Jump to content

25.9, 17:00, קניון חולון: מפגש עם זהבי להשקת הספר עליו - דיון בלעדי לפורום זה!

Recommended Posts

רק אני לא הבנתי על מה הוא כתב ספר? הוא לא רונאלדו ולא מסי, השתן קצת עלה לו לראש נראה לי.

אין לי ספק כמה שחקן גדול הוא בקנה מידה ישראלי, בקנה מידה אירופי הייתי נותן לו בינוני בלחץ (זאת האמת לפי דעתי).

כל השנים האלה אמרתי שאני אוהב אותו בתור שחקן (ואמשיך לאהוב אותו אבל רק בגדר שחקן), אבל מעבר לשחקן כדורגל ובתור אישיות הוא מגעיל ודוחה אותי.

עכשיו לפי ההיכרות שלי עם הפורום, חצי ממנו ייקפוץ עליי ולא יפסיק לצוטט אותי ואני לא אפסיק לקבל התראות על זה, חברים, תחסכו את זה, זה מה שאני חושב עליו וכן אני אוהד מכבי ולא טרול של שום קבוצה אחרת, הוא שחקן טוב ומצוין ולא יותר מזה.

אם אתה לא מכיר אל תלכלך יא זין עם עיניים

שתקום בלי שיניים

OREL היקר,

אני רואה זאת כחובתי לציין שקראתי את ההודעות שלך ופשוט התמוגגתי. אל תתן לאף אחד מאלה שהגיבו לפני לפגוע בך כי אין להם מושג - אתה כוכב והגעת תוך כמה הודעות למעמד שאנשים אחרים עבדו שנים בשבילו: ברכותיי - אתה היוזר הכי טיפש בפורום. ממליץ לך להוסיף את זה לקו"ח כי מדובר בהישג לא מבוטל שהושג בתנאי תחרות קשה.

עלה והצלח! (כי להמשיך לרדת כבר יהיה לך קשה).

לזהבי אולי אין אינטרס כלכלי והוא לא מרוויח פר יחידה שנמכרת ,אבל לפני חודש ששמעתי שיוסיפוביץ כתב עליו ספר אז זה הסביר הרבה את הטור שנתנו לזהבי בוואלה (שטוב ונגנז) ובכלל את הסיקור המאוד מוגזם לכל משחק שלו בליגה הסינית באתר וואלה, בייחוד ביחס לשאר הליגיונרים.

על הרגעי אושר שהוא גרם לי מצידי שיחליט שהוא כותב את התנ"ך מחדש.

זהבי שחקן ענק אין ספק,אני מחכה לרגע שהוא יחזור לישראל עוד שנתיים והמנהל המקצועי שיהיה במכבי יגיד לו שהוא כנראה לא יהיה שחקן המפתח אלא שחקן משלים אחד שלא ישחק משחק שלם ועליו תבנה הקבוצה כי הוא כבר יהיה אחרי השיא ואז ניראה אם הוא באמת מכבי ויבוא אלינו בכל מקרה או שפתאום יקבל קריז וילך למכבי חיפה

רוב מה שכתבתי בתגובה הראשונה זה בכלל לא הספר אלא מה שאני חושב על זהבי בכלליות.

ועל זה שהוא לא כתב את הספר אני ידעתי אבל לפי דעתי הוא לא רונאלדו או מסי או "שחקן גדול" בקנה מידה של לכתוב עליו ספר.

ואחרי שהוציאו את הספר היה לו את הקטע עם הנבחרת שזה נחשב די כתם שחור לקריירה שלו, צירוף מקרים לא?

אולי חלאס כבר לדחוף את מסי ורונאלדו בכל דיון.

אנחנו בישראל, חיים את הליגה הישראלית ואת מכבי שלנו, אלפי אוהדי כדורגל בישראל לא יכולים להרשות לעצמם לטוס לחו"ל לראות משחק של קבוצות גדולות.

אז בשבילנו ערן זהבי זה המסי של ישראל, הוא הכי גדול, הכי טוב, הכי מצליח, הכי יפה, הכי חד, הכי לוהט, הכי ווינר, והוא זה שגרם לסוזה לדפוק ספרינט של החיים...

לא מתעכל לי שאוהד מכבי כותב על ערן את מה שכתבת, אפילו שכשמדובר בערן אני הכי משוחד בעולם. (וכן,עמדתי שעתיים וחצי בתור אתמול בשביל תמונה וחתימה שלו על הספר)

ואו איך אנשים מגזימים פה ולוקחים את זה למקומות קיצוניים, סך הכל רשמתי מה שאני חושב עליו אישית, כשחקן אני חולה עליו ולא יותר מזה

ואו איך אנשים מגזימים פה ולוקחים את זה למקומות קיצוניים, סך הכל רשמתי מה שאני חושב עליו אישית, כשחקן אני חולה עליו ולא יותר מזה

התזמון והמיקום של מה שכתבת, והאופן המזלזל בו דיברת על אחד השחקנים הכי גדולים שדרכו פה גרמו לזה.

היה שם תור של שעות בשביל חתימה ושתי מילים ונקנו שם מאות ספרים (אם לא יותר) ואתה בא ומזלזל בו כאילו הוא מקסימום ורמוט בזמן שלא הגעת לפסיק ממה שהוא עשה בחיים.

קצת כבוד לא יזיק

תודה רבה לכל מי שבא אתמול.

https://www.facebook.com/josifoon/posts/1182064411894556

הייתם גדולים, ואני בטוח שעשיתם גם לערן טוב על הלב.

תודה למנהלי הפורום הזה שעזרו להפיץ את הבשורה.

נתראה בקרוב.

חתימה טובה.

נתראה בקרוב.

חתימה טובה.

תודה לך אורן.

שמחתי לפגוש אותך ואת הגדול מכולם. (היה שווה את ההמתנה בתור)

שנה טובה.

נתראה בקרוב.

חתימה טובה.

הפרקים האחרונים שלך עם אורי אוזן זה זהב טהור.

אל תפסיקו

נתראה בקרוב.

חתימה טובה.

תודה לך שגרמת לכל זה לקרות.

(ואני עדיין מחכה ל-20 ש"ח שהבטחת לכל מי שיבוא לבקש חתימה... :thumbs: )

zukz3znm5zdu.png

מי אתה בחור צעיר והאם ראית יותר מדי פעמים הסופרנוס שאתה מתחיל חיבוק ככה?

זה ההוא שהתחיל לבכות, לא?

אם הייתי יודע שזה יקצר לי 3 שעות בתור, גם אני הייתי מתחיל לבכות :D