Jump to content

Fifa 18

guyMTA

Recommended Posts

יש לי בעיה אחת גדולה בהגנה.

נגיד שולחים כדור קשתי חזק מעליי, השחקן שלי "חושב" שהוא לא יכול להגיע לכדור, אז הוא פשוט נעמד (!), עוצר ומסתכל על הכדור.

שחקן ההתקפה משתלט על הכדור ואז הוא פנוי לגמרי מול שוער, כי המגן שלי נעצר אי שם 30 מטר לפניו כשהכדור עוד היה באוויר.

מישהו יודע על מה אני מדבר? ויותר חשוב, מה לעזאזל עושים נגד זה?

איזה עצבים..

אני כבר שעה מסתבך עם ההזמנה.

נרשמתי, עשיתי פריים, יצאתי נכנסתי וזה לא עוזר. בצ'ק אווט הוא עדיין מראה לי שאין משלוח לישראל:/

עזרה מישהו? (מוריו)

איזה עצבים..

אני כבר שעה מסתבך עם ההזמנה.

נרשמתי, עשיתי פריים, יצאתי נכנסתי וזה לא עוזר. בצ'ק אווט הוא עדיין מראה לי שאין משלוח לישראל:/

עזרה מישהו? (מוריו)

אחרי עוד חצי שעה של ניסיונות יש לי תחושה שהם פשוט ביטלו את האופציה לישראל. יכול להיות?

זה הerror ואני לא מצליח להפטר ממנו (אם אני מזין כתובת בצרפת או באנגליה זה עובד חלק.. ישראל מציג לי ארור)

kElYCvu.jpg

הם פשוט לא שולחים לישראל...

לא יעזור כמה תנסה, תנסה הזמנה אחרת

מוריו אמר פה בעמוד השלישי שזה סתם באג ושממשיכים בהזמנה זה מאפשר לישראל, כנראה אמזון ביטלו את זה.

מוריו אמר פה בעמוד השלישי שזה סתם באג ושממשיכים בהזמנה זה מאפשר לישראל, כנראה אמזון ביטלו את זה.

לא תמיד אבל אם זה לא נותן אז זה לא יתן לך

יש מלא דילים באמזון אחד מהם בטוח שולח לישראל רק תחפש

לא מדוייק.

גם אם כתוב בעמוד המוצר שלא נשלח לישראל, לפעמים אפשר לשלוח כשממשיכים הלאה, במקרה שלך זה לא אפשרי כי זו הודעה שונה לגמרי.

תנסה לקנות סוני רגיל מאמזון ולא להוסיף לו כל מיני עמדות טעינה וכו'.

לא מדוייק.

גם אם כתוב בעמוד המוצר שלא נשלח לישראל, לפעמים אפשר לשלוח כשממשיכים הלאה, במקרה שלך זה לא אפשרי כי זו הודעה שונה לגמרי.

לזה התכוונתי שאם הוא ממשיך עם ההזמנה ומקבל את ההודעה הזאת אז לא יעזור לו כלום והם פשוט לא שולחים את המוצר לישראל

לא מדוייק.

ניסיתי, אם זה ככה כנראה שחסמו את זה (מקווה שזמנית).

אלמד להבא להזמין ישר..

• 2 weeks later...

יצא עדכון חדש למשחק.

אני אישית התייאשתי, אבל תגידו אתם אם המשחק יותר טוב עכשיו, הנה השינויים:

http://www.playstationlifestyle.net/2017/10/30/fifa-18-update-1-04-makes-gameplay-changes-read-patch-notes/

שאלה שמופנת למי שמשחק ברשת בסיזנס:

כשאני משחק בסיזנס אני מרגיש שהמשחק מתנהל באופן מהיר מידי, בסגנון כזה X2 X4, לעומת שאני משחק רגיל מול החברים המשחק נורמלי.

לא מצאתי איזה אפשרות לשנות מהירויות משחק בסיזנס ולכן לא מבין איך זה ככה

יש לי בעיה אחת גדולה בהגנה.

נגיד שולחים כדור קשתי חזק מעליי, השחקן שלי "חושב" שהוא לא יכול להגיע לכדור, אז הוא פשוט נעמד (!), עוצר ומסתכל על הכדור.

שחקן ההתקפה משתלט על הכדור ואז הוא פנוי לגמרי מול שוער, כי המגן שלי נעצר אי שם 30 מטר לפניו כשהכדור עוד היה באוויר.

מישהו יודע על מה אני מדבר? ויותר חשוב, מה לעזאזל עושים נגד זה?

יש מצב שאתה זז עם החצים?

אם כן יש מצב שבעדכון החדש זה תוקן :

Fixed an issue with Custom controls where movement with the directional buttons was not working when locked to a player.

אז בעדכון החדש הם עבדו על כמה פנים של שחקנים, כמובן שעל השחקנים הגדולים משום מה הם לא נגעו והשאירו אותם בפנים הג'נריות שלהם למרות שהם השחקנים הכי טובים בעולם(אסנסיו,דמבלה,באקאיוקו,ברנרדו סילבה,קאסימרו) אבל היי... יש לנו פנים מאוד מדויקות של פאקינג תומר חמד ובירם קיאל:

https://youtu.be/tmU6_fAFWlo?t=4m35s