Jump to content

ערן זהבי - הביוגרפיה - לאחר קריאה

forza

Recommended Posts

הוא אמר שהוא לא קרא את הספר?

לא ברור למה.

הוא אמר שלא קרא לפני הפרסום, כמו שליוסיפוביץ׳ היה חופש ושערן לא דרש לאשר.

גבר, אני לא מחלק מוסר. אתה לא צריך להסביר לי שכולם עושים.

אני רק מנסה להבהיר לך שמישהו עבד קשה מאוד על הספר הזה וראוי לתת לו את הקרדיט. ברגע שתופץ גרסה פירטית של הספר זה די יהיה מכת מוות לכותב.

בכל אופן אני מתכוון לקנות את הספר בקרוב. אם אתה ממש רוצה אותו ולא יכול להרשות לעצמך אני מוכן לקנות עותק נוסף בשבילך ולתת לך אותו בהזדמנות באחד ממשחקי הבית.

לא שאני לא יכול להרשות לעצמי.

מבין שזה לא המעשה הכי מוסרי, אבל ככה אני.

לא שאני לא יכול להרשות לעצמי.

מבין שזה לא המעשה הכי מוסרי, אבל ככה אני.

אם אתה יכול להרשות לעצמך אז כנראה שמוסר עבודה יש לך.

מוסר כלשהו זה בסדר.

בדיוק מהסיבה שאנשים רואים סרטים סדרות משחקים וכו, הכל פרוץ היום מה לעשות.

ככה הדברים עובדים כיום, לא בכוונה רעה אבל אין בי רצון להוציא כסף על ביוגרפיה של ערן זהבי

קצת הפרדה בין עיקר לתפל, העולם זה לא שחור ולבן. תוריד משחקי הכס, יס ו- HBO כנראה ישרדו. תפיץ עותק דיגיטלי של הספר הזה, הפרוייקט הזה קורס.

קצת הפרדה בין עיקר לתפל, העולם זה לא שחור ולבן. תוריד משחקי הכס, יס ו- HBO כנראה ישרדו. תפיץ עותק דיגיטלי של הספר הזה, הפרוייקט הזה קורס.

כנראה גם הפרויקט הזה ישרוד, מבטיח לך שהוא עושה כסף טוב הכותב

כמה צביעות יש פה מצד אנשים הרי אם הספר היה כרגע באינטרנט 90 אחוז היו מורידים די להתייפיף

לא הייתי מוריד כי אני לא מסכן שיישב ויקרא עכשיו PDF של 300 עמודים במחשב.

אף פעם לא קנית ספר? לא קנית כרטיס לקולנוע?

אתה בכוח מנסה להצדיק את זה שאתה גונב עבודה של בן אדם, גם ככה אין כמעט ספרות ספורט בארץ, מהמעט שיש אתה עוד רוצה לגנוב.

כמה טוב שגם בעולם הפיראטי אתה לא כ"כ מבין ולא יודע שאין בארץ קבוצות שמפיצות ספרים ברשת, תמשיך לחכות עד שייצא להורדה.

לא הייתי מוריד כי אני לא מסכן שיישב ויקרא עכשיו PDF של 300 עמודים במחשב.

אף פעם לא קנית ספר? לא קנית כרטיס לקולנוע?

אתה בכוח מנסה להצדיק את זה שאתה גונב עבודה של בן אדם, גם ככה אין כמעט ספרות ספורט בארץ, מהמעט שיש אתה עוד רוצה לגנוב.

כמה טוב שגם בעולם הפיראטי אתה לא כ"כ מבין ולא יודע שאין בארץ קבוצות שמפיצות ספרים ברשת, תמשיך לחכות עד שייצא להורדה.

אני קורא לרוב באנגלית ולא חסרים ספרים קודם כל.

אתה יכול לקרוא לי גנב אתה עושה בדיוק את מה שאני עושה.

גם כשאני קורא בעברית אני משאיל בחינם מהספרייה ככה שאין עם זה בעיה ויש לי מספיק ספרים בבית.

הדבר היחיד שמעצבן פה זה שאתה פועל בדיוק כמוני, לך אין כח לקרוא מול המחשב אבל אם הייתה לך הזדמנות לקבל את הספר חינם היית עושה זאת.

תרמתי ואני תורם לחברה יותר ממה שאתה תורם ככל הנראה, אם כל כך חשוב לך לעזור לאדם שמרוויח כנראה מספיק לך תתרום למשפחות נזקקות ולמי שבאמת צריך את זה.

אנו דנים פה בויכוח סרק אין ספק שגם אתה נהנה מדברים חינמיים שיש ברשת

נהנתי מדברים חינמיים?

אני הפעלתי כמה מאתרי שיתוף הקבצים היותר גדולים בארץ כשהייתי נער, ועדיין את הספר הזה קניתי בדיוק מהסיבות שסיריל מקנאקי מנה.

אם יפטרו אותך מהעבודה שלך כי הלקוח/בוס ישיגו את אותו מוצר/עבודה בחינם אני מקווה שתמחא להם כפיים ותגיד שאתה היית עושה את אותו הדבר.

נהנתי מדברים חינמיים?

אני הפעלתי כמה מאתרי שיתוף הקבצים היותר גדולים בארץ כשהייתי נער, ועדיין את הספר הזה קניתי בדיוק מהסיבות שסיריל מקנאקי מנה.

אם יפטרו אותך מהעבודה שלך כי הלקוח/בוס ישיגו את אותו מוצר/עבודה בחינם אני מקווה שתמחא להם כפיים ותגיד שאתה היית עושה את אותו הדבר.

זה בדיוק מה שיקרה, הרי נניח יש בבעלותך חברה האם תעסיק עובד על פעולות שאפשר לעשות בחינם?

זה בדיוק מה שיקרה, הרי נניח יש בבעלותך חברה האם תעסיק עובד על פעולות שאפשר לעשות בחינם?

ואם לא תועסק, איך תשלם שכר דירה ותאכיל את ילדייך?

ואם לא תועסק, איך תשלם שכר דירה ותאכיל את ילדייך?

כל עוד יש לך איך לתת למען החברה אתה תרוויח שכר, תוציא מוצר מפרסם אחד יגבה 30000 לשווק השני יגיד לך חינם את מי תיקח תיהיה אמיתי

כל עוד יש לך איך לתת למען החברה אתה תרוויח שכר, תוציא מוצר מפרסם אחד יגבה 30000 לשווק השני יגיד לך חינם את מי תיקח תיהיה אמיתי

מבלי להיכנס לדיון כלכלי קפיטליסטי, אני מודה שבנושא הזה יש דימיון מסוים ביני לבינך, כי גם אני לא מתכנן לקנות את הביוגרפיה של זהבי אלא לקרוא אותה מתישהו בצורה חינמית וחוקית (ספרייה, השאלה מחבר).

אבל בניגוד אלייך, אני לא מתעטף באצטלה מוסרית, אלא מודה שאני לא קונה כי אני שמוק קמצן, וזו זכותי.

לעומת זאת, לגנוב ולהפיץ בפומבי יצירה של בנאדם זה לא רק לא חוקי אלא גם לא מוסרי.

גם אני כמובן מוריד דברים אבל כמו שאמרו לפני עושה הפרדה בין תאגידי ענק חסרי פנים ובין עיתונאי שמנסה להתפרנס בצורה שהיא יותר איכותית מרכילות וטינופים. וזה בעיניי ראוי להערכה. לא מספיק כדי שאשלם לו, אבל מספיק כדי שלא אגנוב ממנו.

מבלי להיכנס לדיון כלכלי קפיטליסטי, אני מודה שבנושא הזה יש דימיון מסוים ביני לבינך, כי גם אני לא מתכנן לקנות את הביוגרפיה של זהבי אלא לקרוא אותה מתישהו בצורה חינמית וחוקית (ספרייה, השאלה מחבר).

אבל בניגוד אלייך, אני לא מתעטף באצטלה מוסרית, אלא מודה שאני לא קונה כי אני שמוק קמצן, וזו זכותי.

לעומת זאת, לגנוב ולהפיץ בפומבי יצירה של בנאדם זה לא רק לא חוקי אלא גם לא מוסרי.

גם אני כמובן מוריד דברים אבל כמו שאמרו לפני עושה הפרדה בין תאגידי ענק חסרי פנים ובין עיתונאי שמנסה להתפרנס בצורה שהיא יותר איכותית מרכילות וטינופים. וזה בעיניי ראוי להערכה. לא מספיק כדי שאשלם לו, אבל מספיק כדי שלא אגנוב ממנו.

אם תקרא מה שכתבתי תבין שאמרתי שאני מודע לזה שזה לא מוסרי אבל ככה אני.

לגנוב ולהפית בפומבי זה בדיוק כמו להוריד טורנט? מה ההבדל? אני די בטוח שאני אתה וכל אחד בפורום הזה עשינו דברים הרבה יותר לא מוסריים.

מבקשה להעלות את הביוגרפיה של זהבי הפכתם אותי להיטלר, זה הרבה פחות מוסרי מלבקש לינק לביוגרפיה של שחקן