Jump to content

אפשר לדעת

account

Recommended Posts

ואללה אין לי בעיה עם זה כל עוד מכבדים ולא מדובר בכל מיני מתחזים.

גם עם ״ירוק לא מזיק״ אין לי בעיה בכללי הביע דעה בצורה סבבה גם אם הדעה שלו מטומטמת.

הבעיה עם אותם טרולים שמתחזים לאוהדי מכבי, מזכיר את השי הטמבל הזה שחשב שעשה איזה מבצע מהסרטים כשהיה לו את היוזר zehavit.

אלה שמזדהים בשם עוד נורמלים ,וגם אם לא לפחות אנחנו יודעים שהסטיגמות שהדבקנו להם נכונות.

מדינת היהודים פורום השחקן ה12 אין לי שום רצון לשמוע כאן אנשים שלא קופצים בגול של מכבי.

אבל סבבה לכם דרום תל אביב

מדינת היהודים פורום השחקן ה12 אין לי שום רצון לשמוע כאן אנשים שלא קופצים בגול של מכבי.

אפשר פשוט לא להתייחס אליהם.

מה לעשות שאנחנו הפורום הכי מעניין פה בכדורגל.

אם היה מעניין בפורומים אחרים יש מצב לא רע שהייתי גולש שם.

כמו שאמרו ההטרלות פה והמשועממים זה מה שהורס.

אבל סבבה לכם דרום תל אביב

יש הבדל.

יש כאלה שלא מגיבים פה בכלל כמעט חוץ ממקרים נדירים, לא באים לזרוע רעל באופן מכוון ולא באים לצחוק בפרצוף כשמכבי לא מצליחה.

ויש את הזן השני המדובר שלהם צריך להכניס כף רגל לתחת.

יש הבדל.

יש כאלה שלא מגיבים פה בכלל כמעט חוץ ממקרים נדירים, לא באים לזרוע רעל באופן מכוון ולא באים לצחוק בפרצוף כשמכבי לא מצליחה.

חכה חכה ביום הדין תקבל בראש .

פה זה לא דרום תל אביב שההנהלה תבעט החוצה מי שלא אוהב מכבי.

ונתחיל עם ירוק לא מזיק לפני המחזור ה5

יש כאן יוזרים מקבוצות אחרות שהצטרפו לפניך לפורום וכשמגיבים אז זה בדרך כלל לעניין. עם זה אין בעיה.

זה פורום של אוהדי מכבי, לא של ערוץ הספורט. פה צריכים אנשים לדבר מאהבה למכבי ולא משינאה למכבי בשביל לתת קונטרה.

חכה חכה ביום הדין תקבל בראש .

פה זה לא דרום תל אביב שההנהלה תבעט החוצה מי שלא אוהב מכבי.

ונתחיל עם ירוק לא מזיק לפני המחזור ה5

מה הפחד שלך מחזור 5?

ואם הוא יצחק עליך, מה תתפוצץ? תחכה כמה זמן ומישהו יגיד לאחד המנהלים להעיף אותו.

לא צריך להתרגש מזה יותר מידי רובנו לא ילדים בני 13, היו פה תקופות עם יוזרים גויים ממש סבבה.

תכל'ס היופי בפורום הזה הוא שתמיד היו כאן אוהדים מקבוצות אחרות (שעירלעזאזל מהפועל, אלה מבית"ר וגם הבחור מחיפה). לא כזה מפריע ובטח ובטח עדיף שיהיו מזוהים מאשר טרולים שמשחקים אותה אוהדי מכבי.

כמו כל משתמש, כל זמן שהתגובות לעניין ובסגנון ראוי, אני לא רואה שום דבר פסול בזה.

בהקשר אחר, חייב לציין תופעה מאוד מצחיקה והזוייה: כל פעם שמישהו כותב משהו נגד דעת הרוב מריצים עליו הודעות שהוא טרול.

זה לא משנה כמה שנים הוא כותב פה, מכירים אותו או לא.

לא כתב מה שבא לי? טרולללללל בדוק!

יאללה שחררו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.