Jump to content

סושיץ אחרי סכנין

Coolio

Recommended Posts

עשה כמה פעולות טובות, שחקני סכנין ישבו לו על החולצה (או שזה היה רק שמש העלוקה?).

הבעיטות שלו מרחוק זה טוב, יפתח הגנות מול קבוצות שמצופפות.

יש לי בעיה מסוימת איתו, הוא לא נוגע בכדור עם רגל ימין בכלל למשל במקום פס פשוט עם הרגל החלשה הוא מתעכב עם המסירה וסתם בכללי לפעמים זה סוגר לו את אופציית המסירה לשחקן בעמדה יותר נוחה.

הצליח במחצית הראשונה לרדוף ולהשיג את מוגרבי בכיסוי הגנתי מצויין.

זאת הייתה הפעולה הכי טובה שלו במשחק.

חוץ מזה, נראה שעם רודריגז הוא מרגיש הרבה יותר טוב.

הייתי שמח לראות אותו יותר קדימה ופחות עסוק בכיסוי הגנתי ו/או בניית משחק, שם גם האיכויות שלו יבלטו יותר.

עדיף על באטוקיו.

אכן האיכויות שלו אפקטיביות יותר כשהוא ליד רחבת היריב. יש לו יכולת לפצח בונקרים עם הרבה טכניקה ופיזיות. רוסו צדק כשהשווה לפראליה, גם פראליה לא היה מהיר אבל נתן עבודה ב 2 צידי המגרש. המהלך שלו בגול מצויין והגול רשום עליו כמו שהוא רשום על וידאר. נכון שזה לא היה בישול קלאסי עם מסירה חכמה (שגם את זה הוא יודע) אבל הכניסה שלו לרחבה שברה את כל מרכז ההגנה של סכנין, 3 שחקנים ניסו לעצור אותו מה שפינה לגמרי את וידאר וכל זה באזור הכי מסוכן שיש. אני כבר רואה קרבות פיזים שלו עם אוגו.

הקאץ' כאן זה שבגלל שאין לנו בסגל הרבה שחקנים עם האיכויות הפיזיות שלו, סביר שנראה אותו משחק הרבה כ 50-50,לכל הפחות עד שגולסה יחזור. מה גם שמיכה נראה די מולחם לעמדת הקשר הקדמי (לא שזה רע). כמו שאמרו כאן, כשהוא משחק עם קשר דפנסיבי טוב יותר משרן, הוא מרגיש בטוח יותר לעשות גיחות קדימה.

לדעתי יותר מתאים לו לשחק שגולסה ורודריגז בקישור והוא מתחת וידאר. אז נוכל לראות אותו בא יותר לידי ביטוי , השאלה כמה זה התכניות של ג'ורדי.

לדעתי יותר מתאים לו לשחק שגולסה ורודריגז בקישור והוא מתחת וידאר. אז נוכל לראות אותו בא יותר לידי ביטוי , השאלה כמה זה התכניות של ג'ורדי.

ציוות של גולסה ורודריגז אין לי ספק שנראה הרבה השנה.

יש לי בעיה מסוימת איתו, הוא לא נוגע בכדור עם רגל ימין בכלל למשל במקום פס פשוט עם הרגל החלשה הוא מתעכב עם המסירה וסתם בכללי לפעמים זה סוגר לו את אופציית המסירה לשחקן בעמדה יותר נוחה.

תחליף את רגל ימין ב״רגל שמאל״ והמשפט הזה תקף גם על אלירן.

ראיתי שאין נושא אבל אני רוצה להוסיף שגם בלאקמן נראה נהדר.

רק אני חושב שבלקמן נראה לא טוב? מאוד אגואיסט, מקבל כדור וברור שהוא הולך לנסות לבעוט לא משנה מה. הוא אמור להיות מהיר אבל זה לא נראה ככה על המגרש, נראה איטי אפילו. חוץ מזה משחק עם הראש ברצפה אפילו במצב שהגיע מול השוער בעט סתם בלי להרים את הראש. כרגע מסומן אצלי כפוטנציאל לרכש המאכזב של הקיץ.

סושיץ לעומת זאת נראה טוב יותר ממשחק למשחק. הולך להיות כוכב. ברור שהוא פותח בחמישי

בלקמן היה דווקא די מהיר, יש לו פיזיות שליטה טובה נכון נראה כי הוא ניסה להוכיח את עצמו ובגלל זה בעט זה ככה בד"כ עם שחקנים חדשים, מאמין שכשהוא יבקיע ירד הלחץ והוא יהיה יותר קבוצתי

שונא שהנושאים האלה נפתחים אחרי משחק ראשון של שחקן

כאילו אני יכולה להגיד שאהבתי שהוא פרץ פנימה בגול של וידאר שזה משהו שהיה חסר לי במכבי

אבל מי יודע אם זאת הברקה חד פעמית או משהו שנראה הרבה