Jump to content

סיכום הניצחון על סכנין בנתניה אחריי צפייה בש.ח | יוצאים לדרך חדשה עם 2-0 חלק

Sawyer

Recommended Posts

מוכן לקבל את כל התירוצים לאיך שנראנו אתמול, כולם חוץ מעניין הפציעות.

בעצם, למעט עמדת המגן השמאלי ועליה ארחיב עוד שניה, יש לנו תחליפים מספקים לכל עמדה. הסגל שנבנה מספיק רחב ואיכותי בכדי שלא נרגיש נפילה ביכולת במשחק נתון.

החיסרון של דוידזדה אכן הורגש אתמול באופן משמעותי, אבל רק בגלל הצבה לא נכונה של ריקן (כולם כבר מבינים שמגן שמאלי הוא לא). שרן צריך לשחק בעמדה הזו כשאופיר לא שם, כפי שעשה את זה בהצלחה בעונה שעברה.

זה נכון אבל לצערי נראה שנשחק בלי דסה וגולסה בלא מעט משחקים העונה.

ניתן היה להבין את זה גם בעונה שעברה.

על גולסה אני מסכים אבל דסה? אני מאמין שהוא יחזור בכושר הכי טוב שיש

המהפך מול זניט? להפסיד לדאנדלוק? זה לא נקרא להתבזות? שלא לדבר על הקמפיין בליגת האלופות....

אז כנראה שאני ואתה מגדירים ביזיון באופן שונה, להיות מודח מול איזה קבוצה קיקיונית, בסיבובים המוקדמים זה ביזיון, להיות מודח בשלב הבתים עם 7 נקודות זה לא ביזיון

אגב דאנדוק קבוצה לא רעה שהקשתה על רוב הקבוצות בבית, ומה שקרה מול זניט זה קרה נטו בגלל ההרחקה, הרבה קבוצות התפרקו בגלל הרחקה של שחקן, אנחנו ממש לא הקבוצה הראשונה.

בנוגע לליגת האלופות, כולם ידעו לפני שעלינו שאנחנו לא ברמה, אבל בכל זאת רצו להגיע, אז מה עדיף לא להגיע בכלל כי אתה יודע שאתה לא ברמה, מבחינתי זה ביזיון וכישלון הרבה יותר גדול.

הכי מאכזב אותי בינתיים זה אצילי. נראה איטי ומאוד מפוזר. לא עובר שחקנים בכלל ומאוד לא מדוייק ומעורב.

בכללי המשחק מאוד שקוף ועומד. פשוט היה קטעים שאתה רואה את כולם עומדים ומתמסרים בלי שום תכלית. הייתי רוצה לראות יותר תנועה ושחקנים מקו שני שנכנסים לרחבה.

אז כנראה שאני ואתה מגדירים ביזיון באופן שונה, להיות מודח מול איזה קבוצה קיקיונית, בסיבובים המוקדמים זה ביזיון, להיות מודח בשלב הבתים עם 7 נקודות זה לא ביזיון

אגב דאנדוק קבוצה לא רעה שהקשתה על רוב הקבוצות בבית, ומה שקרה מול זניט זה קרה נטו בגלל ההרחקה, הרבה קבוצות התפרקו בגלל הרחקה של שחקן, אנחנו ממש לא הקבוצה הראשונה.

בנוגע לליגת האלופות, כולם ידעו לפני שעלינו שאנחנו לא ברמה, אבל בכל זאת רצו להגיע, אז מה עדיף לא להגיע בכלל כי אתה יודע שאתה לא ברמה, מבחינתי זה ביזיון וכישלון הרבה יותר גדול.

להוביל 3-0 עד דקה 78 או משהו כזה, ולהפסיד 4-3 זה ביזיון. גם אם הורחק לך שחקן. אין שום סיבה בעולם להתפרק ככה. תפסיק לתת לנו הנחות. יש מקרים בודדים עד ספורים שדברים כאלה קרו בכדורגל העולמי. הפכנו לבדיחה, פרסמו את קליפ הניצחון שלהם בהגרלה של השנה מרוב שזה מדהים.

דאנדלוק קבוצה לא רעה שהיית צריך לתת לה 3 חתיכות. ובמקום זה הפסדת.

היה לך בית שהיית חייב לעלות ממנו, בטח ובטח אחרי שהיית אמור לנצח את זניט במשחק הראשון. היה לך פוטנציאל של 13-15 נקודות והשגת רק 7 ועפת.

בנוגע לליגת האלופות. לא דיברתי על אם רצינו להגיע או לא ומה עדיף או מה לא. דיברתי על מה קרה בפועל. ועל מה יקרה לנו באירופה השנה אם נמשיך לשחק ככה.

אם אתה מעדיף להתבוסס בבינוניות ולא להתקדם זה בחירה שלך. אני מעדיף קבוצה שמתקדמת ומשחקת טוב ומגיעה להישגים. ולא מתבזה במצבים ומול קבוצות שהיא אמורה לנצח.

להוביל 3-0 עד דקה 78 או משהו כזה, ולהפסיד 4-3 זה ביזיון. גם אם הורחק לך שחקן. אין שום סיבה בעולם להתפרק ככה. תפסיק לתת לנו הנחות. יש מקרים בודדים עד ספורים שדברים כאלה קרו בכדורגל העולמי. הפכנו לבדיחה, פרסמו את קליפ הניצחון שלהם בהגרלה של השנה מרוב שזה מדהים.

דאנדלוק קבוצה לא רעה שהיית צריך לתת לה 3 חתיכות. ובמקום זה הפסדת.

היה לך בית שהיית חייב לעלות ממנו, בטח ובטח אחרי שהיית אמור לנצח את זניט במשחק הראשון. היה לך פוטנציאל של 13-15 נקודות והשגת רק 7 ועפת.

בנוגע לליגת האלופות. לא דיברתי על אם רצינו להגיע או לא ומה עדיף או מה לא. דיברתי על מה קרה בפועל. ועל מה יקרה לנו באירופה השנה אם נמשיך לשחק ככה.

אם אתה מעדיף להתבוסס בבינוניות ולא להתקדם זה בחירה שלך. אני מעדיף קבוצה שמתקדמת ומשחקת טוב ומגיעה להישגים. ולא מתבזה במצבים ומול קבוצות שהיא אמורה לנצח.

אז פרסמו את הקליפ, למי אכפת מה הם אומרים, אתה נותן יותר מדי חשיבות מה יש לאנטישמים של אופ"א להגיד, מה גם ששיחקנו מול קבוצה יותר טובה מאיתנו, ההתפרקות הביאה לכל אוהד של מכבי עצבים אחרי המשחק, אבל אף אחד לא חשב שננצח.

מבחינתי, אי העלייה שלנו הייתה כישלון, אבל ביזיון? ממתי זה ביזיון לסיים שלב בתים עם 7 נקודות, הרבה קבוצות בעלות שם גדול יותר שלנו ,קבוצות טובות יותר משלנו או אפילו יותר עשירות מאיתנו מודחות בשלבים האלו.

בנוגע לליגת האלופות, כולם אמרו רגע אחרי שעלינו מול באזל (כולל התקשורת בבאזל) שאנחנו לא קבוצה לליגת האלופות, מה לעשות הם צדקו, אם אתה יודע שאתה לא ברמה ואתה מפסיד, אז אין פה שום כישלון ושום ביזיון, כי אתה לא ברמה וכל מה שתשיג מול הרמות האלו זה בונוס.

יש לי שאלה בנוגע למשפט האחרון שלך, האם מבחינתך אין דבר כזה אמצע, זה או שאתה מגיע להישגים, או שכל פעם שאתה נכשל להגיע להישג כלשהו, אתה מתבזה?

אז פרסמו את הקליפ, למי אכפת מה הם אומרים, אתה נותן יותר מדי חשיבות מה יש לאנטישמים של אופ"א להגיד, מה גם ששיחקנו מול קבוצה יותר טובה מאיתנו, ההתפרקות הביאה לכל אוהד של מכבי עצבים אחרי המשחק, אבל אף אחד לא חשב שננצח.

מבחינתי, אי העלייה שלנו הייתה כישלון, אבל ביזיון? ממתי זה ביזיון לסיים שלב בתים עם 7 נקודות, הרבה קבוצות בעלות שם גדול יותר שלנו ,קבוצות טובות יותר משלנו או אפילו יותר עשירות מאיתנו מודחות בשלבים האלו.

בנוגע לליגת האלופות, כולם אמרו רגע אחרי שעלינו מול באזל (כולל התקשורת בבאזל) שאנחנו לא קבוצה לליגת האלופות, מה לעשות הם צדקו, אם אתה יודע שאתה לא ברמה ואתה מפסיד, אז אין פה שום כישלון ושום ביזיון, כי אתה לא ברמה וכל מה שתשיג מול הרמות האלו זה בונוס.

יש לי שאלה בנוגע למשפט האחרון שלך, האם מבחינתך אין דבר כזה אמצע, זה או שאתה מגיע להישגים, או שכל פעם שאתה נכשל להגיע להישג כלשהו, אתה מתבזה?

הפרסום של הקליפ זה סתם היה בתור הוכחה נוספת. אם זה לא מרשים אותך אתה יכול להתעלם מההערה הזאת. עדיין מה שקרה שם היה ביזיון.

ברור שאף אחד לא חשב על לנצח, אבל כשאתה מגיע רבע שעה לסיום ביתרון 3-0, גם אם אתה נגד פאקינג ריאל מדריד אין שום סיבה שתפסיד את המשחק!!!

זה ביזיון כי אם תסתכל על הבית שקיבלת לא הוצאת נקודות מאיפה שאתה אמור. ופספסת נקודות שאולי בתחילת המשחק לא חשבת שתיקח אבל עם איך שהוא התפתח היית חייב לקחת.

התבזות יכולה לקרות גם אם אתה יודע שהיא מגיעה. אין שום קשר בין הידיעה שלך שאתה עומד להפסיד הכל או אי הידיעה שלך, זה עדיין התבזות.

יש לי אמצע, הוא לא כולל להפסיד משחק אחרי שאתה מוביל 3-0 רבע שעה לסיום, או לאיזו קבוצת חובבים מאירלנד. ולעוף מהמפעל בגלל זה.

הפרסום של הקליפ זה סתם היה בתור הוכחה נוספת. אם זה לא מרשים אותך אתה יכול להתעלם מההערה הזאת. עדיין מה שקרה שם היה ביזיון.

ברור שאף אחד לא חשב על לנצח, אבל כשאתה מגיע רבע שעה לסיום ביתרון 3-0, גם אם אתה נגד פאקינג ריאל מדריד אין שום סיבה שתפסיד את המשחק!!!

זה ביזיון כי אם תסתכל על הבית שקיבלת לא הוצאת נקודות מאיפה שאתה אמור. ופספסת נקודות שאולי בתחילת המשחק לא חשבת שתיקח אבל עם איך שהוא התפתח היית חייב לקחת.

התבזות יכולה לקרות גם אם אתה יודע שהיא מגיעה. אין שום קשר בין הידיעה שלך שאתה עומד להפסיד הכל או אי הידיעה שלך, זה עדיין התבזות.

יש לי אמצע, הוא לא כולל להפסיד משחק אחרי שאתה מוביל 3-0 רבע שעה לסיום, או לאיזו קבוצת חובבים מאירלנד. ולעוף מהמפעל בגלל זה.

אז מה מבחינתך זה לא ביזיון? עלייה לשלב הנוקאאוט ומעלה? כי אם כן, אז צר לי לאכזב אותך, לא כל שנה אנחנו נעלה לשלב הזה.

אז מה מבחינתך זה לא ביזיון? עלייה לשלב הנוקאאוט ומעלה? כי אם כן, אז צר לי לאכזב אותך, לא כל שנה אנחנו נעלה לשלב הזה.

לא. ברור שזה גם תלוי בהגרלה שנקבל. אבל אם נסתכל על שנה שעברה, אם לא היינו עלים אחרי שהפסדנו פעמיים לזניט (מבלי להוביל 3-0 באחד המשחקים), והפסדנו לאקלמר בחוץ, הוצאנו נגדם תיקו/ניצחנו בבית וניצחנו את דאנדלוק בשני המשחקים הייתי אומר שזה סביר.

עם מאמן שהוא לא שוטא היינו עולים מהבית.

מי שהכי הרשים, וכל פעם שקיבל כדור עשה דברים חיוביים זה בלקמן, הוא לא משותף מספיק אבל כשהוא כן מקבל כדור על שטח רוב הפעמים קורה משהו חיובי, הוא מזכיר לי את וואקמה בתנועה שלו, אין לו איזה דריבל מטורף על הליאו מסי אבל הוא פשוט לוקח שחקנים לטיול, די בקלות אפילו,פשוט מדלג בכיף שלו.

מצפה ממנו להרבה השנה.

וידאר - בא לעבודה, עוד צמד לקרחון האיסלנדי שפשוט לא עוצר. אנדר אובר 27 שערי ליגה, דעתכם?

בלי לבעוט פנדלים באופן קבוע יהיה לו קשה להגיע למספרים האלו בליגה, יגיע ל-20 שערים. נדמה לי שכל שחקן שעשה עונה עם מספרים כאלו גם היה בועט הפנדלים של הקבוצה שלו.

הקבוצה נראית כאילו התחלנו את העונה בספטמבר

רק החודש הסגל התייצב, רוב שחקני הרכש הגיעו חלודים

ללא כושר משחק ובטח שאין תיאום.

כל זה בשילוב פציעות/היעדרויות של דסה גולסה ודוידזאדה-

לדעתי ביחס לנסיבות נתנו משחק סביר בהחלט.

לגבי ההמשך ? אין שום דבר רציני שאפשר להסיק פה..

משחק ההגנה שלנו מדאיג אותי מאוד.

היריבות שלנו מגיעות עמוק מדי. שלושה שחקני התקפה של סכנין הצליחו לגרום למבוכה בהגנה. אפשר היה לראות עד כמה ההגנה שלנו רכה כבר בהתקפה הראשונה.

חייבים לעבוד על הדברים האלה.

משחק ההגנה שלנו מדאיג אותי מאוד.

היריבות שלנו מגיעות עמוק מדי. שלושה שחקני התקפה של סכנין הצליחו לגרום למבוכה בהגנה. אפשר היה לראות עד כמה ההגנה שלנו רכה כבר בהתקפה הראשונה.

חייבים לעבוד על הדברים האלה.

זו לא הגנה של קבוצה אלופה. אם זה לא ישתפר משמעותית אין לנו צ'אנס לזכות, גם אם ב"ש תמשיך ביכולת האפורה שלה.

פרדראג ראיקוביץ'-עשה את העבודה. עוד נתגעגע.

יובל שפונגין- המחליף הכי טוב שיש לדסה.

איתן טיבי- לא נעים. הירידה שלו ממשיכה לצערי.

טל בן חיים- תותח על, כרגיל.

אבי ריקן- נמרץ וטוב.

דור מיכה- לפרקים מצוין. מחצית ראשונה חלשה כמו כל הקבוצה.

שרן ייני (46')- לא מתאים לתפקיד הנוכחי. כל כך ברור. אין לי מושג מה היה בהולנד.

טינו סושיץ' (69')- מבסוט ממנו. רק מתעייף. יש לו ביטחון ויכולת. נמתין ונראה.

עומר אצילי (78')- חלש ולא יציב.

וידאר קיארטנסון - צריך מילים ? עוד נתגעגע.

ניק בלקמן - טוב, אבל לא יציב. איפה היה מחצית ראשונה?

חוסה רודריגס (46')- ניצוצות ראו מייד. נמתין להמשך.

כריסטיאן באטוקיו (69')- הכי לא ברור עד היום. לא יודע בכלל מה להגיד עליו. פתאום נמרץ פתאום נעלם.

אלירן עטר (78')- אחלה כניסה. צריך להתעלם מכל הכתבות המסכסכות שיצאו היום , כאילו הוא ווידאר פוגעים זה בז\ה. אם יתעלם, יהיה סבבה.

ג'ורדי קרויף- רק דבר אחד הפריע לי. בסוף המשחק אמר שהוא מרוצה מאוד.

המשחק היה לא טוב והקבוצה לא מחוברת. אם הוא מרוצה מהסגל סבבה. אבל מהמשחק? אויי...

איזה טעויות טיבי עשה אתמול, להוציא איבוד כדור במרכז המגרש? שיש כבר קונצזוס קבוע שהוא חלש בכל משחק.
ראיתי כמה כיסויים טובים שלו בשליש האחרון, והמצבים שהגיעו מולנו היה בעיקר בגלל חולשת הקישור האחורי.

כל עוד הקישור שלנו לא יספק הגנה, החלק האחורי שלנו ימשיך לקבל ממכם כאלה ציונים פה

בעבר ליריב היה יוצאת הנשמה עד שהיה מצליח לעבור את הקישור שלנו וגם אז זה היה במצב לא נוח ושם כבר הבלמים שלנו היו עושים את העבודה.

היום יש לבלמים שלנו הרבה יותר עבודה וליריב יש יותר שטח

טיבי היה כמו טיבי של פעם. היה לו איזה חצי כיסוי לא טוב, אבל משחק מצויין שלו(שישאר עם המסכה).

לא מבין ככ את האנשים שמבקרים את שטף המשחק והיצירתיות שלנו, רבאק זה 90 דקות ראשונות עם סגל חדש עם זרים חדשים. ברור שזה לא יהיה שוטף, ברור שזה לא יהיה מתואם, מה הטעם לציין ולבקר את זה בכלל..? מה שכן אפשר להתרשם קצת מהשחקנים החדשים אינדבידואלית, בלקמן סוסיץ רודריגז - רואים שיש כדורגל ויש ראש לכדורגל. חייבים להוריד חלודה דחוף דחוף בעיקר סוסיץ', מקווה שאצלו זה רק חלודה ולא חוסר זריזות רגיל.

אין לי בעיה שאצילי יראה קצת ספסל ושיכנס מחליף,ומיכה ישחק שם ב RW. נראה לי עדיף כרגע.

איזה טעויות טיבי עשה אתמול, להוציא איבוד כדור במרכז המגרש? שיש כבר קונצזוס קבוע שהוא חלש בכל משחק.

ראיתי כמה כיסויים טובים שלו בשליש האחרון, והמצבים שהגיעו מולנו היה בעיקר בגלל חולשת הקישור האחורי.

1. נסיונות מוזרים להוביל כדור שמסתיימות באיבוד כדור- לפחות 2.

2. כמה פעמים לא עמד בקצב הריצה של השחקן התוקף. היה ממש עצוב לראות את זה.

טיבי ממש לא בכושר טוב.