Jump to content

ישראל, מקדוניה, אלישע, וויץ, "אוהדים", וזהבי

שמש צהובה

Recommended Posts

ערן טעה. אבל כמובן בתקשורת והקהל עושה מזה פיל.

יום לפני המשחק באתר ספורט 5 היה כתבה ש 52% מהאוהדים בישראל לא מתעניינים בנבחרת. פתאום, אחרי מה שזהבי עשה כולם פתאום ציוניים - "פגע בגאווה הלאומית" "לא מכבד את הסמל" וכו"..

אני שמח בשבילו שהשעו אותו, שינוח קצת, עדיף לו מאשר לקבל חמישיה באיטליה.

אשמח מאוד גם שהמשחקים יעברו מסמי עופר, הקהל של חיפה קהל מסריח שלא יודע לעשות את ההפרדה בין קבוצה לנבחרת. בנוסף המיקום של האיצטדיון הלאומי חייב להיות במרכז הארץ (טדי).

האש על זהבי

שכחו שהפסידו בצורה מביכה

זאת המטרה, מחפשים שקט לפני איטליה, כאילו שזה יעזור.

לא מבין את הסיפור הגדול עם הסרט קפטן, לא היה שום סממן ישראלי בסרט הקפטן, הוא לא זרק את דגל ישראל, כולה סרט קפטן שאיזה מישהו החליט שצריך לענוד.

עשו מזה סיפור גדול מדי, מבחינתי זה אות מחאה כמו כל אות מחאה אחר של שחקן שסובל מאוהדים.

אני אקצין ואפילו אומר שאם קפטן של מכבי היה זורק את סרט הקפטן כי שורקים לו בוז ומקללים אותו לא הייתי כועס עליו לשניה, בין אם אני מסכים עם הבוז ובין אם לא. (עקרונית לא מסכים עם בוז לשחקנים מהקבוצה שלי או מהנבחרת שלי).

אם יש משהו שאני כועס עליו מבחינת זהבי שהוא נתן לנשמות הטובות סיבות להתנפל עליו, ובנוסף אלישע צריך לשלוח לו פרחים על שהסיט את האש ממנו.

עובדים קשה כדי שנשכח מההופעה המביכה של הנבחרת

CRmAOLA.jpg

ומיכאל וינסנט חתיכת אפס מאופס. דווקא חיבבתי אותו בשידורי לאומית

אדון וינסנדנט שוכח שזהבי נתן קמפיין מוקדמות ליגת אלופות של שבעה שערים והעלה את מכבי במו רגליו לשלב הבתים. שלא לדבר על המספרת בליון והשערים שהוא כבש במקפיין של הפועל. חבל, הוא אחלה פרשן ויש לו ידע נרחב בכדורגל האירופאי, עדיף לו לא להתלכלך בביצה המקומית.

בנוגע למה שמיטלמן הבן זונה רשם, אני זוכר בכל השנים האלה רק שחקן אחד שקיבל בוז במכוון מהקהל שלו בנבחרת - עבאס סואן בטדי. שיפסיק לזיין את המוח, לא קורה שקהל של נבחרת לאומית שורק בוז ומקלל את הקפטן שלו במשחק ביתי. הוא בכלל לא מתייחס לזה שהמשחק היה בסמי עופר והאוהדים ששרקו לו בוז הם אוהדי חיפה.

מפחד מזה שהוא נגעל עוד יותר מהתרבות פה שאם היה איזשהו סיכוי שיחזור למכבי הוא יעדיף להישאר בחו"ל ולפרוש שם

מי יחזור לגועל נפש, לרפש, לאפס תרבות במדינה הרקובה והסרוחה הזאת? כל תרבות הספורט במדינה הזאת זה כדורגל שפל אחד גדול.

יום אחרי משחק שהנבחרת נראית בו כמו חבורת ליצנים ליד פאקינג מקדוניה(!) ומזיינים תשכל רק על דבר אחד, לא מקצועי, לא קשור ליכולת, לא איפה טעינו ואיך להשתפר, רק ברכילות זולה, צהובה, מפלגת ומתסיסה.

ככה אנחנו נראים ואני במקומו לא חוזר לפה בחיים, נותן לכל הכלבים לאכול פה אחד את השני בזמן שאני מאונן על כורסא מזהב וצוחק עליהם.

אגב, חצי מהמשתמשים שהגיבו בנושא הזה צריכים לעוף על טיל לקיבינימט, יא כפויי טובה אומללים, זה אותו עליהום שהוא עבר אחרי פואד, אחד לאחד.

מה לדעתכם הביזיון הכי גדול בשנים האחרונות:

0-4 ביתי לרוסיה

1-2 ביתי לקפריסין

0-1 ביתי ללטביה

0-3 לאלבניה (ביתי, כמובן)

או הביזיון הביתי של היום?

הביזיון הכי גדול זה ש - 40 שנה לא עלינו לטורניר!!

זהבי טעה וחבל, הוא נתן לכולם תרוץ.

לגבי הנבלות ואוכלי הנבלות מהם כבר הפסקתי לצפןת לכלום.

מה שבטוח אלישע ועייני חייבים לשלוח לו זר פרחים ענק

עתידות בזוקה לאחר המשחק ביום שלישי:

המקרה עם אויב האומה ערן זהבי פגע בהכנות. אם לא המקרה הזה, היינו מביסים את איטליה

CRmAOLA.jpg

נראה כמו עוד אוהד חיפה סמרטוט.

CRmAOLA.jpg

מיטלמן קוקסינל בנוהל.

מי זה בכלל הוינסנט הזה? פעם ראשונה שאני שומע עליו.

״ערן הגבר הראשון שנתן קונטרה ומראה כמה הכול שם רקוב״

אתה קורא מה אתה כותב? הזריקת סרט קפטן זה הדוגמה הכי טובה לכמה ולמה(!) הנבחרת שלנו רקובה. כי זה מתחיל מזה שהשחקנים לא נותנים כבוד

הנבחרת צריכה לתת כבוד לערן זהבי, לא ערן זהבי לנבחרת.

לגבי המשחק -

משחק שחייבים לנצח בבית על מנת לסיים דרג 3 , ואלישע לוי מוציא את טב"ח המוח ומכניס במקומו את דן איניבינדר

באמת ? :doh:

הרג את המשחק מאותו רגע

התקשורת הכי לא פרופורציונאלית בעולם לגילה, הפכו את ערן למינימום בוגד שצריך לתלות בכיכר.

שירדו מהר מהעץ כל העיתונאים בשנקל האלה.

גם גברת השרה מצאה הזדמנות לדבר וואלה יופי

ערן בהיבריס כרגע , אין מה לעשות .

יעבור לו .

הקטע של לשמור חולצה ....

להפך - אתה צריך להיות גאה שרוצים את המספר ( רק מספר ) שלך .

גם את חולצה מספר 8 צריך להחזיר לכשירות "מבצעית" .

ערן זהבי אל תחזור לנבחרת, תעשה לך טובה, לשחק בסמי עופר מול קהל ירקת מטונף, אוהד הצלחות ששורק בוז לשחקנים לא שלו ומעודד שחקני בית שלו, אל תטרח, גם יוסי אין לך מה לשחק בנבחרת הזו, שישחקו מול הקהל המתנשא והמטונף בארץ שבטוח שאחרים מתנשאים...לא סובל את הקהל של חיפה, זה הקהל הכי מגעיל שיש, מאחל להם רק רע.