Jump to content

יתר - מחזור 5

קמאנן

Recommended Posts

בן דב זה המנכל , השמאלי זה דודו בזק הדובר. זה שעשה ששש

אההה, אבל למה מנכל צריך בכלל לשבת המסיבת עיתונאים בה מוצג שחקן? הוא אמור לעבוד בעיקר מאוחרי הקלעים ואלא אם כן מציגים אותו הוא לא אמור להיות שם.

לסיכום : הקבוצה הזאת באמת איבדה את הדרך לגמרי. קבוצה שלא מסוגלת להתמודד

עם שאלות של 2 ליצנים כמו אהרונוביץ ובן-דור, לא יכולה להגיע לכלום ושום דבר.

אם אני יענק'לה, הרגע טלפון לקנדה : שמע מיץ' יקר, אכלתי עוד עקיצה והפעם ישירה ממך.

בוא תהיה גבר ותפרגן, תן לי בהשאלה את ג'ורדי וייני.

מיץ' : יענקל'ה באמת סליחה על עיסקת עטר וכמובן החלמה מהירה לשלומי, אבל אתה לא מגזים טיפה?

יענקל'ה : לא הבנת מיץ'.... התכוונתי השאלה רק למסיבות עיתונאים. המנכ"ל, הדובר והמאמן שלי

נראים כמו שלושה ילדים מבוהלים.

כרגיל מועדון שמנסה להתחרות במוניטין של היריבות הכי גדולות שלו באמצעות דיבורים ולא במעשים. זה מה שנשאר מהם.. והחנופה של בוזגלו כל כך בולטת לעין שזה מצחין.בטח יש לו איזה דף כדי שיזכור שכשהוא אומר מכבי חיפה, אז הוא צריך להגיד מכבי, מרוב שזה לא טבעי לו. שימשיכו להתעסק בדברים האלה, מועדון קטן. ברגע שגיא לוזון ומאור יסתכסכו הלך על כל הקבוצה. לוזון אוהב שחקנים אגרסיביים, טקטיים וממושמעים. את היצירתיים ואלה שבאמת מנסים לשחק כדורגל הוא אוהב לדכא. לכן אני צופה כישלון מראש..

חיפה שוברים שיאי שפל של עצמם, אני לא אתפלא אם מחתימים שחקנים על סעיף שמכריח אותם להגיד ״מכבי״

הכל שם כל כך חולה שזה ממש מתחיל להזכיר לי את הפועל, רחמים, מצאו להם קבוצה לחיקוי

המועדון העלוב הזה שנקרא מכבי חיפה וכל מי ששייך אליו נראים כמו ילד קטן שמנסה לעצבן מבוגר והמבוגר לא מתייחס אליו ואומר לו, נכון חמודי לך לישון..

פתטי.. מאחל להם לכבוד השנה החדשה, שנה של פציעות, מרמור, מריבות, הדלפות, הפסדים, שערוריות, כשלונות ובסך הכל שתהיה להם שנה הרבה יותר גרועה מהשנה הקודמת.. זה מגיע להם

הקטע להביא את המנכ"ל להצגה של בוזגלו ולחלוק לו שבחים...מטומטמים פשוט.

וואלה תלמדו מב"ש, לא שמו עליו זרקורים ולא עשו ממנו הכוכב שצריך לסחוב על הכתפיים וככה הוא הצליח.

במקום זה הם עושים את הטעות של מכבי מ 2008.

כרגיל מועדון שמנסה להתחרות במוניטין של היריבות הכי גדולות שלו באמצעות דיבורים ולא במעשים. זה מה שנשאר מהם.. והחנופה של בוזגלו כל כך בולטת לעין שזה מצחין.בטח יש לו איזה דף כדי שיזכור שכשהוא אומר מכבי חיפה, אז הוא צריך להגיד מכבי, מרוב שזה לא טבעי לו. שימשיכו להתעסק בדברים האלה, מועדון קטן. ברגע שגיא לוזון ומאור יסתכסכו הלך על כל הקבוצה. לוזון אוהב שחקנים אגרסיביים, טקטיים וממושמעים. את היצירתיים ואלה שבאמת מנסים לשחק כדורגל הוא אוהב לדכא. לכן אני צופה כישלון מראש..

ככה?

https://www.youtube.com/watch?v=0wzhf9tQJzA

בני יהודה מובילה על רעננה 0:1 במחצית של משחק ההשלמה בגביע הטוטו.

אם תנצח, תפגוש אותנו ברבע הגמר.

תיקו ומעלה לרעננה והם ברבע.

שחרר.

האיש לא ידרוך יותר בקרית שלום.

אחת הנפילות הגדולות אי פעם

זה ברור הכוונה שלי הייתה לגבי התפקוד שלו בבני יהודה.