Jump to content

יהלומים 2017-2018 ע''ש מוחמד עלי

Recommended Posts

תמיד הדשא של השכן נראה ירוק יותר.

רוב השחקנים ברשימה הזאת בינוניים מאוד.

היחידים שאולי שווים משהו זה עלי מוחמד ומנור סולומון.

שחקנים כמו אלקרינווי לא טובים יותר מהמושאלים שלנו.

פיקנטריה - עלי מוחמד של נתניה נוצרי בכלל.

הזיה

ותחשבו על זה - אם יגיע, מה יקרה כשישים גול? סידי יצעק (אחרי החמשיר) "עליייייי", והקהל מה? "מוחמד"? לא פשוט.

הזיה

ותחשבו על זה - אם יגיע, מה יקרה כשישים גול? סידי יצעק (אחרי החמשיר) "עליייייי", והקהל מה? "מוחמד"? לא פשוט.

אה?

לאוהדי בית״ר אולי זה לא פשוט. לא הבנתי את הקשר אלינו.

גיל שיא לכדורגלן 28-30

אם הוא בקו עלייה מגיל 23-26 זה סימן טוב מאוד וזה תקופת ההתבשלות

כשמדובר בתגלית או פריצה- הגיל לא משחק תפקיד. אם שחקן פורץ בגיל 30 ונותן 3 שנים מטורפות זה מה שחשוב. זו הכוונה בפריצה. אם תשימו לב לא רשמתי רק שחקנים בגיל נוער. וזה מה שיפה בכדורגל.

תמיד הדשא של השכן נראה ירוק יותר.

רוב השחקנים ברשימה הזאת בינוניים מאוד.

היחידים שאולי שווים משהו זה עלי מוחמד ומנור סולומון.

שחקנים כמו אלקרינווי לא טובים יותר מהמושאלים שלנו.

זה לא אולי, לפחות אצל עלי מוחמד, הבחור מפלץ.

תראה את הסטטיסטיקה שלו מהמשחק מולנו, מוביל בכל פרמטר, משהו פסיכי.

כמו שכבר כתבתי הסוכן של עלי מוחמד הוא גם הסוכן של מאוויס ורוקאביצה והוא חבר קרוב.

לפני שנתיים שהביאו אותו לארץ אמר לי שהוא לא רואה את מאוויס מבחינת פוטנציאל והוא שחקן מטורף.

שאלתי אותו למה הוא לא מציע אותו לג'ורדי והוא ענה לי שכבר הציע וג'ורדי ענה לו שהוא מחפש עכשיו( לפני שנתיים ) קשרים גבוהים ושהוא לא מתאים לו.

יכול להיות שעכשיו ג'ורדי כן יתעניין אבל זה יעלה לו הרבה הרבה יותר.

יכול להיות שעכשיו ג'ורדי כן יתעניין אבל זה יעלה לו הרבה הרבה יותר.

אני מקווה שהוא למד את הלקח ממקרה נאווקמה ולא יפסול יותר לקנות זרים באופן ישיר מהליגה.

אני מקווה שהוא למד את הלקח ממקרה נאווקמה ולא יפסול יותר לקנות זרים באופן ישיר מהליגה.

בוא נגיד שאוגו כבר לא ילד. ובטוח באר שבע שמה על מוחמד עלי. אבל אני בטוח שאם מכבי תרצה אותו מבחינה כלכלית לא יהיו לה מתחרים. השאלה אם היא תרצה.. מה שאהבתי בו שהוא לא רק מחלץ כדורים, גם יש לו ראיית משחק ממש טובה והוא משמעותי מאוד בהתקפה, רמה גבוהה מאוד.. בן 21 בלבד.. למה לא? כבר עכשיו מסכם עליו, כמו שבאר שבע עשתה בזמנו עם יובל שבתאי, לפני חלון ההעברות סיכמו וחתמו ובחלון הוא עבר. ובמקרה הכי גרוע נמשיך להשאיל אותו לנתניה בידיעה שהוא שלנו.

כנראה שלא הייתי רוצה אותו כרגע במכבי, אבל אם כבר שחקן שאני אוהב לראות בליגה - עידן שמש.

התחלתי לעקוב אחריו באמצע עונה שעברה והתאהבתי.

כנראה שלא הייתי רוצה אותו כרגע במכבי, אבל אם כבר שחקן שאני אוהב לראות בליגה - עידן שמש.

התחלתי לעקוב אחריו באמצע עונה שעברה והתאהבתי.

בן 27, גדל במכבי, חלוץ עם ממוצע של 0.28 שערים למשחק ליגה, והוא לא נמוך יותר רק כי הפציץ בקטמון בליגה א' ובלאומית. כוכב לאומית.

יש לך סטנדרט גבוה.

בן 27, גדל במכבי, חלוץ עם ממוצע של 0.28 שערים למשחק ליגה, והוא לא נמוך יותר רק כי הפציץ בקטמון בליגה א' ובלאומית. כוכב לאומית.

יש לך סטנדרט גבוה.

הוא גדל בראשון, לא במכבי, הגיע אלינו בגיל 18.

הוא שחקן מאוד מוכשר שאם לא חוסר המזל שלו מבחינת פציעות הוא היה יכול להגיע רחוק יותר.

הבן אדם יהיה בינואר בן 26 איזה מתבשל

מהראן ראדי, שמעת עליו?

ברסקי היה כישרון גדול בנוער, סבל מהרבה פציעות קשות, התדרדר עד לליגה א' והלאומית

עונה שעברה הייתה לו עונה מצויינת ברמלה והעונה קיבל הזדמנות בליגת העל. בינתיים הוא מראה יכולת טובה, אם ימשיך להשתפר, למה לפסול שיוכל לתקוע יתד בליגה הזאת ולהפוך לשחקן משמעותי? שחקנים יכולים לעשות פריצה גם בגיל מאוחר יחסית.

מהראן ראדי, שמעת עליו?

אם יש מישהו שמזכיר לי את ראדי לפני שעבר אלינו זה חנן ממן. יכול להיות הברקה בשביל קבוצה עם יומרות גם אם לא להרכב כשחקן רוטציה משמעותי.

אם יש מישהו שמזכיר לי את ראדי לפני שעבר אלינו זה חנן ממן. יכול להיות הברקה בשביל קבוצה עם יומרות גם אם לא להרכב כשחקן רוטציה משמעותי.

הוא פישל בכל אחד מהצ'אנסים שלו בקבוצה גדולה והוא גם בליין נוראי

קשה לי להאמין שיזכר כיותר מכישרון מבוזבז

חנן ממן שחקן עצלן ומעצבן, יש לו ים פוטנציאל והוא לא עושה איתו כלום. לא הייתה לו אפילו עונה אחת שאפשר להגיד עליה "וואו".

אפילו להאפי גילימור ורמוט היו איזה עונה וחצי גדולות שהוא רוכב עליהן. ממן? נאדה. יכול להיות שבמסגרת של קבוצה שנאבקת על תארים הוא יממש את הפוטנציאל.

רוסלן ברסקי - ממה שראיתי אותו השנה בהפועל חיפה נראה כמו שחקן לא רע בכלל עם הרבה ביטחון ביחס לעונה ראשונה מלאה בליגת העל. הלוואי שייתן עונת פריצה.

לגבי ברשצקי, הוא לא נראה לי כמו שחקן לקבוצת צמרת. יש לו כישרון וטכניקה, אבל משהו בו מאוד גמלוני. אולי בגלל הגובה שלו זה מרגיש כאילו זה ילד מנערים א' שהתפלח למגרש. שחקן נחמד, בן לוז כזה.

הייתי מוסיף גם את שרון זיסו מהפועל רמת גן

שחקן שלנו לא?

מככב שם בינתיים

מעניין שלא שמתי לב אליו, אני אראה את המשחק הבא שלהם.

הוא פישל בכל אחד מהצ'אנסים שלו בקבוצה גדולה והוא גם בליין נוראי

קשה לי להאמין שיזכר כיותר מכישרון מבוזבז

כן. את האמת שלמרות שחנן ממן אצלי בנבחרת של וובי מתחילת העונה לא הוספתי אותו לרשימה, כי הוא כאילו כל עונה הולך כזה להתפרץ ובסוף חוץ מלשמוע את שמו 5-6 פעמים בניצחון של קבוצה שלו, זה לא עושה רושם של התקדמות יותר מדי. אבל אי אפשר לדעת..

כל יום שמוחמד עלי בנתניה מחירו רק עולה.

מכבי חייבת לרכוש אותו ואפילו להשאיר אותו בנתניה עד סוף העונה. אבל הוא הולך להיות אחד השחקנים. הוא כבר היום כזה!

עלי מוחמד כיכב בקבוצת הבת בית"ר תל אביב רמלה. איך הוא לא במכבי- לג'ורדי התשובות.

העיקר להביא 10000 שחקנים פצועים בהשאלה הוא יודע.