Jump to content

הרכב לחיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

-------------ראיקו-----------

----באבין---טבח---שרן----

---זאדה----חוסה------------

-----------------------אצילי--

-----------באטוקיו-----------

---עטר-------------בלקמן---

------------וידאר-------------

בכוונה כתבתי את זה ככה כי דוידזאדה ישלים לרביעיית הגנה כשצריך ואצילי יתנקד בעיקר בהתקפה ופחות כמגן תוקף.

אנשים לא יודעים איך להתמודד עם זה שאף אחד לא עושה הגנה.

אנחנו הולכים לפגוש מחר "יריבה לאליפות" קבוצה שבן הרוש, קינן אזולאי אלברמן ואולי ורמוט בהרכב, שחקנים שבסיוטים לא הייתי רוצה במכבי. לא מדבר בכלל על הזרים שלהם.

באמת סתם כולם מגזימים. אפשר לשרוד עד ינואר עם מה שיש רק למצוא איזון ותיאום טוב יותר בקישור. אהבתי שעלינו עם רביעייה התקפית מול נתניה וזה לא הסיבה לספיגות המביכות. מקווה שנמשיך אבל אם ג'ורדי יחליט לאזן את זה עם ייני בקיצור אז זה גם החלטה הגיונית.

אגב אלמוג כהן זה אכיל מבחינתך או שהחצי שנה בהפועל זה אות קין ?

אני לא חושב שחיפה יריבה שלנו לאליפות, גם אם ינצחו, פשוט יש לה את הכלים להביך אותנו.

זה מאוד מבאס כי גם בשנה שעברה התקפות מעבר גמרו אותנו ועברנו את הקיץ וזה רק הולך ונהיה יותר גרוע, המשחק בראשון מאוד מאוד חשוב לצבירת ביטחון ומומנטום, בטח לקראת טרנר.

אתה מחפש איזון ותיאום בקישור, בין מי למי? סושיץ'-בטוקיו-רודריגז? שרן-ריקן-יצחקי? מיכה כבר לא פאקטור לזמן הקרוב, אני מסתכל ברשימת השחקנים ומנסה להבין מי אמור לעזור בהגנה.

אני הייתי משחק עם שרן רודריגז וריקן כי גם ככה בהתקפה כל אחד עושה מה שבא לו ואין יותר מדי התקפות עם צירופים מרשימים אלא יכולת אישית נפלאה אז לפחות לנסות לעזור להגנה ואולי זה גם יפנה את רודריגז לנהל לנו את המשחק. כרגע הכל מבולבל מדי.

בקשר להערה על אמוג כהן, 3 שחקנים לא קיבלו ממני עידוד במכבי, היו באיזור העשרה אקסים של הפועל בשנים האחרונות.

משחק ליגה ראשון מזה הרבה זמן שאני מרגיש שהוא באמת חשוב. כלומר, חשוב באופן מיוחד מהאחרים.

that said, תרחיש של תיקו גנרי שלא יזיז דברים יותר מדי לכאן או לשם הוא תרחיש סביר בעיניי.

ראיקו

דוידזאדה באבין טבח שפונגין

רודריגז ייני

סושיץ

אצילי בלקמן

וידאר

אם טבח לא כשיר אז ייני בלם ועובר לקישור של:

רודריגז

ריקן באטוקיו

אם נמשיך לשחק עם קו הגנה גבוה ובלי שחקנים דפניסיביים (אולי כדי לתת לדור פרץ לשחק) אז חיפה יאנסו אותנו עם שלומי אזולאי את סולליך ורוקאביצה (על אף שהם קבוצה פח עם המאמן הכי גרוע בליגה).

אם נמשיך לשחק עם קו הגנה גבוה ובלי שחקנים דפניסיביים (אולי כדי לתת לדור פרץ לשחק) אז חיפה יאנסו אותנו עם שלומי אזולאי את סולליך ורוקאביצה (על אף שהם קבוצה פח עם המאמן הכי גרוע בליגה).

ספגנו 2 גולים בלבד העונה שהיינו בלי יצחקי על המגרש, אחד בגארבג' טיים מול בית"ר.

ההגנה לא כזו גרועה. להגיד שלומי אזולאי ויאנסו באותו משפט זה פשע.

ברגע שאין איבודי כדור מביכים בהתקפות וטיבי על הספסל אז יהיה בסדר, בגלל זה הייתי גם מעדיף את באטוקיו על סושיץ.

קישור של רודריגז באטוקיו ומעליהם סושיץ

התקפה של וידאר אצילי ובלאקמן/עטר

חילוף של בלאקמן/עטר במקום סושיץ במחצית השנייה ואצילי הולך להיות באמצע והם באגף

עם כל הפציעות נשאר ספסל דיי חלש:

יצחקי

ריקן

טיבי

פיליפנקה

דור פרץ

שפונגין

חוץ משפונגין אלה שחקנים שכל קבוצה ( או כמעט כל) בליגה רודפת אחריהם להרכב ראשון.

לדעתי גם אחרי הפציעות הספסל שלנו טוב מאשר של כל קבוצה בליגה (בפער ).

עטר חייב לשחק במשחק הזה,בשביל רגעים כאלו אנחנו אוהבים כדורגל.

אני לא בטוח שהוא מספיק "רגוע" לפתוח, עטר זה שחקן של אמוציות הקהל של חיפה יטריף אותו ולך תדע איך זה ייגמר.

לדעתי לא צריך לעשות את אותה טעות כמו עם בניון עונה שעברה, ולתת לעטר לפתוח על הספסל..

נקווה שהמשחק ילך לכיוון שלנו ואז להכניס אותו עם האובר מוטיבציה שלו ויהיה טוב.

הרי לא נשאר להם כלום והם יתלבשו עליו מהחימום ועד הסוף

חוץ משפונגין אלה שחקנים שכל קבוצה ( או כמעט כל) בליגה רודפת אחריהם להרכב ראשון.

לדעתי גם אחרי הפציעות הספסל שלנו טוב מאשר של כל קבוצה בליגה (בפער ).

ועדיין... אם אנחנו נתקעים בהתקפה או חס וחלילה שחקן התקפה נפצע, יש לך רק את יצחקי.

בניגוד לשנה שעברה שהוא הוכיח בתקופה שג'ורדי אימן שלא שכח לשחק, השנה הוא נראה רע מאד...

ועדיין... אם אנחנו נתקעים בהתקפה או חס וחלילה שחקן התקפה נפצע, יש לך רק את יצחקי.

בניגוד לשנה שעברה שהוא הוכיח בתקופה שג'ורדי אימן שלא שכח לשחק, השנה הוא נראה רע מאד...

ומעניין באמת למה זה קרה..המילים חוזה וכסף משום מה עוברים לי בראש..