Jump to content

באוטוקיו וסוסיץ בפראג

מיכה15

Recommended Posts

אני באמת מנסה להבין אם כולם פה ציניים. אתם מדברים עליהם כאילו הם קובי דג׳אני ואלי בבייב. מה נסגר איתכם? אמצע ספטמבר וסושיץ׳ פתח רק בפעם השנייה בהרכב.

אני לא מציין בכלל את העובדה ששניהם לא היו גרועים, בטח לא באטוקיו במחצית השנייה.

כמה זמן לקח לך לקלוט שפידלף לא שחקן ? או לחילופין ,שפריצה חלוץ מצוין ?

לא תמיד צריך חודשים כדי לקבל את הרושם אם השחקן טוב או פרווה.

העובדה ששחקן משחק במכבי לא הופכת אותו אוטומטית להיות טוב יותר משחקן ממוצע ברעננה לדוגמא.

כרגע באטוקיו מסתמן כנפילה (בקנה מידה של שחקן זר בהרכב של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות ) וסושיץ' נראה כמו הגרסה החלודה של מדוניאנין.

בכפי שאמרתי שהחתימו אותו -

באוטוקיו הוא רובן מיקאל לעניים, במשחקים הראשונים אנחנו התלהבנו מכל מסירה, תנועה ובעיטה מרחוק ואז הבנו שהוא לא שחקן נוער וזה לא באמת מרשים.

אבל יותר גרוע בעיניי זה סושיץ'.

שחקן עם הרבה מאוד כישרון.

אבל רבאק אני יודע שזו לא העמדה שלך כקשר אחורי אבל אם המאמן שם אותך בעמדה הזו רד מהר להגנה ותעשה כאילו אכפת לך.

באטוקיו זה זר לסכנין

באטוקיו זה זר לסכנין

דיי כבר, הוא עדיין שחקן מכבי.

לדעתי באטוקיו באמת חלש אולי המימדים הפיזיים שלו מקשיים עליו והוא לא מסתדר באמת עם פיזיות. עדיין לא ראיתי ממנו כלום האמת.

בכפי שאמרתי שהחתימו אותו -

באוטוקיו הוא רובן מיקאל לעניים, במשחקים הראשונים אנחנו התלהבנו מכל מסירה, תנועה ובעיטה מרחוק ואז הבנו שהוא לא שחקן נוער וזה לא באמת מרשים.

אבל יותר גרוע בעיניי זה סושיץ'.

שחקן עם הרבה מאוד כישרון.

אבל רבאק אני יודע שזו לא העמדה שלך כקשר אחורי אבל אם המאמן שם אותך בעמדה הזו רד מהר להגנה ותעשה כאילו אכפת לך.

פה מתחילה הבעיה.

כפי שאמרתי באחד הנושאים, כל עוד הוא לא משחק מאחורי החלוץ אין לו מה לחפש על הדשא.

מרגיש לי ששיחררו את רובן מיקאל מהר מדי, דווקא היום הוא במקום באטוקיו עם סגל השחקנים הנוכחי היה יכול להיות בדיוק מה שצריך

מרגיש לי ששיחררו את רובן מיקאל מהר מדי, דווקא היום הוא במקום באטוקיו עם סגל השחקנים הנוכחי היה יכול להיות בדיוק מה שצריך

מה זה שחררו? הוא סיים השאלה וחזר לסין. זה כבר היסטוריה.

סושיץ היה מתחת לכל ביקורת, השחקן הכי גרוע על המגרש בפער. לא ברור איך הוא נשאר 90 דק' על המגרש.

מחצית שנייה.

מחצית ראשונה הוא היה הכי טוב אצלנו.

די לגיטימי לשחקן שעדיין לא בכושר משחק מלא.

עדיין גם בשנייה דחף יפה את הכדורים לדוידזאדה ועטר אבל ראו שהוא כבר שפך לאגר.

אני הולך להמר פה, אבל מאמין שיהיה אחד הזרים הטובים בליגה.

מצטער שאני לא שותף לעריפת הראשים .

סושיץ ובאטוקיו, 2 שחקנים ששיחקו יחד במצטבר 20 דקות ,מתופקדים לבד באמצע מול 4 שחקני קישור של היריב, במרחק רב ובלי עזרה של שחקנים אחרים.

זו אשמה של מאמן, לא שלהם, ואני אפילו לא מזכיר שזה בכלל לא הצד החזק שלהם לעשות הגנה, כי בקונוטציות מסויימות זה כן טוב לעלות ככה אבל לא פה, לא מול אלופת צכיה בבית שלה.

כמה זמן לקח לך לקלוט שפידלף לא שחקן ? או לחילופין ,שפריצה חלוץ מצוין ?

לא תמיד צריך חודשים כדי לקבל את הרושם אם השחקן טוב או פרווה.

העובדה ששחקן משחק במכבי לא הופכת אותו אוטומטית להיות טוב יותר משחקן ממוצע ברעננה לדוגמא.

כרגע באטוקיו מסתמן כנפילה (בקנה מידה של שחקן זר בהרכב של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות ) וסושיץ' נראה כמו הגרסה החלודה של מדוניאנין.

תגיד אתה רציני? שיחקנו עם שני שחקנים באמצע שאף אחד מהם לא קשר אחורי, איך אתה מצפה מהם להיות טובים ולא משנה איך קוראים להם, מישהו פה אמר שאם היינו פותחים עם קישור של מיטרוביץ ואייבינדר לבד באמצע זה היה נראה יותר טוב, אתה באמת מאמין למה שאתה כותב?

מחצית שנייה.

מחצית ראשונה הוא היה הכי טוב אצלנו.

די לגיטימי לשחקן שעדיין לא בכושר משחק מלא.

עדיין גם בשנייה דחף יפה את הכדורים לדוידזאדה ועטר אבל ראו שהוא כבר שפך לאגר.

אני הולך להמר פה, אבל מאמין שיהיה אחד הזרים הטובים בליגה.

ראיתי עכשיו את המשחק עוד פעם, סושיץ' יותר כבד ואיטי ממדו בימים הרעים שלו.

מה ראית בו במחצית הראשונה שהוא היה הכי טוב אצלנו ?

ראיתי עכשיו את המשחק עוד פעם, סושיץ' יותר כבד ואיטי ממדו בימים הרעים שלו.

מה ראית בו במחצית הראשונה שהוא היה הכי טוב אצלנו ?

במיוחד היכולת שלו לשמור על כדור, לא זוכר שהצליחו להוציא לו כדור כשהוא החזיק אותו. המסירה שלו גם טובה למדי, מחצית שנייה אחרי דקות לא טובות שלו הוא שיחק פשוט יותר עם מסירות טובות לשני צדי המגרש.

לשלילה, הוא לא בכושר בכלל, התעייף בסוף הראשונה ובמחצית השנייה מה שגרם לו לעשות הגנה לא טובה. אולי קשור לטיסות הרבות שעשה בשבוע האחרון.

עם גולסה ורודריגז הוא יראה טוב יותר.

שחקנים טובים למכבי שהמערך וההיעדר קשר הגנתי עושים להם עוול.

באטוקיו ובטח סושיץ' לא שחקנים שאמורים להחזיק את הקישור מבחינה הגנתית. הם צריכים לידם גרזן שיעשה את העבודה ההגנתית, ואז יהיה להם יותר קל לבלוט. כשמצפים משניהם להיות אחראים על הצד ההגנתי בקישור, ככה זה בדיוק נראה.

שחקנים טובים למכבי שהמערך וההיעדר קשר הגנתי עושים להם עוול.

באטוקיו ובטח סושיץ' לא שחקנים שאמורים להחזיק את הקישור מבחינה הגנתית. הם צריכים לידם גרזן שיעשה את העבודה ההגנתית, ואז יהיה להם יותר קל לבלוט. כשמצפים משניהם להיות אחראים על הצד ההגנתי בקישור, ככה זה בדיוק נראה.

לגבי באטוקיו אני לא כל כך אופטימי, לוקה בעצירת כדור, מסירה מפוקפקת משהו, חסר ביטחון, חסר דריבל.

בסדר, שיהיה זר שישי.

לגבי באטוקיו אני לא כל כך אופטימי, לוקה בעצירת כדור, מסירה מפוקפקת משהו, חסר ביטחון, חסר דריבל.

בסדר, שיהיה זר שישי.

מחצית שניה לדעתי היה לא רע בכלל והשתחרר מהלחץ שלהם.

מחצית ראשונה עד הגול גם.

צריך מאחוריו או לידו את הקשר שירים לך את הקישור ברמה ויהיה אגריסיבי, לא גולסה ולא רודריגז (על הנייר זה מה שאמור להביא) היו זמינים אתמול.

חלק גדול מהמסירות אתמול שניסה לשלוח לעומק היו בעיקר חוסר תיאום עם התנועה של השחקן אליו ניסה למסור.

בסדר, שיהיה זר שישי.

לדעתי זה בדיוק מה שיהיה. אם כל הזרים יהיו כשירים ויפתחו, אז לדעתי רודריגז יועדף על באטוקיו.

לא חושב שהוא חלש, פשוט המערך והההצבה של השחקנים שלידו עושה לו עוול.

זה לא קשור ליכולת או לכושר משחק.

שניהם זה לא השחקנים שהיינו צריכים.

אף אחד מהם לט מסוגל לחלץ כדור, לשלוט באמצע ולקרוא ממשחק.

כבר מזמן אמרתי שלדעתי באטוקיו הוא יותר מספר 10 מ-50-50 ובטח לא אחורי,

הוא שחקן שיודע להביא מספרים ולאיים על השער ואנחנו לא מנצלים אחוז מזה, הוא הולך לאיבוד במרכז המגרש.

זה לא קשור ליכולת או לכושר משחק.

שניהם זה לא השחקנים שהיינו צריכים.

אף אחד מהם לט מסוגל לחלץ כדור, לשלוט באמצע ולקרוא ממשחק.

מכבי הייתה צריכה קשריח שיביאו יותר בפן ההתקפי, שניהם על הנייר כאלו.

אבל כשהקשרים שאמורים להיות מאחוריו אף אחד מהם לא זמין כרגע אז הם מופקרים ככה בקישור ולא באים לידי ביטוי.

גולסה-רודריגז-באטוקיו/סושיץ׳ וזה נראה הרבה יותר טוב.

טוב עברנו מספיק משחקים כדי לראות שבטוקיו הוא נפילה. סוסיץ לא יצא לי עדיין להתרשם אבל גם הוא נראה ככה.

שחקן טוב רואים כבר מההתחלה, מקס' אחרי 2-3 משחקים.

נפלנו,אין לנו את הקשר הזר עם ערך מוסף.

פורום של פרימואים.

לכו תצחקו על פרשנים שקוברים שחקנים מוקדם ואח"כ אוכלים את הכובע. אבל אצלכם זה בסדר כי אתם מוסיפים "הלוואי שאני טועה" לפני.