Jump to content

טיסה/נסיעה הלוך חזור מברצלונה למדריד

הרוסונרי

Recommended Posts

כתבתי כבר בנושא אחר במדינת היהודים אבל נכנסנו לבעיה אני וחבר כי סגרנו טיסה לברצלונה ב6/12 יום רביעי מתכננים ללכת למשחק של ריאל וביום חמישי למשחק של מכבי,העניין הוא שסגרנו לברצלונה ולא למדריד כי מצאנו טיסות בזול ובשעות ממש נוחות,מגיעים לברצלונה בעשר בבוקר והטיסה חזור היא בראשון בלילה. בקיצור היינו בטוחים שלא תהיה בעיה לסוע למדריד למשחק ולחזור אחכ לברצלונה,בהלוך באמת אין שום בעיה יש טיסה ב4 אחה"צ מברצלונה למדריד אבל הבעיה בחזור שהטיסה היא רק ב6 בבוקר,וגם לגבי רכבת חזור הרכבת הראשונה היא רק ב4 לפנות בוקר אחרי המשחק של ריאל,יש דרך אחרת לחזור ישר אחרי המשחק לברצלונה? חשבתי אולי לחפש איזה מקום זול במדריד אולי לישון בו עד הטיסה שלנו בכל מקרה אם מישהו פה מתמצא בעניינים ויכול לעזור אז תודה מראש.

עדיף לך רכבת מאשר טיסה מברצלונה למדריד (מבחינת זמן ונוחות, תזמין כרטיס מראש אם אתה יכול).

אני הייתי נשאר לישון במדריד ואז לוקח יום אחרי זה רכבת (או בכלל נשאר במדריד, אחלה עיר).

יש לך airbnb במחירים סבבה לגמרי במדריד, והמוניות לא יקרות יחסית אם אין לך כח להיסחב בתחבורה ציבורית אחרי המשחק.

אני בטוח גם שאם תחפש קצת הוסטלים ומלונות תמצא במחירים בסדר גמור, מדריד לא יקרה והיא ממש טובה.

אני הייתי נשאר לילה אחד (לפחות) במדריד וממשיך משם למשחק של מכבי ואז אחרי מכבי חזרה לברצלונה.

לאור כל הנסיעות שלכם, נראה לי שאם לילה במדריד לא בא בחשבון, אז רכב זה הפתרון הכי מוצלח (זה גם יכול להוזיל את עלויות הלינה כי ככה תוכלו לישון בפרבר של מדריד).

בכל מקרה, אם תחליטו להעביר לילה במדריד, קח בחשבון שאם הטיסה מברצלונה למדריד היא בארבע אחר הצהריים, אתם תצאו מהשדה בשש אחר הצהריים במקרה הטוב, והמשחק מתחיל ברבע לתשע. לטעמי זה קצת גבולי כי מספיק שיהיה לכם עיכוב של שעתיים ואתם תגידו בקושי על השריקה (וזה בהנחה שתטוסו בלי מזוודה או תיק, אלא רק ככה כמו שאתם כי אחרת תוסיף גם זמן להפקיד איפשהו את הדברים שלכם). לכן, עדיף לכם רכבת או טיסה מוקדמת יותר.

מתי אתם נוחתים בברצלונה?

אני הייתי נשאר לילה אחד (לפחות) במדריד וממשיך משם למשחק של מכבי ואז אחרי מכבי חזרה לברצלונה.

לאור כל הנסיעות שלכם, נראה לי שאם לילה במדריד לא בא בחשבון, אז רכב זה הפתרון הכי מוצלח (זה גם יכול להוזיל את עלויות הלינה כי ככה תוכלו לישון בפרבר של מדריד).

בכל מקרה, אם תחליטו להעביר לילה במדריד, קח בחשבון שאם הטיסה מברצלונה למדריד היא בארבע אחר הצהריים, אתם תצאו מהשדה בשש אחר הצהריים במקרה הטוב, והמשחק מתחיל ברבע לתשע. לטעמי זה קצת גבולי כי מספיק שיהיה לכם עיכוב של שעתיים ואתם תגידו בקושי על השריקה (וזה בהנחה שתטוסו בלי מזוודה או תיק, אלא רק ככה כמו שאתם כי אחרת תוסיף גם זמן להפקיד איפשהו את הדברים שלכם). לכן, עדיף לכם רכבת או טיסה מוקדמת יותר.

מתי אתם נוחתים בברצלונה?

נוחתים בעשר בבוקר בברצלונה וב4 וחצי הטיסה למדריד,כמה זמן זה טיסה ולמה אנשים פה מעדיפים רכבת? וחשבנו אולי לקחת לילה בהילטון ליד השדה תעופה מצאנו משהו ממש בזול לאחרי המשחק כי הטיסה שלנו ב7 וחצי בבוקר לברצלונה

נוחתים בעשר בבוקר בברצלונה וב4 וחצי הטיסה למדריד,כמה זמן זה טיסה ולמה אנשים פה מעדיפים רכבת? וחשבנו אולי לקחת לילה בהילטון ליד השדה תעופה מצאנו משהו ממש בזול לאחרי המשחק כי הטיסה שלנו ב7 וחצי בבוקר לברצלונה

אם יש טיסה מוקדמת יותר מברצלונה למדריד (נניח בשתיים בצהריים) אני חושב שעדיף לכם לקחת אותה. בלי קשר, מה חשבתם לעשות עם הדברים שלכם (מזוודה, תיק וכדומה)?

אם אתם טסים לברצלונה בארבע וחצי, אתם תנחתו בשש (במקרה הטוב), עד שתאספו את המזוודה ותעשו צ'ק-אין במלון ותשימו את המזוודה במלון יהיה שבע וחצי (במקרה הטוב והאופטימי ביותר) ואז אתם עוד צריכים לנסוע לסנטיאגו ברנבאו שזה כ-40 דקות ברכבת מהשדה (ותוסיף לזה המתנה ולהגיע לתחנה וכו'). בקיצור אתם תגיעו ממש בסמוך לשריקה וזה בהנחה שלא יהיה איחור בטיסה (שזה חתיכת הנחה בעייתית בעיקר עם חברות ספרדיות).

עדיף לכם לקחת טיסה או רכבת מוקדמות יותר ולהגיע למדריד מוקדם. ככה תוכלו גם לישון בעיר עצמה ואולי ליהנות ממנה קצת ביום חמישי.

לא ברור לי גם למה אתם טסים בחזרה לברצלונה אם אתם רוצים ללכת למשחק של מכבי. ברצלונה מרוחקת שלוש שעות נסיעה (ברכב) מויאריאל. הרבה יותר הגיוני לטוס לולנסיה (50 דקות נסיעה ברכב מויאריאל.

אנשים בספרד לא לוקחים טיסות מקומיות. הרכבת הבינעירונית שלהם מעולה בקטע יפני (מאוד דומה לבולט טריין, איזור ה300 קמ"ש) . כל ספרד מקושרת ברכבת במהירות מטורפת,

ואין לך יותר מדי בלאגן של צ'ק אין והגעה לשדה תעופה, התחנות בד"כ מרכזיות אז קל וקצר להגיע אליהם.

יש לך ממדריד לולנסיה רכבת שלוקחת שעתיים.

בדקתי קצת בגוגל מאפס וממדריד לאיצטדיון של ויאריאל ייקח לך 3-4 שעות, תלוי מתי אתה יוצא (בדקתי לך מפוארטו דל סול שזה ממש מרכז מדריד עד האיצטדיון עצמו ויצא 4 שעות).

אין לך מה לעשות ליד השדה תעופה, אם אתה כבר מתכנן מלון, תהיה במרכז מדריד (סול) וככה את גם לא רחוק מהרכבת וגם יכול להנות ממדריד קצת (באמת עיר מעולה, עם אחלה אוכל, מלא יין ואוירה טובה).

מדריד עיר סבבה הייתי בה פעמיים, אם אין לכם בעיה עם הוסטלים אפשר למצוא שם אחלה הוסטלים במחירים זולים מאוד, לפני פורטו עלה לי לילה בהוסטל משהו כמו 10 יורו במיקום סבבה ודקה הליכה מהמטרו.