Jump to content

ישראל, מקדוניה, אלישע, וויץ, "אוהדים", וזהבי

שמש צהובה

Recommended Posts

ערן זהבי אל תחזור לנבחרת, תעשה לך טובה, לשחק בסמי עופר מול קהל ירקת מטונף, אוהד הצלחות ששורק בוז לשחקנים לא שלו ומעודד שחקני בית שלו, אל תטרח, גם יוסי אין לך מה לשחק בנבחרת הזו, שישחקו מול הקהל המתנשא והמטונף בארץ שבטוח שאחרים מתנשאים...לא סובל את הקהל של חיפה, זה הקהל הכי מגעיל שיש, מאחל להם רק רע.

ערן זהבי אל תחזור לנבחרת, תעשה לך טובה, לשחק בסמי עופר מול קהל ירקת מטונף, אוהד הצלחות ששורק בוז לשחקנים לא שלו ומעודד שחקני בית שלו, אל תטרח, גם יוסי אין לך מה לשחק בנבחרת הזו, שישחקו מול הקהל המתנשא והמטונף בארץ שבטוח שאחרים מתנשאים...לא סובל את הקהל של חיפה, זה הקהל הכי מגעיל שיש, מאחל להם רק רע.

בדיוק, מאחל לאנשים כמוהם רק רע בחיים.

פיקה קיבל אתמול בברנבאו בוז צורם בכל נגיעה.

אתה ממליץ לו גם לעזוב את הנבחרת?

לא סתם הוא מקבל בוז .

אבל תמשיכו לעשות מזה כאילו זה עניין שבשגרה ששחקן נבחות מקבל בוז ושרי נאצה ישירות אליו.

2170162-46.jpg

לא סתם הוא מקבל בוז .

אבל תמשיכו לעשות מזה כאילו זה עניין שבשגרה ששחקן נבחות מקבל בוז ושרי נאצה ישירות אליו.

2170162-46.jpg

מישהו אמר שזה בסדר?

קורה. קהל הכדורגל הוא ברובו די אטום ולא צריך להתייחס לכל דבר בכזאת תשומת לב. הוא התרגל לסינים שבכל נגיעה משפריצים לעברו, ערן חייב להתבגר

מישהו אמר שזה בסדר?

קורה. קהל הכדורגל הוא ברובו די אטום ולא צריך להתייחס לכל דבר בכזאת תשומת לב. הוא התרגל לסינים שבכל נגיעה משפריצים לעברו, ערן חייב להתבגר

אני מסכים איתך שקהל כדורגל הוא חרא , אבל עד היום היה הפרדה בין הנבחרת לשייכות לקבוצה מסוימת.

שחקן נבחרת - של כל נבחרת בעולם, בפרט שחקן אל כמו ערן, לא צריך לקבל שריקות בוז מאף אחד שיושב ביציע, בשום מגרש בארץ, בשום סיטואציה.

ולגבי המשחק הבא נגד איטליה, אני מקווה ומתפלל שבטעות לא נשים שם גול כדי שלא יאשימו עוד את ערן שבגללו לא נתנו גולים עד עכשיו.

0-0 אני חותם.

ברור לי שתתנפלו עליי אבל זאת האמת שלנו..

טל בן חיים הבלם שיחק 90 דק לא קיבל בוז בן חיים הקשר שיחק לא קיבל בוז , ייני אלברמן ודסה לא קיבלו בזמנו.

ערן זהבי ויוסי בניון שולטים בנבחרת מחליטים מי יוזמן מי יפתח. אם חלוץ בפריימר ליג לא פותח יש אשם אחד והוא גר בסין. אם בניון מקבל זימון בגיל 50 אז הכל פה רקוב. אחרי זה מתפלאים למה הם מקבלים בוז..

הבנתי אותך. הם קיבלו בוז בשל אהבתכם הטהורה לנבחרת, כל כך חשוב לכם הזימונים. אתם חבורה של שרמוטות, קופים תרתי משמע, עלובים תישארו לנצח.

אתה באמת משווה את הבוז שפיקה מקבל בנבחרת לבוז ששחקנים שמזוהים עם מכבי מקבלים בסמי עופר? פיקה די הביא את זה על עצמו זהבי פשוט טחן לאוהדי חיפה את הצורה פעם אחר פעם.

מסתבר שיש שפויים בקהל.

ד"ר שמואל גורדון, חוקר בתחום הביטחון של ישראל, אלוף משנה בצה"ל וטייס קרב בחיל האוויר 27 שנים.

אלו דבריו שפורסמו ב-YNET

זהבי צדק, התנהגות הקהל הייתה מחפירה
ההשעיה פירושה הזדהות עם ההתלהמות של אלפי האוהדים שהביעו את מחאתם בצורה גסה וקיצונית. אני קורא ליו"ר ההתאחדות עופר עיני ולמאמן הלאומי אלישע לוי לחזור בהם מההחלטה - ולגבות את הקפטן
במשחק הנבחרת נגד מקדוניה הקהל הביע את אכזבתו בצורה גסה וקיצונית, וזהבי בתגובה על התנהגות האוהדים השליך במחאה את סרט הקפטן. בהתאחדות לא חיכו הרבה והשעו אותו – החלטה שזכתה לתמיכה גורפת של קוראי Ynet – ועל כך רוצה אני לקרוא תיגר.

התנהלות הקהל ביציעי הכדורגל היא מחפירה, והפעם לא חרגו הצופים ממנהגם. העובדה שהיה זה משחק רשמי של נבחרת ישראל לא מיתנה את ההתנהלות. להערכתי, ההשעיה של זהבי - השחקן הישראלי הטוב ביותר בתקופה זו – פירושה הזדהות עם הקהל, תמיכה בצעקות, בגידופים, ובהתלהמות של אלפי צופים, כאלו התנהגות זו היא נורמטיבית וראויה בעיני העומד בראש המערכת – יו"ר ההתאחדות, והמאמן הלאומי.
להערכתי, העומד בראש ההתאחדות חייב לעשות שינוי של 180 מעלות ביחסו להתנהגות הקהל במשחקי הליגות לכדורגל ובמשחקי נבחרת על אחת כמה וכמה.
אין פלא שהאלימות ביציעים גבוהה יותר מאשר בכל אירוע אחר בישראל. עד כדי כך שמבשחקים מסוימים מוטלות הגבלות קשות, כמו במפגשים בין בית"ר ירושלים לבני סכנין. בליגות נמוכות ובמשחקי נוער וילדים אנחנו נתקלים באלימות כלפי שופטים ובין הורי שחקנים.
האם זוכרים אתם כיצד התנפל אוהד הפועל ת"א על זהבי באמצע משחק כדורגל והלם בו? האם מישהו זוכר את העונש הסמלי שקיבל? אלימות דומה ברחוב עירוני עלולה לעלות למתנפל בשנה מאסר ויותר. ההנהלות האלימה של הקהל במשחק ותגובת מר עייני ומר אלישע לוי (התואר מר נוסף להם בציניות מירבית) מעודדות את האלימות המילולית והפיזית ביציעי הכדורגל. אני קורא לשניהם לחזור בהם, לגבות את ערן זהבי, ובא לציון גואל.
הכותב הוא בעל תואר דוקטור, חוקר בתחום הביטחון הלאומי של ישראל, אל"מ (מיל') וטייס קרב בחיל-האוויר.

עתידות בזוקה לאחר המשחק ביום שלישי:

המקרה עם אויב האומה ערן זהבי פגע בהכנות. אם לא המקרה הזה, היינו מביסים את איטליה

איטליה הגיעה שבורה למשחק ופספסנו הזדמנות אדירה לניצחון היסטורי על אדמת איטליה בגלל ערן זהבי. בנוסף טל בן חיים הזקן שלא יכול היה להתמודד עם ההתקפה האיטלקית צריך לפרוש מהמשחק.

מסתבר שיש שפויים בקהל.

ד"ר שמואל גורדון, חוקר בתחום הביטחון של ישראל, אלוף משנה בצה"ל וטייס קרב בחיל האוויר 27 שנים.

אלו דבריו שפורסמו ב-YNET

ההשעיה פירושה הזדהות עם ההתלהמות של אלפי האוהדים שהביעו את מחאתם בצורה גסה וקיצונית. אני קורא ליו"ר ההתאחדות עופר עיני ולמאמן הלאומי אלישע לוי לחזור בהם מההחלטה - ולגבות את הקפטן
במשחק הנבחרת נגד מקדוניה הקהל הביע את אכזבתו בצורה גסה וקיצונית, וזהבי בתגובה על התנהגות האוהדים השליך במחאה את סרט הקפטן. בהתאחדות לא חיכו הרבה והשעו אותו – החלטה שזכתה לתמיכה גורפת של קוראי Ynet – ועל כך רוצה אני לקרוא תיגר.

התנהלות הקהל ביציעי הכדורגל היא מחפירה, והפעם לא חרגו הצופים ממנהגם. העובדה שהיה זה משחק רשמי של נבחרת ישראל לא מיתנה את ההתנהלות. להערכתי, ההשעיה של זהבי - השחקן הישראלי הטוב ביותר בתקופה זו – פירושה הזדהות עם הקהל, תמיכה בצעקות, בגידופים, ובהתלהמות של אלפי צופים, כאלו התנהגות זו היא נורמטיבית וראויה בעיני העומד בראש המערכת – יו"ר ההתאחדות, והמאמן הלאומי.
להערכתי, העומד בראש ההתאחדות חייב לעשות שינוי של 180 מעלות ביחסו להתנהגות הקהל במשחקי הליגות לכדורגל ובמשחקי נבחרת על אחת כמה וכמה.
אין פלא שהאלימות ביציעים גבוהה יותר מאשר בכל אירוע אחר בישראל. עד כדי כך שמבשחקים מסוימים מוטלות הגבלות קשות, כמו במפגשים בין בית"ר ירושלים לבני סכנין. בליגות נמוכות ובמשחקי נוער וילדים אנחנו נתקלים באלימות כלפי שופטים ובין הורי שחקנים.
האם זוכרים אתם כיצד התנפל אוהד הפועל ת"א על זהבי באמצע משחק כדורגל והלם בו? האם מישהו זוכר את העונש הסמלי שקיבל? אלימות דומה ברחוב עירוני עלולה לעלות למתנפל בשנה מאסר ויותר. ההנהלות האלימה של הקהל במשחק ותגובת מר עייני ומר אלישע לוי (התואר מר נוסף להם בציניות מירבית) מעודדות את האלימות המילולית והפיזית ביציעי הכדורגל. אני קורא לשניהם לחזור בהם, לגבות את ערן זהבי, ובא לציון גואל.
הכותב הוא בעל תואר דוקטור, חוקר בתחום הביטחון הלאומי של ישראל, אל"מ (מיל') וטייס קרב בחיל-האוויר.

כל הקודקודים דואגים להראות שהם בסדר בעיני האוהדים והתקשורת, אז האש על ערן.

מסתבר שיש שפויים בקהל.

אלו דבריו שפורסמו ב-YNET

זהבי צדק, התנהגות הקהל הייתה מחפירה

אגב לא סתם התלהמות קיצונית, אלה התלהמות הומופובית. איפה כל חברי הכנסת שהולכים למצעדי הגאווה (מירי רגב?) שיגידו איזו מילה?

לא מבין אנשים שחושבים שזהבי קובע הרכבים בנבחרת, למה להאמין לשטויות האלה?

גוטמן שאימן את הנבחרת ואת זהבי גם בהפועל אומר לכם לא קרה פעם אחת שערן בכלל ביקש להיות בעמדה מסוימת.

יתרה מכך הוא אומר זהבי שחקן שתשים לא משנה איפה הוא יתן לך 200 אחוז ויקריב את עצמו על המגרש.

נמאס שזהבי על תקן לספוג אש, כל האשמה על אלישע אין מה לעשות!!! זהבי לא צריך לקבל שריקות בוז מהקהל שלו, טעה כשזרק את סרט הקפטן אבל אנשים רק מחכים לטעויות שלו ומנסים להוציא אותו משיקול הדעת, זה שהם הצליחו רק מעיד איזה קהל זבל יש בנבחרת.

המעשה הזה יותר גרוע מהשלט של הפועל לא מייצגים את ישראל מייצגים את הפועל.

לזרוק סרט קפטן זה בושה, אבל לשרוק בוז לקפטן זה לא?

זהבי לא אשם שהוא שחקן ברמות הכי גבוהות שיש

לא מבין אנשים שחושבים שזהבי קובע הרכבים בנבחרת, למה להאמין לשטויות האלה?

גוטמן שאימן את הנבחרת ואת זהבי גם בהפועל אומר לכם לא קרה פעם אחת שערן בכלל ביקש להיות בעמדה מסוימת.

יתרה מכך הוא אומר זהבי שחקן שתשים לא משנה איפה הוא יתן לך 200 אחוז ויקריב את עצמו על המגרש.

נמאס שזהבי על תקן לספוג אש, כל האשמה על אלישע אין מה לעשות!!! זהבי לא צריך לקבל שריקות בוז מהקהל שלו, טעה כשזרק את סרט הקפטן אבל אנשים רק מחכים לטעויות שלו ומנסים להוציא אותו משיקול הדעת, זה שהם הצליחו רק מעיד איזה קהל זבל יש בנבחרת.

המעשה הזה יותר גרוע מהשלט של הפועל לא מייצגים את ישראל מייצגים את הפועל.

לזרוק סרט קפטן זה בושה, אבל לשרוק בוז לקפטן זה לא?

זהבי לא אשם שהוא שחקן ברמות הכי גבוהות שיש

אל תגיד קהל של הנבחרת תגיד קהל של חיפה.

אגב לא סתם התלהמות קיצונית, אלה התלהמות הומופובית. איפה כל חברי הכנסת שהולכים למצעדי הגאווה (מירי רגב?) שיגידו איזו מילה?

אני לא מבין, כשיש ממשלה כמו שלנו, ועם שבוחר בה, שכל מה שמעסיק אותה זה הלאום והלאומיות, מבלי להציג שום השג בשום תחום - ממה יש להיות מופתעים? פני הכדורגל כפני ההתאחדות כפני הממשלה כפני זה העומד בראשה.

כשמפלגת השלטון עסוקה בכנסי "נאמנות למנהיג", במקום "איך לשפר את המדינה", תקבלו אוסף של עסקנים שיזהו מייד את ההון הפוליטי שאפשר לעשות על האקט של זהבי מבלי בעצם להדרש לעשות שום דבר - כי הרי משהו ישתנה פה? מישהו יתעסק בתרבות ספורט? תרבות עידוד? יעיפו את זהבי, כולם ירגישו, כרגיל' צודקים עד אין קץ בהקפדתם על "כבוד" ו-"סמל", אבל לא יהיה שום דבר שבאמת ישפר משהו בחיים שלנו.

אותי מצחיק שכולם מתעסקים בכן זרק סרט, לא זרק סרט, בזמן שהאוסף כלום הזה הפסיד למקדוניה.

אחלה התעסקות בעיקר, כרגיל.

טב"ח ודוידזאדה חוזרים בלי פציעות, כל השאר לא חשוב.

הלוואי שהתקשורת וכל "אוהדי הנבחרת הציונים והפטריוטים" היו מקימים חצי מהרעש על אותם שחקנים ערבים שלא שרים ולא מכירים בהמנון הישראלי

אלה מייצגים אותם בכבוד.. נו בטח

אותי מצחיק שכולם מתעסקים בכן זרק סרט, לא זרק סרט, בזמן שהאוסף כלום הזה הפסיד למקדוניה.

אחלה התעסקות בעיקר, כרגיל.

טב"ח ודוידזאדה חוזרים בלי פציעות, כל השאר לא חשוב.

בונוס בן ביטון.

1) בכל פעם שידברו עלינו שאנחנו קהל מתנשא אני אזכיר את הבוז והקללות של אוהדי חיפה לזהבי.

אולי כאן ייפול האסימון לאוהדי חיפה המביכים - זה לא שאנחנו מתנשאים,אלא זה שרגשי הנחיתות שלכם כל כך עמוקים, ככה שכל מי שיעמוד מולכם ירגיש שהוא מתנשא מעליכם.

וזה לא קשור לתארים, זה קשור רק לאוהדים שלכם. מי שמתנהג כמו מסכן מול היריב שלו, שלא יצפה לאמפתיה.

2) זהבי יצא פשוט אידיוט. חתיכת חוצפן שעף על עצמו הרבה הרבה יותר מדי. היה יוצא הכי גבר שיש אם היה פשוט מתאפק ואומר בסוף המשחק שהקהל היה מביש ושאין שום סיבה שיספוג שריקות בוז וקללות.

במקום עליהום מכל כיוון אפשרי, היה מקבל את התמיכה שבאמת הגיעה לו (חוץ מכמה אוהדי חיפה ממורמרים).

עם כל הכעס שלו ועם כל הכאב שלו, ובאמת שלא הגיעו לו שריקות וקללות אתמול - קפטן אמור להיות אחד שיודע להתמודד גם עם מצב קיצון כזה.

סרט הקפטן הוא לא קודש הקודשים, אבל מי שזורק אותו ככה זה מישהו שאומר "יאללללללה כוס אומו מה אני צריך את זה?"

ואם זה מה שהוא חושב, ולא משנה מה הנסיבות, הוא כנראה לא רוצה ולא ראוי להיות קפטן נבחרת. אז שלא יהיה, לא הפסד גדול של שני הצדדים כנראה.