Jump to content

הדקות האחרונות מול סכנין

idan12

Recommended Posts

לא מבין את הנימוקים בסגנון "המשחק היה גמור ורצו לשמור כוחות",

כאילו אם היו מנסים לשים גול ב5 דקות האחרונות היה עושה את ההבדל בין אם כשירים 100% או מפורקים פיזית לקראת המשחק הבא.

מעצבן לראות את זה שליריבה אין הגנה ,שב3 פסים אפשר להגיע למצב של שער וחוזרים אחורה ומעבירים את הזמן באמצע המגרש.

לא מבין את הנימוקים בסגנון "המשחק היה גמור ורצו לשמור כוחות",

כאילו אם היו מנסים לשים גול ב5 דקות האחרונות היה עושה את ההבדל בין אם כשירים 100% או מפורקים פיזית לקראת המשחק הבא.

מעצבן לראות את זה שליריבה אין הגנה ,שב3 פסים אפשר להגיע למצב של שער וחוזרים אחורה ומעבירים את הזמן באמצע המגרש.

ואם שחקן של סכנין היה פוצע לנו איזשהו שחקן, להזכירך לפני משחק חשוב בליגה האירופית כשבסופו של דבר היה מדובר במשחק גמור, אז אפשר להבין את הניסיון לשמור כוחות.

ואם שחקן של סכנין היה פוצע לנו איזשהו שחקן, להזכירך לפני משחק חשוב בליגה האירופית כשבסופו של דבר היה מדובר במשחק גמור, אז אפשר להבין את הניסיון לשמור כוחות.

שנתנו חמישיות ושישיות בעונה עם אוסקר וגם בתקופות אחרי שנתנו 6 לחיפה ולבש , היה בסדר הקטע הזה .

אם שחקן יריב יחליט להשתגע כי הוא מפסיד , לא צריך להיות תירוץ להפסיק לשחק.

אני לא כ"כ למה אתה מתכוון , שמגיעים ל2 צריך להפסיק לתקוף מהפחד ששחקן יריב לא יפצע שחקן שלנו ?

מכבי זה לדרוס את היריב כמו ששמעון אמר שאם זה עשר לעשות עשרים, אם זה עשרים לעשות שלושים וכן הלאה. כושר ועייפות זה סתם תירוצים, ראו שחקנים שמחפשים את השלישי וכאלה שחיכו לשריקת הסיום. מקווה שבמהלך העונה יתחלחל לכל השחקנים החדשים שמכבי זה לא רק לנצח מכבי זה להביס את היריב.

ג'ורדי אמר בראיון לרדיו בקטלוניה כשנשאל על סגנון המשחק שלו כמאמן שלדעתו זה שילוב של רומנטיקה הולנדית יחד עם רצון לנצח שלמד בספרד - הוא בעצמו אגב הודה בראיון אחר שאת יוהאן עניין פחות לנצח אלא יותר לשחק יפה, ושהיה בטוח שהניצחונות יגיעו עם זה, ושאם לא אז עדיין לפחו היה לו סגנון משלו - וג'ורדי אמר שזה אחד הויכוחים שהיו להם. ג'ורדי גם אמר לגרדיאן בראיון נוסף שהגישה שלו במכבי כמנהל מקצועי נובעת לא רק מהפילוסופיה שלו אלא מהזהות של מכבי ומה שמתאים לה. ככה שזה די מסתדר עם זה שהיה פרגמטי לגמרי באירופה כשהיה צריך רק ניצחון כאן ועכשיו, ובליגה יותר מעז להתנסות. אבל אם הוא מציין את הרומנטיקה ההולנדית כחלק מהסגנון שלו, אז כן, נראה שהוא מהמאמנים שמעדיפים לנצח 4-3 מאשר 1-0.

זה מדהים בעיני שג'ורדי לא שוכח את הזהות של המועדון ולוקח אותה בחשבון ביחד עם הפילוסופיה שלו.

שנתנו חמישיות ושישיות בעונה עם אוסקר וגם בתקופות אחרי שנתנו 6 לחיפה ולבש , היה בסדר הקטע הזה .

אני לא כ"כ למה אתה מתכוון , שמגיעים ל2 צריך להפסיק לתקוף מהפחד ששחקן יריב לא יפצע שחקן שלנו ?

כשנתנו

כשמגיעים

לא הבנת אותי, כשמדובר במשחק גמור ויש מעבר למשחקים בליגה גם משחקים באירופה, אז לא צריך לקחת סיכון של פציעה במשחק גמור, אבל בנסיבות אחרות צריך להמשיך לדרוס, בטח שלא להפסיק לשחק אחרי השני.

רבים פה על טיעון כלכך לא רלוונטי

אין לזה קשר לכושר שלהם זה בגלל הסיכון לחטוף גול במתפרצת.

לא אומר שאני מצדיק אז אל תנסו להתווכח איתי אבל זו הסיבה לזהירות של השחקנים בדקה 90