Jump to content

ערן זהבי - הביוגרפיה - לאחר קריאה

forza

Recommended Posts

"אם הייתי ברזילאי או איטלקי, היה לי סיכוי להגיע גם לברצלונה.״

יצא לו פי 1000 מאור בוזגלו

אבל הוא צודק, אם לא היה ישראלי הוא היה מגיע לקבוצות גדולות באירופה.

וידאר לא נותן פה את המספרים שלו ומדברים על ניוקאסל או זניט, אם היה נותן את המספרים שלו אז היית שומע על קבוצות גדולות בהרבה.

הוא גם יותר טוב מטבז בגלל שהוא מלך שערים של סין והשני עם שני שערים, בדיחה.

אם הוא היה מספיק טוב כנראה שהיו לו הצעות בהתאם בדיוק כמו ברקוביץ' רביבו בניון ובן חיים.

אם הוא היה מספיק טוב כנראה שהיו לו הצעות בהתאם בדיוק כמו ברקוביץ' רביבו בניון ובן חיים.

הבנו שאתה לא אוהב אותו שחרר אתה לא חייב לכתוב פה.

הוא לא היה מגיע לברצלונה, אבל היה מגיע להישגים גדולים מאוד בקבוצות הרבה יותר טובות ממכבי או מהסינים.

הבדלים:

זהבי פרץ מאוחר (היה בן 27 בקיץ של סוזה)

בתקופת זהבי מכבי הייתה במצב שיכלה להתחרות עם השכר שמציע דרג הביניים באירופה

אם זהבי היה נותן את עונת סוזה בגיל 22 הוא היה יוצא לקבוצה סטייל פאלרמו רק עם הרבה יותר קרדיט להוכיח את עצמו

אם מכבי הייתה מכבי של שנות ה-90/00 הוא היה רץ גם לקבוצות בינוניות ולו מהסיבה הכלכלית

בקיץ שעזב, היו לו הצעות מניוקאסל(ליגה שניה) ואייקאס. סדר גודל של מיליון וחצי יורו לעונה. ההצעה הסינית טרפה את הקלפים.

עכשיו, ברור שטבז מתייחס לזה כאל פנסיה וערן תחרותי בכל מסגרת שיהיה בה. אין מה להשוות בכלל. גם ערן היה מתייחס לזה כך אם היה עובר וחווה את מה שטבז עבר. אבל זה גם לא לגנותו.

ערן הוא לייט בלומר וסיכוי אמיתי בגיל צעיר באירופה- הוא לא היה מקבל כי הוא לא היה מספיק טוב. הוא לא סומן מגיל צעיר כמו שאר השמות שכתבת ובצדק.זה היה רווח ענקי שלנו בתוך סיטואצית הסתברויות מוטרפת לגמרי.

לקבוצות שהשחקנים האלה עברו ישירות מישראל גם ערן היה יכול לעבור, זה לא שהוא דחה הצעות (סטוק למשל), הוא העדיף להישאר במכבי. אחרי שעזב הוא גם אישר שאת באזל באמת דחה, מבחינתו זה היה מועדון מהטופ, או ים כסף בסין, או מכבי.

כל עוד יש לך איך לתת למען החברה אתה תרוויח שכר, תוציא מוצר מפרסם אחד יגבה 30000 לשווק השני יגיד לך חינם את מי תיקח תיהיה אמיתי

אם אתה רוצה יותר סיכוי להצליח כדאי שתיקח את ההוא שב-30,000.

בקיץ שעזב, היו לו הצעות מניוקאסל(ליגה שניה) ואייקאס. סדר גודל של מיליון וחצי יורו לעונה. ההצעה הסינית טרפה את הקלפים.

עכשיו, ברור שטבז מתייחס לזה כאל פנסיה וערן תחרותי בכל מסגרת שיהיה בה. אין מה להשוות בכלל. גם ערן היה מתייחס לזה כך אם היה עובר וחווה את מה שטבז עבר. אבל זה גם לא לגנותו.

ערן הוא לייט בלומר וסיכוי אמיתי בגיל צעיר באירופה- הוא לא היה מקבל כי הוא לא היה מספיק טוב. הוא לא סומן מגיל צעיר כמו שאר השמות שכתבת ובצדק.זה היה רווח ענקי שלנו בתוך סיטואצית הסתברויות מוטרפת לגמרי.

אם הוא היה שם 30 גולים בכל ליגה שהיתה לו הצעה אז קבוצה כבר יותר טובה באמת היתה מציעה, אבל הוא לא רצה וזאת זכותו, את השנה שבזבז בסין יכל לשחוט איזה ליגה ואז ההצעה היתה מגיעה. הוא בחר לא לעשות את המסע ולהתחיל מחדש, הוא התרגל להיות סופרסטאר, לא בא לו להיות אנונימי ומה שהוא עושה בסין ממש לא מרשים יותר ממה שעשה כאן בליגה ובקמפיינים באירופה.

אגב לגבי המשפט שלו גם מיכה יכול להגיד שהוא יכל לשחק בברצלונה כי הוא היה שם ולסוארז ומסי 5 כדורים ב1-1 כל משחק, זה דבר מטומטם להגיד בטח שהוא בעצמו הדובר.

הוא כ"כ מלא בעצמו שזה מדהים.

לשחקנים גדולים יש אגו גדול.

האגו של ערן השתלב בחדר ההלבשה, והוא דמות אהובה שם.

מעטים השחקנים שתמצא מתבטאים אחרת. הביטחון שלו הוא חלק מהמעלות שלו-זה מתבטא בחוצפה על המגרש, רצון לעשות דברים שאחרים אפילו לא יחשבו על לבצע.

אם הוא היה שם 30 גולים בכל ליגה שהיתה לו הצעה אז קבוצה כבר יותר טובה באמת היתה מציעה, אבל הוא לא רצה וזאת זכותו, את השנה שבזבז בסין יכל לשחוט איזה ליגה ואז ההצעה היתה מגיעה. הוא בחר לא לעשות את המסע ולהתחיל מחדש, הוא התרגל להיות סופרסטאר, לא בא לו להיות אנונימי ומה שהוא עושה בסין ממש לא מרשים יותר ממה שעשה כאן בליגה ובקמפיינים באירופה.

אגב לגבי המשפט שלו גם מיכה יכול להגיד שהוא יכל לשחק בברצלונה כי הוא היה שם ולסוארז ומסי 5 כדורים ב1-1 כל משחק, זה דבר מטומטם להגיד בטח שהוא בעצמו הדובר.

הוא כ"כ מלא בעצמו שזה מדהים.

אני חושב שמה שהוא עשה בליגה ובקאמפניים האירופאים(גם עם הפועל), זה סופר מרשים.

תאר לך שהיינו קונים היום שחקן זר, שלפני שנתיים כבש 3 שערים בליגת האלופות(זה הזמן שהוא בא אלינו בזמן אמת). היינו מרוצים מהרקורד ואז, הוא בכלל לא הוגדר כחלוץ.

לא חושב שזה עניין של אנונימי, זה עניין של הצעה כלכלית של פעם בחיים.

לשחקנים גדולים יש אגו גדול.

האגו של ערן השתלב בחדר ההלבשה, והוא דמות אהובה שם.

מעטים השחקנים שתמצא מתבטאים אחרת. הביטחון שלו הוא חלק מהמעלות שלו-זה מתבטא בחוצפה על המגרש, רצון לעשות דברים שאחרים אפילו לא יחשבו על לבצע.

הוא לא עשה דברים מספיק גדולים כדי לומר את מה שהוא אומר או לעשות את המעשים שהוא מרשה לעצמו לעשות, מהצד זה נראה שהוא חי בסרט ואני עוד אוהד מכבי שראה אותו משחק יותר מדי ובהחלט מעריך את היכולות שלו בתור שחקן.

אני חושב שמה שהוא עשה בליגה ובקאמפניים האירופאים(גם עם הפועל), זה סופר מרשים.

תאר לך שהיינו קונים היום שחקן זר, שלפני שנתיים כבש 3 שערים בליגת האלופות(זה הזמן שהוא בא אלינו בזמן אמת). היינו מרוצים מהרקורד ואז, הוא בכלל לא הוגדר כחלוץ.

לא חושב שזה עניין של אנונימי, זה עניין של הצעה כלכלית של פעם בחיים.

אז לדבר בראיון ולהזכיר את ברצלונה שלבנאדם יש דרייב אחד שמניע אותו זה מצחיק, הוא ל ברמה, גם לא מנטלית, לא קרוב לזה. בגלל זה למי שיש את אותו הדרכון והגיע לרמות האלו היה את זה ונשאר ברמה הזאת שנים והוא לא.

הוא לא עשה דברים מספיק גדולים כדי לומר את מה שהוא אומר או לעשות את המעשים שהוא מרשה לעצמו לעשות, מהצד זה נראה שהוא חי בסרט ואני עוד אוהד מכבי שראה אותו משחק יותר מדי ובהחלט מעריך את היכולות שלו בתור שחקן.

עשה דברים מספיק גדולים כדי לומר כמעט אבל כמעט כל דבר.

גם אם הוא יגיד שיש לו זין שתי מטר זה מוצדק.

אם היית קורא את הספר היית יודע שהיו לו הצעות מסטוק סיטי, פורטו, באזל ואייאקס.

וכנראה שהיו עוד הצעות שלא נכתבו בספר.

אתה יכול להגיד את זה גם עליהם

אני לא בונה על זה שיהיה לנו עוד שחקן שהדבר היחיד שיזיז אותו ממכבי זה הצעה של עשרות מיליונים או מקבוצת צמרת בליגה בכירה באירופה.

זאת דווקא הסיבה שאני רושם את מה שאני רושם, בטוח שהיו לו אחלה הצעות אבל הוא לא קיבל אותן ולכן הוא לא שם מבחינה מנטאלית אפילו בגיל ככ מתקדם.

ברקו הגיע לאנגליה בלי לדעת מילה באנגלית ומישהו שיחכה לו בשדה, רביבו לקח תארים בטורקיה והיה שם כוכב אחרי שהיה באחת הקבוצות המגניבות של ה90׳ בספרד, בן חיים עשה קריירה מפחידה בלי יותר מדי כישרון, עלרוזנטל ואבי כהן חבל לדבר בכלל.

הוא לא שם, גם אם הוא יצעק את זה עוד 40 פעם, לא בגלל הדרכון הוא לא בטופ של אירופה.

זהבי ענק בקנה מידה ישראלי ומפליא שהוא המשיך לשחק כאן כמה עונות בזמן שברור לכולם שהליגה היתה קטנה עליו אבל מפה ועד "ברצלונה או ריאל" הדרך ארוכה. הוא לא היה מגיע לשם ולא משנה איזה דרכון היה לות משפט מוגזם לדעתי.

אז לדבר בראיון ולהזכיר את ברצלונה שלבנאדם יש דרייב אחד שמניע אותו זה מצחיק, הוא ל ברמה, גם לא מנטלית, לא קרוב לזה. בגלל זה למי שיש את אותו הדרכון והגיע לרמות האלו היה את זה ונשאר ברמה הזאת שנים והוא לא.

סבבה. אותי מעניינת רק הפריזמה של מכבי.

אצלי הוא בהרכב כל הזמנים. זה די והותר בשבילי.

הסיכוי שבעשור הקרוב, מישהו ממכבי יהיה מועמד בכלל לזה- כמעט לא קיימת.

תסצכל על הנושא לפני שאתה מדבר שטויות מצטטים אותי אני אגיב, מה חשבת אשתוק?

קראתי הכל, אכלת את הראש.

אתה לא צריך להוכיח לאנשים באינטרנט מה את מעדיף לעשות עם הכסף שלך. אתה לא תשכנע פה אנשים אחרת אז מה אתה רוצה בעצם?