Jump to content

נושא רכש חירום ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

מכבי ביקשה מההתאחדות לחכות עד 01:00 כי יש מישהו בקנה. ההתאחדות הסכימה.

ככל הנראה זה רפאלוב, מתפללים לזר קשר אחורי אכזר.

בדקות האחרונות המצאתי שמועה על אלמוג כהן כדי להוסיף פיקנטריה אבל זה לא מבוסס על כלום. ממשיכים לחכות.

שמועה מעולה. בסוף זה יהיה רפאלוב

בחלום של השנצ אגב, השאלנו את יחזקאל להפועל בפעולה שהוגדרה כ"מבריקה" ע"י חברי הפורום

השמועה פורשת כנפיים. אני מתחיל לראות יותר ויותר עניין בוואטסאפ סביב אלמוג כהן.

לפעמים אני מקנא באותם אנשים שהם לא אני ולא מהתקווה שהשמועות נותנות.

הם חיים בעולם של תקווה לאלמוג כהן אני מבין שזה כנראה רפאלוב :/

אין יותר הגנתי ממנו. הוא גרזן פיטבול.

גם גולסה כביכול, צריך את האיש הרגוע וקר הרוח שער למה שקורה מסביבו כל הזמן לפיטבולי קשה לעשות את זה ונותים להתפזר, לא משנה זה לא קריטי למצב הלחוץ שבו אנחנו נמצאים, רק שיבוא מישהו.

להתלונן אפשר.

גורדי עשה חלון שהוא רחוק ממנו זר אחד מפחיד (ולא הוצאת את הכסף עליו עדיין!!) מלהגיע לסגל שאתה תסכים שהוא מועמד מוביל לאליפות ושזה חלון נהדר. אולי אפילו לא יהיו לך תלונות.

למה שאני אוותר על הגשמת החלום?

אם הוא מביא מישהו אכזר לקישור ולמעט הבלם שגם עליו יכולה ליפול העונה אין לי יותר מדי תלונות, העפנו את טבח והבאנו קאדר התקפי מפחיד אז אסור לפספס את ההזדמנות להתחיל כאן את השושלת הבאה.

חושב שהוא צריך לשחק ליד קשר שיותר הגנתי ממנו, בדיוק כמו גולסה ושרן, אנחנו צריכים בעל בית רציני ברמת האלברמן בצ'מפיונס.

אבל אחרי ההתקפים בצהריים ו3 שעות לפני הדדליין אפשר להתלונן על משהו בכלל?

יכול להשתגע מדברים כאלה.

אלברמן עשה חלק גדול מהקריירה כשחקן שמשחק עם קשר אחורי ממנו, בבית"ר היה סוג של 50-50 ויצא ככה לאירופה. הוא לא איזה גרזן עם סכין בין השיניים.

אלמוג כהן יותר הגנתי ממנו "מסורתית".

אם הוא מביא מישהו אכזר לקישור ולמעט הבלם שגם עליו יכולה ליפול העונה אין לי יותר מדי תלונות, העפנו את טבח והבאנו קאדר התקפי מפחיד אז אסור לפספס את ההזדמנות להתחיל כאן את השושלת הבאה.

ככל שעובר הזמן התגובות על הבלם רק משתפרות. יציב, לא טמבל, חוץ ממהירות נפלא בכל האספקטים. וזה לא שיש הרבה חלוצים מהירים בארץ. את פקהארט הוא אוכל לארוחת בוקר.

אפילו האוהדים של חיחון מדברים עליו רק דברים טובים.

קשר אחורי מלחיץ ואתה לוקח אליפות במרץ + שמינית.

אלמוג כהן ואתה מתחרים עד השניה האחרונה ונלחם על הפלייאוף אירופית.

יכול להשתגע מדברים כאלה.

אלברמן עשה חלק גדול מהקריירה כשחקן שמשחק עם קשר אחורי ממנו, בבית"ר היה סוג של 50-50 ויצא ככה לאירופה. הוא לא איזה גרזן עם סכין בין השיניים.

אני מדבר על התקופה במכבי, הוא היה יכול לשחק לצד מדוניאנין הצב בלבד ולהחזיק לנו את האמצע בטרנר, הופעות מפחידות בצ'מפיונס, דומיננטיות מוחלטת בליגה בעמדה הזאת 4 שנים, צריך כוח כזה ואולי קצת יותר.

יכול להשתגע מדברים כאלה.

אין שחקן שיותר טוב בלחטוף תוך כדי נפילה מאלברמן

ככל שעובר הזמן התגובות על הבלם רק משתפרות. יציב, לא טמבל, חוץ ממהירות נפלא בכל האספקטים. וזה לא שיש הרבה חלוצים מהירים בארץ. את פקהארט הוא אוכל לארוחת בוקר.

אפילו האוהדים של חיחון מדברים עליו רק דברים טובים.

קשר אחורי מלחיץ ואתה לוקח אליפות במרץ + שמינית.

אלמוג כהן ואתה מתחרים עד השניה האחרונה ונלחם על הפלייאוף אירופית.

רפאלוב ואני קונה חבל מטמבור לא לפני שאני רוצח את קיציס לפני שהוא חושב לעשות מערכון איתו עם יצחקי ועטר.

שמועה מעולה. בסוף זה יהיה רפאלוב

בחלום של השנצ אגב, השאלנו את יחזקאל להפועל בפעולה שהוגדרה כ"מבריקה" ע"י חברי הפורום

אני מאוד מאוכזב מזה שלא פיזרנו שחקנים ביריבות של הפועל על העלייה.