Jump to content

יתר - מחזור 3

קמאנן

Recommended Posts

למישהו היה ספק שהם ינצחו את אשקלון ? מה נדפק איתכם ? קצת מוקדם להתחיל לספור נקודות כשאפילו לא עברנו את החגים.

פאקינג הפועל חיפה מקום ראשון ! הפועל חיפה !

זה לא עניין של מקום ראשון או הפרש נקודות. תיקו היה עושה רע למערכת שלהם מוסיף המון לחץ,בעיות ויכל לפגוע משמעותית. ניצחון כזה בשנייה האחרונה נותן להם ככ הרבה אוויר,ים מוטיבציה.. נזק עצום. שיכבשו מחצית ראשונה ויסיימו עם זה

עומד בפקק שומע ב''ש.. שומע ראדייייייי מתעלף לרגע, מתעורר ובולם שניה לפני שאני נכנס באוטובוס שלפניי... כוסאמא שלו ושל כל הגמלים המזדיינים האלה כמה מזל יש להם, תנו לי 10% מהמזל שלהם ואני דן בילזריאן 2

זה לא עניין של מקום ראשון או הפרש נקודות. תיקו היה עושה רע למערכת שלהם מוסיף המון לחץ,בעיות ויכל לפגוע משמעותית. ניצחון כזה בשנייה האחרונה נותן להם ככ הרבה אוויר,ים מוטיבציה.. נזק עצום. שיכבשו מחצית ראשונה ויסיימו עם זה

תודה רבה.

ואז מה ? אז היו מנצחים בחמישי והכל היה נרגע, או מנצחים את בני יהודה.

אתם קצת נסחפים לדעתי,העונה רק התחילה,הם עדיין קבוצה טובה מאוד, הם עדיין יאספו את רוב הנקודות מול שאר הליגה וההתחלה הצולעת לא אומרת כלום.

הם יאבדו נקודות מול חיפה ואנחנו מול ביתר,ככה זה.

המפגשים בינינו הם אלו שאמורים להוות את הגורם המכריע לאליפות.

חחח בוואלה: ״שחקן של אליפויות״ על הגול של ראדי.

יאללה לקפל, האליפות הוכרעה חברים.

ויותר מצחיק שעלינו הם רושמים "קיארטנסון הציל את מכבי" ואנחנו מדברים על משחק שנגמר 2-0, אבל ראדי לא הציל את ב"ש.

אתם קצת נסחפים לדעתי,העונה רק התחילה,הם עדיין קבוצה טובה מאוד, הם עדיין יאספו את רוב הנקודות מול שאר הליגה וההתחלה הצולעת לא אומרת כלום.

מסכים איתי שיש לתיקו פוטנציאל לגרום להם לנזק הרבה יותר מגול ניצחון בדקה האחרונה?

גם אם נזק לא היה נגרם. הציפייה שסוףסוף יגמר המזל והם יפסידו גורמת לאכזבה מטורפת. בטח בידיעה שניצחון כזה מציל אותם מהתרסקות שיכלה לקרות

אבל למה שינצחו את בני יהודה? אם הם בלחץ מטורף ואחרי איבוד כמות נקודות בבית כמו בכל העונה שעברה, בשני משחקים בלבד.

כל איבוד נקודות מול כל קבוצה הוא קריטי. לא משנה מתי. מה זה משנה שהתחלנו את העונה? תכף תחגגו כשהם ינצחו את הפועל חיפה כי חיפה במאזן מושלם. הם היריבה הגדולה שלנו לתואר וכל איבוד נקודות שלהם בא טוב. אל תתנחמו שהם לא היו טובים. ניצחון כזה נותן דחיפה ומורל חשוב להמשך

מבין מה שאומרים פה שזה כואב , אבל באותה מידה אני שמח מאיך שהם נראים לעומת איך שאנחנו נראים , אם המצב היה הפוך היינו שמחים שניצחנו וכול הפורום היה טינופים על יכולת חלשה ולהעיף שחקנים הביתה .

אז מוראלית המצב שלהם יכל להיות הרבה יותר גרוע לעומת היום , אבל זה לא משנה המצב המוראלי שלהם עדיין רע .

מבין מה שאומרים פה שזה כואב , אבל באותה מידה אני שמח מאיך שהם נראים לעומת איך שאנחנו נראים , אם המצב היה הפוך היינו שמחים שניצחנו וכול הפורום היה טינופים על יכולת חלשה ולהעיף שחקנים הביתה .

אז מוראלית המצב שלהם יכל להיות הרבה יותר גרוע לעומת היום , אבל זה לא משנה המצב המוראלי שלהם עדיין רע .

אני האחרון שיהיה אובר-אובייקטיבי כאן, אבל מתחילת העונה אני לא חושב ששיחקנו הרבה יותר טוב מהם, בטח לא היום.

בן תורג’מן שהושאל לבני יהודה מהפועל ב"ש הטיח בפני שופט המשחק, לירן ליאני: “אתה השופט הכי גרוע שראיתי, הכי חלש בליגה”. והורחק...

נחשו את מי בני יהודה פוגשת במחזור הבא?