Jump to content

ערן זהבי - הביוגרפיה - לאחר קריאה

forza

Recommended Posts

החלק על המשחק חוץ בבאזל שמביאים ציטוטים של ערן, קרלוס, ג׳ורדי, מיטרו, דור פרץ ומיכה - מצמרר.

מה זה הטיזר הזה? תן לפחות את ערן, קרלוס וג׳ורדי.

כל עוד יש לך איך לתת למען החברה אתה תרוויח שכר, תוציא מוצר מפרסם אחד יגבה 30000 לשווק השני יגיד לך חינם את מי תיקח תיהיה אמיתי

אכלת את הראש והרסת את הנושא. חלאס הבנו אתה גבר בגברים שלא קונה שום דבר ומשיג הכל בחינם, כולנו צריכים לשאוף להיות כמוך בלה בלה בלה.

תתקדם.

אכלת את הראש והרסת את הנושא. חלאס הבנו אתה גבר בגברים שלא קונה שום דבר ומשיג הכל בחינם, כולנו צריכים לשאוף להיות כמוך בלה בלה בלה.

תתקדם.

תסצכל על הנושא לפני שאתה מדבר שטויות מצטטים אותי אני אגיב, מה חשבת אשתוק?

לפי הספר זהבי באמת היה מנוי לשער 5 ?

לפי מה שאני זוכר קיבל מנוי בגלל ששיחק בפועל,בתור ילד הוא אנד את מכביי ויש לו אפילו תמונות בספר עם חולצה של מכבי

אתם חולים על להתנפל על אנשים,אחד הגיב לו והסביר לו כמה לא מוסרי העניין - וזה מספיק.

לעניין, אפשר איזה פנינה מהספר? תנו משהו להתרפק עליו.

קראתי את הספר באפליקציית עברית (40שקלים) .

יותר משזה ביוגרפיה על ערן , זה בעצם סיפור על השנים האחרונות של הכדורגל הישראל , הפועל/מכבי בפרט.

הספר בעצם מסכם , אולי בלי להתכוון , את כל עידן הבעלות של מכבי אחרי לוני ושניידר.

אולי אחת התקופות הכי מרגשות שהיו לנו כאוהדים.

עידן שהתחיל בהשפלות בדרבי וביזוי של החולצה הצהובה , ונגמר בהשפלות בדרבי וביזוי של החולצה האדומה.

הספר ממש החזיר אותי לימים של פאקו ושל סוזה ואפילו לתחילת הדרך של אוסקר. הכל נהיה יותר ברור . סוג של סיכום תקופה. הספר מרגיש די אותנטי , ז״א ערן מוצג שם לעיתים באופן שלא נראה לי שכך הוא היה רוצה שיוצג.

קראתי את הספר באפליקציית עברית (40שקלים) .

יותר משזה ביוגרפיה על ערן , זה בעצם סיפור על השנים האחרונות של הכדורגל הישראל , הפועל/מכבי בפרט.

הספר בעצם מסכם , אולי בלי להתכוון , את כל עידן הבעלות של מכבי אחרי לוני ושניידר.

אולי אחת התקופות הכי מרגשות שהיו לנו כאוהדים.

עידן שהתחיל בהשפלות בדרבי וביזוי של החולצה הצהובה , ונגמר בהשפלות בדרבי וביזוי של החולצה האדומה.

הספר ממש החזיר אותי לימים של פאקו ושל סוזה ואפילו לתחילת הדרך של אוסקר. הכל נהיה יותר ברור . סוג של סיכום תקופה. הספר מרגיש די אותנטי , ז״א ערן מוצג שם לעיתים באופן שלא נראה לי שכך הוא היה רוצה שיוצג.

קראת במחשב או בקינדל?

הקינדל שלי מגיע עוד כמה ימים, חושב שאקנה.

זה הכי נוח לי.

גם מחברות של קורסים אני קורא באייפון.

פעם ראשונה שקראתי ספר באפליקציה הזאת. כל עמוד הוא עם משפטים בודדים בגופן גדול מאוד. בהתחלה לא אהבתי , לבסוף התרגלתי , בדיעבד זה אחלה.

מה הפואנטה בקינדל? זה לא פשוט טאבלט?

למה קונים את זה בנפרד?

המסך בטכנולוגיה מיוחדת ולא מסך LCD רגיל. אומרים שזה הרבה יותר נוח לעיניים.

הסוללה מחזיקה שבועות.

זה הכי נוח לי.

גם מחברות של קורסים אני קורא באייפון.

פעם ראשונה שקראתי ספר באפליקציה הזאת. כל עמוד הוא עם משפטים בודדים בגופן גדול מאוד. בהתחלה לא אהבתי , לבסוף התרגלתי , בדיעבד זה אחלה.

גם אני רגיל לקרוא בטלפון חומרי קריאה. האמת שזה אפילו יותר נוח לי, נראה לי שכי העיניים זזות פחות.

אין אבל דרך לעשות זום אאוט/להקטין את הפונט? ב-PDF נוח לי לקרוא דווקא.

מה הפואנטה בקינדל? זה לא פשוט טאבלט?

למה קונים את זה בנפרד?

זה אחד הדברים הפסיכיים, זה נראה ומרגיש כמו דף מודפס, זה לא מעייף כמו מסך רגיל של טבלט

גם אני רגיל לקרוא בטלפון חומרי קריאה. האמת שזה אפילו יותר נוח לי, נראה לי שכי העיניים זזות פחות.

אין אבל דרך לעשות זום אאוט/להקטין את הפונט? ב-PDF נוח לי לקרוא דווקא.

אני כממעט בטוח שלא. זו נראת לי אפליקציה מאוד מוגבלת.

פעם הייתי פריק של פרינט. היום זה מרגיש לי כל כך מסורבל ולא נוח.

ועוד אני קורא מאיפון se שזה 4 אינצ׳ .

זה אחד הדברים הפסיכיים, זה נראה ומרגיש כמו דף מודפס, זה לא מעייף כמו מסך רגיל של טבלט

כן, זה להיט, טכנולוגיה שנקראת E-INK והעצם נותנת לך הרגשה כאילו אתה קורא ספר אמיתי ולא מסך של טאבלט שגומר לך את העיניים.

למי מכם שגר ברמת השרון, התקשרו לספר לי "בלייב" שהספר הגיע לספרייה אצלכם.

אצלנו בספרייה, לעומת הזאת, עדיין מחכים לספרים מ-1980 וכו' :(

קראת במחשב או בקינדל?

הקינדל שלי מגיע עוד כמה ימים, חושב שאקנה.

אי אפשר לקרוא את הספר הזה בקינדל שלא תומך בספרים בעברית. יש אפליקציה ייעודית שנקראות ״עברית״ שאפשר להוריד לטלפון או לטבלט ואם אני לא טועה גם לווינדוז.

אי אפשר לקרוא את הספר הזה בקינדל שלא תומך בספרים בעברית. יש אפליקציה ייעודית שנקראות ״עברית״ שאפשר להוריד לטלפון או לטבלט ואם אני לא טועה גם לווינדוז.

הזמנתי קינדל, איך אני יודע אם הוא תומך בספרים בעברית?

הזמנתי קינדל, איך אני יודע אם הוא תומך בספרים בעברית?

אמורים להיות פונטים בעברית בדגמים מהשנים האחרונות. הספר של זהבי ספציפית כרגע אין דרך לייבא לקינדל להבנתי אלא צריך לקרוא האפליקציה שלהם.