Jump to content

מכבי נגד סלביה פראג בחוץ | מחזור 1 בליגה האירופית

סלבה

Recommended Posts

א. לא כל הבדל בתפיסה הוא גניבת דעת, לפעמים זו סתם דעה אחרת

ב. מכבי הגיעה למצב טוב אחד בדיוק שנבע ממהלך כדורגל, וגם הוא הסתכם בבעיטה ממצב קשה של קיארטנסון. גם במחצית השנייה הצ'כים הגיעו ליותר מצבים טובים מאיתנו.

ג. כשמכבי שיחקה טוב, או כשהייתה קבוצה טובה (ואולי היא עוד תהיה כזו העונה), היא לא הייתה צריכה מחצית שלמה להתאפס. מחצית שלמה להתאפס זו מחצית שלמה שנתת ליריב שלך להיות ביתרון. ככה לא מנצחים.

ד. לא היה כזה הבדל גדול בין שתי המחציות. במחצית הראשונה שיחקנו רע. במחצית השנייה שיחקנו מעט טוב יותר.

ה. הקישור שלך חלש בעיקר כי השחקנים ששיחקו בו אתמול היו חלשים. לא צריך להיות בעמדה כזו או אחרת בשביל למסור מדוייק או מהר, או בשביל להבין שלכדרר במרכז המגרש זו בחירה שגויה. מדובר בעקרונות בסיסיים יותר של כדורגל מהצבה כזו או אחרת.

ו. גולסה ורודריגז יהיו תוספת כח משמעותית, יש לקוות, אבל מי שחושב שהם בלבד יהפכו את מכבי למשהו משמעותית טוב יותר ממה שהיא היום, יעמוד בפני שוקת שבורה. אם לא יחול שיפור גדול אצל שאר שחקני האמצע שלנו, למכבי לא יהיה מה למכור העונה בארופה. אולי גם לא בליגה.

בדיוק. עוד כמה ימים יש "משחק מוקש" נגד נתניה. אם רודריגז וגולסה יכולים לשחק, שניהם צריכים להיות בהרכב. ייני, עם כל הערכה, צריך לרדת לספסל. שפונגין עדיף עליו כמגן ימני כרגע.

לא ראיתי אימפריה צ'כית וסביר להניח שלא אראה גם אימפריה קזאחית כמו שמתארים פה.

לגמרי לא אימפריה צ'כית. מה שמדגיש את תחושת התסכול.

מה שכן, הלוואי עלינו את המתקן והפאסיליטיס שלהם מסביב לאיצדיון.

לגמרי לא אימפריה צ'כית. מה שמדגיש את תחושת התסכול.

מה שכן, הלוואי עלינו את המתקן והפאסיליטיס שלהם מסביב לאיצדיון.

מדהיםםם, האיצטדיון הרשים אותי מאוד אף על פי שהוא לא גדול.

בנוי מצויין עם קומה אחת כל המגרש חוץ מתאי הצפייה ששם מן הסתם שהיציע יהיה עם הפרדה.

דרך אגב אני מאחל רק רע בחיים לכרוז של סלביה שגמר לי תאוזניים לפני תחילת המשחק