Jump to content

Google Chromecast

guyMTA

Recommended Posts

קניתי כשהיה shopping-il לפני שנתיים. קניתי את הדגם הראשון שיצא, עלה 175 אם אני זוכר נכון...

אני בטוח שזה זול יותר בהרבה עכשיו במיוחד אם תזמין מהאינטרנט.

עכשיו הם מוכרים אותו ב70 דולר,יש לי מה לעשות עם זה אם יש לי ממיר של יס?

כמעט תמיד יש שם קופונים. בטוח יש משהו שיוריד אותו לאזור ה-60 דולר, תחפש באינטרנט תמצא.

וכן, יש מה לעשות איתו. קודם כל יש כרומקאסט בפנים, אז אפשר להסטרים בקלות מהסמארטפון.

אפשר להוריד אפליקציות אנדרואיד ולהריץ עליו כמעט הכל. קודי, נטפליקס, יוטיוב, דפדפן, מה שתרצה יש. באמת אחלה מכשיר.

השני שהבאת לא כולל כרומקאסט מובנה.

עכשיו הם מוכרים אותו ב70 דולר,יש לי מה לעשות עם זה אם יש לי ממיר של יס?

https://www.geekbuying.com/item/-Official-International-Version--XIAOMI-Mi-Box-4K-H-265-Android-Box-371297.html

תחפש קופונים דרך Glouds או באתרי הקניות עצמם לפעמים יש בין 5 עד 12 אחוז הנחה.

עוד לא יצא לי להשתמש אף פעם בקודי - נגיד וקניתי את ה xiaomi box, כמה זה מסובך להתחיל לראות עליו סרטים וסדרות עם תרגום בעברית? יש מדריך פשוט איך לסדר את כל ההגדרות בהתחלה ? (מאמין שמה שמזמינים בסין מכיל בתוכו איזשהי גרסה שלא מותאמת לזה מראש..)

עוד לא יצא לי להשתמש אף פעם בקודי - נגיד וקניתי את ה xiaomi box, כמה זה מסובך להתחיל לראות עליו סרטים וסדרות עם תרגום בעברית? יש מדריך פשוט איך לסדר את כל ההגדרות בהתחלה ? (מאמין שמה שמזמינים בסין מכיל בתוכו איזשהי גרסה שלא מותאמת לזה מראש..)

טרם קניתי, כי ממתין שירד למחיר כמו שרשמו פה (גם לא לחוץ להזמין).

חשוב שתדע שיש גירסה בינלאומית וסינית. כמובן שהראשונה רלוונטית לך.

החיסרון היחידי שאין לו חיבור קווי ולשם כך צריך אלתור של מתאם USB ולחיבור Ethenret - אם מישהו יכול להדריך אותי לגבי זה אני אשמח, כי חיבור קווי תמיד עדיף מאלחוטי.

אני מפעיל אותו על אלחוטי ועובד לי בלי בעיות, אמנם יש לי ראוטר על סטרואידים אבל גם עם כל ראוטר ממוצע וקליטה סבירה זה אמור לעבוד.

במקרה הכי גרוע שמים מגדיל טווח של שיאומי בכמה דולרים.

אם בכל זאת תרצה לקנות מתאם לכבל רשת אז זו לא בעיה, מתחבר ל-usb של המכשיר.

אוקי אז נגיד ויש לי את הגרסה הבינלאומית. מחבר לטלוויזיה מתחבר לWIFI ומה הלאה - כמה בלאגן זה להתקין מה שצריך בשביל סדרות וסרטים עם תרגום?