Jump to content

Fifa 18

guyMTA

Recommended Posts

פיפא 17 היה נדיר אז לא מבין איך הם ירדו ברמה. מה הבעיה שלהם לקחת את פיפא 17 ול-ש-פ-ר אותו?איך מגיעים למצב שהורסים משחק?

פיפא 17 היה נדיר אז לא מבין איך הם ירדו ברמה. מה הבעיה שלהם לקחת את פיפא 17 ול-ש-פ-ר אותו?איך מגיעים למצב שהורסים משחק?

פיפא 17 באמת היה הכי טוב שהם הוציאו.

מדהים איזו ירידה ברמה, כבר בדמו שמתי לב שהולך להיות גרוע.

מבאס..

יהיה צמפיונס בפיפא 19.

כן, בדיוק ראיתי, אני לא מתכוון לקנות עד שאני מנסה במקום אחר, 18 היה אחד המשחקים הכי גרועים שEA הוציאו, היה פשוט בלתי נסבל, מה זה עוזר הצ'מפיונס אם המשחק דפוק.

כן? זאת היתה ההרגשה? לא אהבתי את הדמו בכלל, והמשחק המלא הרגיש זהה.

קניתי אותו רק בשביל לשחק עם החבר'ה, תכלס כבר שנים שפיפא לא מהנה בשבילי.

אם אני לא רואה מערכת הגנה שונה, לא מתקרב בכלל... שחקנים נתקעים, והתיקולים האלה שווים לתחת במולטיפלייר, זה איטי למות.

גם שחקנים מקצועים מתקשים, ראיתי לא ממזמן טורניר פיפא מקצועי שמישהו פשוט התייאש ונטש את העמדה שלו בגלל הבולשיט הזה של ההגנה, גם הקיק אוף גליץ' מעצבן.

הקיק אוף גליץ' תוקן, והאמת שדווקא ההגנה נותנת יתרון למי שיודע לקרוא את המשחק של היריב שלו ולאו דווקא מתנפל על היריב בניסיון לתקל.

בהתחלה המשחק באמת היה זבל, אבל מאז שהוציאו פאטצ'ים הוא דווקא בסדר, מאמין שב-19 הם ממש ישקיעו בגלל הפשלה העונה.

ההגנה פאק ההגנה.

נגיד בפרו כשאתה עושה קונטיין עם שחקן שלא בשליטתך - השחקן מגיע ואשכרה מתקל, ולא כמו בפיפא מסתובב כמו איזה קוקסינל סביב השחקן.

כנ"ל שחקנים שלא בשליטתך פשוט עם ai ברמה נמוכה לכדורגל. בורחים מכדורים שהם אמורים ללקט, כאילו איפה האמינות סעמק. גם כל הbody movement חרא לא יודע להסביר סעמק פשוט משחק מתסכל ברמות. מבאס ת'תחת.

• 1 month later...