Jump to content

ערן זהבי - הביוגרפיה - לאחר קריאה

forza

Recommended Posts

הבנאדם נתן את עונת חייו, בא אוסקר ואומר לו במילים פשוטות, אני צריך להזיז אותך הצידה כדי לקבל מהאחרים, לא רק שזה פגע בקבוצה(מי שלא זוכר מכבי שיחקה מזעזע בנוסף למצב המנטלי שהיה בשל במלחמה), זה פוגע ישירות בתפוקה של הקבוצה, באף קבוצה בעולם שיש לה סטאר כזה לא תראה שטות כזו. אתם מופתעים יתר על המידה כי אין לכם באמת מושג מה קורה במועדון כדורגל ברמה היומיומית, לא צריך לקחת את זה בכזו קיצוניות, זה לא שהוא העיף אותו.

אז מה זה הסיפור מהראיון של יוסיפוביץ עם ה"תזדיין" ?

הבנאדם נתן את עונת חייו, בא אוסקר ואומר לו במילים פשוטות, אני צריך להזיז אותך הצידה כדי לקבל מהאחרים, לא רק שזה פגע בקבוצה(מי שלא זוכר מכבי שיחקה מזעזע בנוסף למצב המנטלי שהיה בשל במלחמה), זה פוגע ישירות בתפוקה של הקבוצה, באף קבוצה בעולם שיש לה סטאר כזה לא תראה שטות כזו. אתם מופתעים יתר על המידה כי אין לכם באמת מושג מה קורה במועדון כדורגל ברמה היומיומית, לא צריך לקחת את זה בכזו קיצוניות, זה לא שהוא העיף אותו.

כנראה שמזה התחילה שמועה על סכסוך בין זהבי לאוסקר, וזו היתה הרמה להנחתה בשביל אוהדי הפועל כדי להפיץ שמועה על אוסקר ושי (הם מתים על השטויות האלו).

אגב, יש שמועות שגם העניין בין זהבי לעטר קשור בנשים.

תגידו מישהו קנה דרך בהצדעה ויודע איך עושים את זה במקרה שאני מגיע לחנות? כאילו אני משלם באינטרנט ורק בא לאסוף בחנות?

ברגע שאתה משלם יופיע לך מספר קוד קופון בטלפון ( או שישלחו הודעה, עשיתי את זה דרך חברה שלי אבל בכל מקרה תצלם מסך אם זה יופיע לך מיד אחרי שתשלם ולא כהודעה ) ואתה צריך להראות את זה בחנות.

תגידו מישהו קנה דרך בהצדעה ויודע איך עושים את זה במקרה שאני מגיע לחנות? כאילו אני משלם באינטרנט ורק בא לאסוף בחנות?

קונה דרך בהצבעה, מקבל קוד קופון ואז בא איתו לחנות וזהו

יש פה כל כך הרבה שאלות שהספר יסביר לכם יותר טוב מכל תגובה בפורום. כדי להבין את הסיטואציה עם האבא (זה לא רק "נטישה"...זה הרבה מעבר) או אפילו עם הפועל, צריך לראות את השתלשלות האירועים על פני שנים. פשוט תקראו ותפסיקו להיות ניזונים מחצאי כותרות באתרים או ראיונות דמגוגיים.

למי שרוצה את המהדורה הדיגיטלית.

באפליקציה "עברית" יצאו במבצע לקראת החג, כל ספר שיצא השנה ובקטגוריית המחיר עד 100 ש"ח ירד ל 22 ש"ח כרגע.

בקיצור אפשר לקנות את המהדורה הדיגיטלית בכיף ב 22 ש"ח ולתרום בקטנה ליוצרים ועדיין להנות.

מסקנות מהספר, הזמנתי דרך הצדעה ב-39 שח התחלתי לקרוא ממשש מעניין. עצרתי והחלטתי להשאיר את הספר ליום כיפור.

ממליץ בחום על הספר ליום כיפור

מסקנות מהספר, הזמנתי דרך הצדעה ב-39 שח התחלתי לקרוא ממשש מעניין. עצרתי והחלטתי להשאיר את הספר ליום כיפור.

חחח בדיוק מה שאני עשיתי רק לא ליום כיפור, שומר את זה לטיסה הקשה יחסית שיש לי לויאטנם בעוד שלושה ימים, הספר פלוס העונה האחרונה של נרקוס אמורה להחזיק אותי

חחח בדיוק מה שאני עשיתי רק לא ליום כיפור, שומר את זה לטיסה הקשה יחסית שיש לי לויאטנם בעוד שלושה ימים, הספר פלוס העונה האחרונה של נרקוס אמורה להחזיק אותי

העונה האחרונה של נרקוס(לבלבלב) אדירה ממש.

בדיוק מה שאני עושה, שומר את זה לכיפור