Jump to content

ערן זהבי - הביוגרפיה - לאחר קריאה

forza

Recommended Posts

אתה מגזים, בסך הכל ניהלו משא או מתן וזה לגיטמי. גם זהבי יכול להגיד על גולדהאר שהתנהגות שלו מגעילה אחרי שהוא מסנן אותו כמה ימים בזמן שזהבי יודע שממתינה לו הצעה

ניהלתי בחיי כמה מו"מ, זה ממש לא לגיטימי. אם שני הצדדים לא עוינים אחד את השני, אפשר בהחלט לנהל מו"מ ענייני, מכבד ובצורה נאותה (אפשר שיהיה מו"מ קשוח אהל מכבד, זה לא סותר). ההתבטאויות האלו חצופות ומגעילות. מיץ' לא צריך לספוג את זה, לא משנה ממי זה בא.

ניהלתי בחיי כמה מו"מ, זה ממש לא לגיטימי. אם שני הצדדים לא עוינים אחד את השני, אפשר בהחלט לנהל מו"מ ענייני, מכבד ובצורה נאותה (אפשר שיהיה מו"מ קשוח אהל מכבד, זה לא סותר). ההתבטאויות האלו חצופות ומגעילות. מיץ' לא צריך לספוג את זה, לא משנה ממי זה בא.

תן למיץ' להחליט כאלה דברים.

מה שבטוח, לזהבי יש ביצים של בת יענה עם גידול.

אני אוהב איך בפורום תמיד מציירים את מיץ׳ כמו ילדה עם קוקיות שעלול להיעלב מכל דבר, גם בנושאי קהל לצורך העניין.

לא אהבתי את הציטוטים האלה גם אבל אני בטוח שמעץ׳ לא נעלבוש ושני הצדדים עדיין מכבדים אחד את השני בלי שמץ של ספק.

יותר מהקטע עם מיץ לא אהבתי את הציטוטים שכל פעם שמשהו לא הלך בדרך שהוא רצה, הוא איים לעזוב את מכבי.

אני לא חושב שהספר הזה עשה לו צדק ויכול גם להיות שייצר לו יותר נזק מאשר דברים טובים.

מישהו יכול לומר מה הוא אמר למיץ'?

שמע, ההודעות שלו לגולדהאר "ציפיתי ליותר כבוד, חשבתי שאתה גבר... לא אשחק עבור המועדון דקה אחת נוספת", מעידות על מגלומן.

ועדיין, לבוא לגולדהאר ששדרג לו את החוזה כל כך הרבה פעמים ולדבר אליו כמו שהצגת, "ארוויח שני מיליון במקום חמישה מיליון רק כדי לא לשחק אצלך". וזה כשאין לו סעיף שחרור, הרי הוא ויתר עליו כדי להרוויח יותר.

מהראיון של יוסיפוביץ אצל צפיר

אם ערן דיבר ככה סימן שמיץ נתן לו לדבר ככה, אולי מיץ אהב את זה ככה, קשוח

סתם וברצינות עכשיו, אני מאמין שגם מיץ יודע להיות פחות נעים עם אנשים שהוא מרגיש פתוח איתם

מדהים איך עירד צפריר לא מסוגל להשתחרר לרגע מהדעות שלו שנובעות מאהדה. כ"כ צפוי שינסה לדחוף לזה שזהבי מגלומן, שהוא "גנב דעת", שרצה לשחק בהפועל ולא יצא לפועל בגלל ההנהלה. מעניין שהשמיט באלגנטיות את התלונות של ערן על האוהדים שלהם. אה, וכמובן, ג'ורדי "מביע ביקורת נוקבת". נוקבת, לא סתם. כי אמר לו שלא מסכים עם זה.

כך או כך,הספר לא מיטיב עם ערן וזה בלשון המעטה.

התבטאויות נחרצות ולא נעימות,עם כל האהבה הענקית אליו,אי אפשר שלא להתבאס אחרי שהוא מתבטא ככה.

מצטער לבאס אותכם חברים, אני באמת שחולה על ערן כשחקן, הוא מטורף, הוא שחקן מצויין.

אבל הבן אדם רואה רק כסף בשורה תחתונה, בא למכבי בהתחלה בגלל שהציעו לו יותר, הלך לסין כי שמה באמת הכסף הגדול. אתם יכולים לצטט אותי עם 20 אלף הסברים, אבל אלה עובדות.

תרצו או לא תרצו.

אני לא מכיר אף אחד שיציעו לו להיות מיליונר והוא יגיד לא. צאו כבר מהסרט שלכם, לצערנו, שנות ה90׳ נגמרו, הכסף מדבר ורואים את זה בכל קיץ שעובר, רק בישראל כולם תוהים למה בנאדם לוקח חוזה של 6 מיליון דולר בעונה, וכדור ברשת שווה 20 אלף דולר. אלו הודעות כאלו מביכות, מי שיקרא את הספר צריך להצדיע לערן זהבי, סיפור חיים מרגש, הבן אדם לפני הכל הוא ווינר בכל רמח אבריו, דוגמא לכל ילד שרוצה להצליח בחיים, לא רק בתחום הכדורגל, עצם הגישה שלו רק מראה איך הפך מערס לאיש עסקים סופר מוצלח. אם אתה אדם בוגר ועל אחת כמה וכמה איש משפחה, אתה סתם לוזר. אין לך שום זכות לבקר את ההחלטות של ערן זהבי ואני אגיד לך למה - הוא היה הכי טוב במכבי, בפער ענק על כולם שזה היה מביך, מי שיגיד אחרת הוא שקרן, הוא היה המשתכר מספר 1 במועדון ועדיין היה טוב יותר מכולם, אפילו באימונים. תתביישו לכם, חבורה של טמבלים.

זה ערן, מה ציפיתם שכלפי חוץ הוא מתבטא בצורה כזאת וביחסים אישיים הוא פתאום רכיכה, שומר בבטן וותרן?

ערן הוא מכביסט גם בחיים שלו, כי מכבי זה לא רק כדורגל, זה דרך חיים, ערן הוא כזה שרוצה לנצח בכל מצב, גם אם נראה לכולם שהוא כבר קיבל הכל מעל ומעבר הוא מוכיח בעיקר לעצמו שתמיד הוא יכול עוד, וכן גם בנוגע לכסף, כמו שכל אחד מכם היה עושה, אם כמובן היה לו את הביצים של ערן

ערן כזה שאומר מה שבזין שלו להגיד, ויחסית למי שהוא דווקא אין בכלל מה להתבאס, בסך הכל על האהבה של ערן למכבי מעטים יתווכחו, וגם אחרי הכל הוא תמיד דואג להזכיר שמבחינתו הוא ישחק רק כאן, מבחינתי כל המשפטים האלה שלא ישחק כאן ואיומי סרק לעזוב הכל חלק מקובל מאוד במשחקי משא ומתן, בסופו של דבר הוא עזב רק שקיבל הצעה חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי

אני לא מכיר אף אחד שיציעו לו להיות מיליונר והוא יגיד לא. צאו כבר מהסרט שלכם, לצערנו, שנות ה90׳ נגמרו, הכסף מדבר ורואים את זה בכל קיץ שעובר, רק בישראל כולם תוהים למה בנאדם לוקח חוזה של 6 מיליון דולר בעונה, וכדור ברשת שווה 20 אלף דולר. אלו הודעות כאלו מביכות, מי שיקרא את הספר צריך להצדיע לערן זהבי, סיפור חיים מרגש, הבן אדם לפני הכל הוא ווינר בכל רמח אבריו, דוגמא לכל ילד שרוצה להצליח בחיים, לא רק בתחום הכדורגל, עצם הגישה שלו רק מראה איך הפך מערס לאיש עסקים סופר מוצלח. אם אתה אדם בוגר ועל אחת כמה וכמה איש משפחה, אתה סתם לוזר. אין לך שום זכות לבקר את ההחלטות של ערן זהבי ואני אגיד לך למה - הוא היה הכי טוב במכבי, בפער ענק על כולם שזה היה מביך, מי שיגיד אחרת הוא שקרן, הוא היה המשתכר מספר 1 במועדון ועדיין היה טוב יותר מכולם, אפילו באימונים. תתביישו לכם, חבורה של טמבלים.

לגמרי, אני רואה פה תגובות על ערן שגורמות לי להרגיש מובך,בשיא הרצינות, ואני לא מדבר על ג׳ק, לפחות הוא עקבי, אני מדבר על אוהדים אחרים שמשום מה מרשים לעצמם לבקר את זהבי על משחקי משא ומתן ועל הרצון שלו להרוויח יותר אחרי כל מה שהוא נתן לנו, הגיע לו כל מה שהוא ביקש

ודרך אגב, אם מעסיק מציע לך סכום מסוים, הדבר הכי לגיטימי בעולם זה לדרוש מהמעסיק שלך שישווה את ההצעה

טוב. פחות מחמישה ימים לקרוא את הספר..

נהניתי לקרוא אותו מאוד. מעניין בכל חלק שלו והרבה מאחורי הקלעים.. הציטוטים של פרץ אלברמן מיטרוביץ מיכה וגורדי מהמשחקים עם באזל עשו לי עור ברווז

הוא לא בקשר עם אבא שלו עוד כשהיה ילד. אם הבנתי נכון, האבא עזב את הבית, ברח והשאיר את האמא לגדל לבד את הילדים. האבא ניסה לחזור להיות איתו בקשר אחרי שזהבי הצליח ועשה הרבה כסף אבל זהבי לא רצה. האבא כל הזמן מתלונן שהוא לא עוזר לו.

קראתי עכשיו את ההקדמה של ג'ורדי. מרגש.

יש חיבור מדהים ביניהם ואני מקווה שעוד שנה שנתיים בבלומפילד החדש, זהבי יחזור לשחק תחת ג'ורדי כמאמן.

הוא לא בקשר עם אבא שלו עוד כשהיה ילד. אם הבנתי נכון, האבא עזב את הבית, ברח והשאיר את האמא לגדל לבד את הילדים. האבא ניסה לחזור להיות איתו בקשר אחרי שזהבי הצליח ועשה הרבה כסף אבל זהבי לא רצה. האבא כל הזמן מתלונן שהוא לא עוזר לו.

זה ללא ספק מסביר את השריטה שלו, שזה קורה לבחורות הן הופכות להיות שבורות כאלו שמזדיינות עם נשואים.

לי זה מרגיש שזהבי ניזון מכעס תיעוב קנאה ושנאה, של אחרים כלפיו ושלו כלפי אחרים

באופן אישי אני סולד מאנשים כאלו אבל זה מה שעושה אותו למפלצת על הדשא.

תכתבו כאן על הסיפור עם אוסקר גארסיה. על השמועות, על זה שהוא לא רצה אותו.. מה הסיפור

הבנאדם נתן את עונת חייו, בא אוסקר ואומר לו במילים פשוטות, אני צריך להזיז אותך הצידה כדי לקבל מהאחרים, לא רק שזה פגע בקבוצה(מי שלא זוכר מכבי שיחקה מזעזע בנוסף למצב המנטלי שהיה בשל במלחמה), זה פוגע ישירות בתפוקה של הקבוצה, באף קבוצה בעולם שיש לה סטאר כזה לא תראה שטות כזו. אתם מופתעים יתר על המידה כי אין לכם באמת מושג מה קורה במועדון כדורגל ברמה היומיומית, לא צריך לקחת את זה בכזו קיצוניות, זה לא שהוא העיף אותו.