Jump to content

הרכב לשבת

בוזגלו

Recommended Posts

פעם ראשונה שיש לנושאי הרכב האלה משמעות. עונה שעברה כולם היו כותבים אותו הרכב עם שינויים של ריקן/ ייני במגן שמאלי.

מבסוט.

ובעייתי לשחק עם 4 שחקנים חדשים... אין כימיסטרי

הייתי נותן לאופיר לנוח, אחרי צמד המשחקים שהאחרון באיטליה היה מאוד אינטנסיבי + טיסה כדי לשמור עליו קצת.

עולה עם הגנה של שלושה בלמים לבחירתכם על מצע ראייקו שייני בינהם עם כנפיים של ריקן ומיכה שיודעים לעלות ולרדת.

קישור של דור פרץ באטוקיו וסושיץ ובחוד בלאקמן אצילי ווידאר.

לצערי אני מסכים איתך לגבי אופיר, מה שחבל כי הוא השחקן הכי משמעותי במכבי בינתיים.

אין לי שמץ של מושג גם איזה הרכב יעלה וגם איזה הרכב אני רוצה לראות, כי יש לא מעט שחקנים שאין לי מושג איך הם.

עטר עולה לשחק וזה הרכב טוב בשבילי ;)

ראיקו

דוידזאדה באבין טב''ח/טיבי ייני

רודריגז בטוקיו

ריקן

עטר אצילי

שוינפלד

לדעתי, ייני יתפקד יותר טוב כמגן ימני משפונגין למרות שאין הרבה הבדל בינהם.. ריקן מתחיל למשוך אש עם הבעיטות המצוינות שלו לאחרונה, אם יתחיל גם להכניס אותן הוא אחד הקשרים הכי מסוכנים שיש. אולי בטוקיו יקבל קצת ביטחון ליד שחקן דובר ספרדית כמוהו וזה יתברר כשילוב מושלם. עטר זה עטר. כולם רוצים כבר לראות אותו ויודעים מה הוא שווה ומה הערך המוסף שלו. אצילי צריך לפתוח ובהמשך בלקמן ייכנס במקומו או במקום עטר. לדעתי לשוינפי מגיעה הזדמנות בתפקיד הטבעי לו במיוחד מול קבוצה כל כך כסחנית.

מחליפים: בלקמן במקום עטר או אצילי. סוסיץ' במקום ריקן. קיארטנסון במקום שוינפלד. אחלה חילופים..

ראיקו

דוידזאדה באבין טב''ח/טיבי ייני

רודריגז בטוקיו

ריקן

עטר אצילי

שוינפלד

לדעתי, ייני יתפקד יותר טוב כמגן ימני משפונגין למרות שאין הרבה הבדל בינהם.. ריקן מתחיל למשוך אש עם הבעיטות המצוינות שלו לאחרונה, אם יתחיל גם להכניס אותן הוא אחד הקשרים הכי מסוכנים שיש. אולי בטוקיו יקבל קצת ביטחון ליד שחקן דובר ספרדית כמוהו וזה יתברר כשילוב מושלם. עטר זה עטר. כולם רוצים כבר לראות אותו ויודעים מה הוא שווה ומה הערך המוסף שלו. אצילי צריך לפתוח ובהמשך בלקמן ייכנס במקומו או במקום עטר. לדעתי לשוינפי מגיעה הזדמנות בתפקיד הטבעי לו במיוחד מול קבוצה כל כך כסחנית.

מחליפים: בלקמן במקום עטר או אצילי. סוסיץ' במקום ריקן. קיארטנסון במקום שוינפלד. אחלה חילופים..

וידאר לא שיחק בנבחרת, לא רואה סיבה למה לא לפתוח איתו.

וידאר לא שיחק בנבחרת, לא רואה סיבה למה לא לפתוח איתו.

אין שום בעיה לפתוח איתו. מעניין אותי לראות התקפה קצת יותר פיזית ממה שהיתה לנו עד היום נגד חלאיילה וחבריו הקצבים

דוידזאדה--טיבי--טבח--שפונגין
רודריגז--ייני
אצילי--באטוקיו--בלקמן
ווידאר

אין שום בעיה לפתוח איתו. מעניין אותי לראות התקפה קצת יותר פיזית ממה שהיתה לנו עד היום נגד חלאיילה וחבריו הקצבים

ניצחנו אותם 4 פעמים עונה שעברה

מה הקטע לספסל את השחקן הכי טוב שלנו

דוידזאדה--טיבי--טבח--שפונגין

רודריגז--ייני

אצילי--באטוקיו--בלקמן

ווידאר

ניצחנו אותם 4 פעמים עונה שעברה

מה הקטע לספסל את השחקן הכי טוב שלנו

ספסול טקטי בלבד.. אני אוהב את וידאר. ואיך אתה לא נותן הזדמנות לבאבין. הייתי שם את טיבי על הספסל ויהי מה.. שיתאחה לו הכל ושלא יקבל איזה סטופקס לפנים מעותמאן

וידאר יותר פיזי משוינפלד

ספסול טקטי בלבד.. אני אוהב את וידאר. ואיך אתה לא נותן הזדמנות לבאבין. הייתי שם את טיבי על הספסל ויהי מה.. שיתאחה לו הכל ושלא יקבל איזה סטופקס לפנים מעותמאן

אני תמיד שם את ההרכב שאני חושב ג'ורדי יעלה

לא את מה שאני רוצה

אני הייתי מעדיף את פרץ בקישור על ייני ואת באבין במקום טיבי

מה שאני לא מבין זה למה לא ניצלנו את הפגרה והתחלנו להתאמן ביום שלישי?

חבל זה היה אחלה הזדמנות להכניס את השחקנים לכושר.

מה שאני לא מבין זה למה לא ניצלנו את הפגרה והתחלנו להתאמן ביום שלישי?

חבל זה היה אחלה הזדמנות להכניס את השחקנים לכושר.

אתה רציני ? השחקנים של מכבי שיחקו הכי הרבה משחקים עם הפגרה הכי קצרה שיכולה להיות !

היו חייבים את הפגרה הזו כמו אוויר לנשימה.

אתה רציני ? השחקנים של מכבי שיחקו הכי הרבה משחקים עם הפגרה הכי קצרה שיכולה להיות !

היו חייבים את הפגרה הזו כמו אוויר לנשימה.

אז להתחיל בראשון חייב להכניס את השחקני רכש לכושר.

רגע טיבי לא פצוע?

יש לו סדק בלסת, ברמת העיקרון יכול לשחק עם מסכה שהכינו לו אתמול/שלשום. אבל לא בטוח שיהיה בסגל מחרתיים