Jump to content

כרטיסים לנתניה חוץ

Recommended Posts

כמות תירוצים מביכה, באמת. אפשר לחשוב שאני נהנה מהנסיעה לנתניה ואוהב את האצטדיון המסריח הזה. אבל זה נהיה כ"כ קל לוותר על משחק של מכבי בכך שמנפנפים בתירוץ הזה, אז מי אני שאעצור בעדכם. בכל מקרה, מי שמגיע, נתראה וישר כוח!

צד ימין למטה - אוהדי נתניה.

צד ימין למעלה - עוד לא נפתח.

צד שמאל למטה - אוהדי מכבי נותרו כרטיסים.

צד שמאל למעלה - אוהדי מכבי אזלו הכרטיסים.

צד ימין למטה - אוהדי נתניה.

צד ימין למעלה - עוד לא נפתח.

צד שמאל למטה - אוהדי מכבי נותרו כרטיסים.

צד שמאל למעלה - אוהדי מכבי אזלו הכרטיסים.

המנהלת הציעו 250 אלף לכל קבוצה שתעביר את האוהדים ''השרופים'' שלה ליציע שיראו בטלוויזיה.

עכו, נתניה, בני יהודה ולא זוכר מי עוד.

ככה שהחלוקה של אוהדי החוץ השתנתה.

זה הדבר הכי מפגר שהמנהלת יכלה לעשות, לתת כסף ישירות לקבוצה. במקום למשל לאביזרי עידוד, להוריד מחירים בקיוסקים לעשות משהו למען הקהל ולא סתם שוחד קל ולא מועיל.

וגם קבוצות כמו מכבי כמובן לא יכלו אפילו להרוויח מהמהלך כי גם ככה אנחנו יושבים בצד שממול המצלמה

המנהלת הציעו 250 אלף לכל קבוצה שתעביר את האוהדים ''השרופים'' שלה ליציע שיראו בטלוויזיה.

עכו, נתניה, בני יהודה ולא זוכר מי עוד.

ככה שהחלוקה של אוהדי החוץ השתנתה.

זה הדבר הכי מפגר שהמנהלת יכלה לעשות, לתת כסף ישירות לקבוצה. במקום למשל לאביזרי עידוד, להוריד מחירים בקיוסקים לעשות משהו למען הקהל ולא סתם שוחד קל ולא מועיל.

וגם קבוצות כמו מכבי כמובן לא יכלו אפילו להרוויח מהמהלך כי גם ככה אנחנו יושבים בצד שממול המצלמה

אם אני לא טועה נתניה לא הסכימו לזה והאוהדים ה"שרופים" שלה יושבים עדיין במערבי עליון

אצל בני יהודה לא הבנתי מה נסגר

חיפה למשל קיבלו חצי יציע מזרחי וחצי מערבי

yntngil2m0zi.png

ב"ש היום לא ישבו בכלל במזרחי ואין לי מושג כמה מילאו מהמערבי

ogqzmnvizm2y.png

נגמר מזרחי עליון, למרות שאני רואה כמה בודדים שמוכרים כרטיס לעליון בפייסבוק בקבוצה "כרטיס צהוב - אחים לסמל". בכל מקרה, תקנו לתחתון יהיה קרנבל!

לא מבין את התהייה למה נתנו לנו חצי יציע. זו נתניה, לא עכו. סיכוי לא רע לאצטדיון מלא (התלהבות כי הם נראים לא רע ומול מכבי) וההעדפה היא שקהלים שונים לא ישבו אחד מעל השני.

לא מבין את התהייה למה נתנו לנו חצי יציע. זו נתניה, לא עכו. סיכוי לא רע לאצטדיון מלא (התלהבות כי הם נראים לא רע ומול מכבי) וההעדפה היא שקהלים שונים לא ישבו אחד מעל השני.

הקטע הוא שזה אפילו לא חצי יציע. גם עם הפרדה היינו אמורים לקבל עוד "ריבוע" גם בעליון וגם בתחתון.

לא חושב שנתניה ימלאו את כל המערבי+חצי מזרחי תחתון+חצי מזרחי עליון

זה נשמע ממש אבל ממש מטומטם.

עכשיו הם לא יכולים לפתוח לנו את הצד השני של המזרחי עליון בשביל שלא נשב מעל הקהל של נתניה, שמשום מה אמורים לעבור למזרחי תחתון בצד הצפוני בשביל שזה יראה יפה יותר בטלויזיה??

נשמע כאילו זה סתם יגרום לאיבוד הכנסה בשביל הקבוצה המארחת, במקרה הזה נתניה, כי הם לא יכולים למקסם רווחים ולתת לנו את שאר הכרטיסים גם אם יש ביקוש.

לא מובן הקטע.