Jump to content

שיר חדש! לשנן חברים, לשנן!

Nimi11

Recommended Posts

שנה שעברה דספסיטו לא תפס בקהל, גם אז כתבו כאן בפורום שהוא ארוך, איטי, לא מתאים.

השנה זה השיר הכי חזק שלנו. אולי במקום לנתח את השירים כשהם יוצאים כאילו זה מינימום בגרות בספרות תנסו פשוט לשיר אותם ביציע?

יתפוס? פנטנסטי. לא יתפוס? לא קרה כלום.

אולי במקום לשפוט את השיר עוד לפני שהיה ביציע פעם אחת, תתנו צ'אנס אמיתי? מה דעתכם? לדעתי יש לו אחלה פוטנציאל אבל זה בעיקר תלוי בנו, כל עוד נבוא פתוחים לזה.

היציע זועק לשירים חדשים ככה שכל שיר חדש שנכנס זה מבורך, מקווה שיתפוס

עם זאת הייתי שמח לאיזה שיר חדש "פשוט" של 4 שורות + פזמון, מרגיש שחסר לנו אחד כזה

שנה שעברה דספסיטו לא תפס בקהל, גם אז כתבו כאן בפורום שהוא ארוך, איטי, לא מתאים.

השנה זה השיר הכי חזק שלנו. אולי במקום לנתח את השירים כשהם יוצאים כאילו זה מינימום בגרות בספרות תנסו פשוט לשיר אותם ביציע?

יתפוס? פנטנסטי. לא יתפוס? לא קרה כלום.

למישהו יש סרטון של השיר הזה מהיציע?

לא הבנתי את הקשר של משפט "וכמו ילד חולה יש לי רעל בעיניים" .

בכללי , עדיף שירים קליטים עם מילים קלילות .

אם מחפשים שיר שישיר אותו כל האצטדיון ויהיה להיט ,לדעתי זה לא הכיוון.

חנקתם את השיר עוד לפני שיצא חלאס כבר אנשים עסוקים בלתקוף את הפנאטיקס במקום לנסות להתחבר.

מעודדים בשביל מכבי ולא בשביל אף אחד אחר.

אנשים חייבים להפסיק לנתח ולבחון כל מילה בשירי אוהדים.. כולה שיר כדורגל

לאף אחד לא באמת אכפת מה המילים, העיקר שהדציבלים ביציע גבוהים ויש אווירה טובה.

אם כולם יהיו בגישה כזאת ולא יפסלו כל שיר לפני שהוא נכנס ליציע פעם יש מצב שהיציע שלנו יראה יותר טוב.

חנקתם את השיר עוד לפני שיצא חלאס כבר אנשים עסוקים בלתקוף את הפנאטיקס במקום לנסות להתחבר.

מעודדים בשביל מכבי ולא בשביל אף אחד אחר.

מי תקף את הפאנטיקס , למי אכפת מי הוציא את השיר מצידי שיהיה של שרית חדד.

מילים פח אשפה, זה הכל.

הלוואי שיתפוס, אני לא רואה תעצמי שר את זה, מאמין שעוד אנשים מרגישים ככה, חבל , אבל לא נורא.

תפסיקו להעלב כבר מכל רבע ביקורת.

מי תקף את הפאנטיקס , למי אכפת מי הוציא את השיר מצידי שיהיה של שרית חדד.

מילים פח אשפה, זה הכל.

הלוואי שיתפוס, אני לא רואה תעצמי שר את זה, מאמין שעוד אנשים מרגישים ככה, חבל , אבל לא נורא.

תפסיקו להעלב כבר מכל רבע ביקורת.

שמע בן אדם

לא מדובר על להעלב

אבל לכתוב מילים פח אשפה אחרי שאנשים ישבו וכתבו וחשבו ואכלו תראש על זה המון זמן, באחריות, זה פשוט לא מכבד ולא לעניין.

ומעבר לרמה האישית, זה פשוט מוציא תחשק כי על כל דבר יהיו כאלה שיגידו ככה וכאלה שיגידו אחרת, אבל אנטי ברמה כזו פשוט מוציא את האוויר ומבאס לאללה. עדיף בהרבה שגם מי שלא עף על השיר שיגיד שהוא סבבה ויזרום וישיר אותו (ולא יפסול מראש שהוא לא ישיר) ואז הסיכוי שזה יתפוס יגדל פלאים.

דבר נוסף,

שים לב שמאד השתדלתי להגיב לך ביפה וטוב, אבל קח בחשבון שתגובות מהסוג שלך (מילים פח אשפה) יגרמו לתגובות שונות בתכלית, ולא בקטע טוב, מצד האנשים באירגון שעבדו על השיר הזה, מה שעוד יותר יגדיל את השסע בין הארגון לקהל הרחב והכל בגלל שלא יכולת לתת ביקורת נורמלית.

שמע בן אדם

לא מדובר על להעלב

אבל לכתוב מילים פח אשפה אחרי שאנשים ישבו וכתבו וחשבו ואכלו תראש על זה המון זמן, באחריות, זה פשוט לא מכבד ולא לעניין.

ומעבר לרמה האישית, זה פשוט מוציא תחשק כי על כל דבר יהיו כאלה שיגידו ככה וכאלה שיגידו אחרת, אבל אנטי ברמה כזו פשוט מוציא את האוויר ומבאס לאללה. עדיף בהרבה שגם מי שלא עף על השיר שיגיד שהוא סבבה ויזרום וישיר אותו (ולא יפסול מראש שהוא לא ישיר) ואז הסיכוי שזה יתפוס יגדל פלאים.

דבר נוסף,

שים לב שמאד השתדלתי להגיב לך ביפה וטוב, אבל קח בחשבון שתגובות מהסוג שלך (מילים פח אשפה) יגרמו לתגובות שונות בתכלית, ולא בקטע טוב, מצד האנשים באירגון שעבדו על השיר הזה, מה שעוד יותר יגדיל את השסע בין הארגון לקהל הרחב והכל בגלל שלא יכולת לתת ביקורת נורמלית.

שמע בן אדם , תלמד לקבל ביקורת .

לא בקטע של להעלב אבל אתה נעלב בשם המשוררים שעבדו על זה ימים ולילות כדי להכניס קבוצה לתוך ארון ולשבור להם תרגליים, תעשה לי טובה...

זה לא עניין של שסע כי שיר כזה לא יוביל לשסע,אבל אני גם לא רואה אבא ובן ביציע המערבי שרים שיר כזה עם מילים כאלה , עזוב את הקטע שכנראה מרוב שהשיר יהיה חלש הוא לא יגיע בעוצמות שלו למערבי הרבה פעמים, אבל אני לא אבאס אותך.

וואלק אני חושב שהתגובה שלי הייתה סבבה ובגובה העיניים ואתה בא ומביא תגובה מזלזלת ומתעלם מכל מה שאמרתי

התלבטתי קצת אם להסביר שוב אבל אין טעם

ואז התלבטתי עוד קצת אם לקלל אותך אבל גם לזה אין טעם

אז אני אשתוק

רק אל תשכח להתבאס אחר כך על האירגון שלא מקשיב לקהל הרחב. עם תגובות כאלה מי יקשיב טפי

וואלק אני חושב שהתגובה שלי הייתה סבבה ובגובה העיניים ואתה בא ומביא תגובה מזלזלת ומתעלם מכל מה שאמרתי

התלבטתי קצת אם להסביר שוב אבל אין טעם

ואז התלבטתי עוד קצת אם לקלל אותך אבל גם לזה אין טעם

אז אני אשתוק

רק אל תשכח להתבאס אחר כך על האירגון שלא מקשיב לקהל הרחב. עם תגובות כאלה מי יקשיב טפי

וואלק, בגדול אתה מקרה שגם השתיקה לא יפה לו,אז אתה משתדל סתם,אבל תודה על התגובה בגובה העיניים אל קפונה...