספח אותם. לתת להם אזרחות וגישה לכל מקום בארץ.

אני שונא אותם! הם רוצחים!

היי, בוא נספח אותם למדינה אחת גדולה! יהיה כיף

אם סוף סוף יעבירו עונש מוות לא נצטרך לא קו 300 ולא אלאור אזריה.

מה שעוצר את זה זה הרצון להבדיל ממחבלים יהודים (דומא, אבו חדיר)

מבחינתי ההבדלה מיותרת. הייתי מוציא גם אותם להורג.

אם סוף סוף יעבירו עונש מוות לא נצטרך לא קו 300 ולא אלאור אזריה.

מה שעוצר את זה זה הרצון להבדיל ממחבלים יהודים (דומא, אבו חדיר)

מבחינתי ההבדלה מיותרת. הייתי מוציא גם אותם להורג.

עונש מוות למחבלים זה עונש קל מידי, כלא לכל החיים כולל בידוד מבני אדם ותנאי מחיה מינימלים , זה העונש הראוי.

עונש מוות למחבלים זה עונש קל מידי, כלא לכל החיים כולל בידוד מבני אדם ותנאי מחיה מינימלים , זה העונש הראוי.

הבעיה היא שזה לא יקרה כאן.

התנאים של המחבלים בכלא בארץ גבוהים בהרבה מהדרוש לפי אמנת ג'נבה למשל. יש להם טלויזיות רב ערוציות, ארוחות שהם מכיניחם יחד וכל מיני דברים כאלה.

הם כבר חיים בכלא במקומות שגדלו בהם. יש לחסלם כדי שלא יתרבו.

אני חושב שהעונש הראוי זה לקטוע רגליים ולהגלות מהארץ עם כל המשפחה, בטח לא לבזבז עליהם כסף במשך עשרות שנים.

אגב כל העניין של "הסיפוח" זה לחשוף את הבלוף ולצאת למלחמה אחרונה שבהם כל ערביי הארץ נהרגים\בורחים מפה, אתם יודעים משהו על מוסלמים שאתם חושבים שהם יחיו תחת חסותנו מרצון?

מקרה נוראי, נוראי. אני זוכר את היום הזה מצוין, ואת התמונות בערב בטלויזיה. זוכר שחשבתי המון על מה היה שם, מה הם הרגישו, ואיך זה להיות במצב שהם היו בו ואת הכעס על ברק שהפציץ בניינים ריקים ברמאללה בתגובה אחרי ששלח אזהרה לרש"פ. שם, יחד עם האימפטונטיות שהוא הפגין בקבר יוסף עם מדחת יוסוף בקבר יוסף שבוע וחצי לפני, למעשה ברק התחיל את הספירה שלו לאחור לאיבוד השלטון ושם גם החלה קריסת השמאל מבחינת אלקטורלית. קריסה שהוא לא התאושש ממנה עד היום, 17 שנה ומעלה אחרי.

מזל שלא היה אז אינטרנט במתכונת של היום ורשתות חברתיות וסמארטפונים וכו', אחרת היינו נחשפים לזה הרבה הרבה יותר מאשר איך שנחשפנו לזה אז. בכלל, אולי טוב שבתקופת האינתיפאה ה-2 לא היה את העולם האינטרנטי של היום.