Jump to content

נושא רכש חירום ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אז נהיה כל העונה עם אותו הגנה?

אם לא היום יגיע עד סגירת הליגה ב5.9

הייתי רוצה להאמין שמכבי תחתים בלם לפניי המועד של הליגה האירופאית, אחרת זה סתם בזבוז.

אבל נראה מה יהיה.

בלם פשרה, אין קשר אחורי, 2000 שחקני התקפה, ספרו לי עוד על כמה החלון הזה מושלם.

גנב דעת.

- אתה יכול לרשום קשר אחורי עד 5.9.

- מאיפה אתה יודע שהבלם פשרה?

- יש לך 2 שחקני התקפה מצויינים על כל עמדה.

גנב דעת.

- אתה יכול לרשום קשר אחורי עד 5.9.

- מאיפה אתה יודע שהבלם פשרה?

- יש לך 2 שחקני התקפה מצויינים על כל עמדה.

חחחחחח והסטאר הגדול שמיועד לקישור והמומ מולו מתקדם על סף סגירה העדיף להתעכב ולא לשחק באירופה, אני גנב דעת? אין לך מושג.

מאיפה אני יודע שהבלם פשרה? הגיע בלם בהשאלה עם שכר של 250K, אם ביתר היו מביאים אותו הייתי חושב שזאת פשרה ולא הסתדרו על בלם.

חלאס להיות מטומטמים, זה לא עוזר בשום דבר.

תזכרו שמיץ' שם מיליון וחצי יורו חלון קודם על קשר אחורי, אנחנו היום משלמים מחיר מסויים על הפספוס הזה.

יכול להיות שחלק מהסיבוך הפעם זה גם כי רצו ללכת על בטוח כמה שאפשר אחרי הטראומה עם מרסלו. עוד נפילה כזאת, בטח באותה עמדה, תזעזע את כל המערכת במובן הכי רע שיש.

חחחחחח והסטאר הגדול שמיועד לקישור והמומ מולו מתקדם על סף סגירה העדיף להתעכב ולא לשחק באירופה, אני גנב דעת? אין לך מושג.

מאיפה אני יודע שהבלם פשרה? הגיע בלם בהשאלה עם שכר של 250K, אם ביתר היו מביאים אותו הייתי חושב שזאת פשרה ולא הסתדרו על בלם.

חלאס להיות מטומטמים, זה לא עוזר בשום דבר.

קונטה זה בלם של 220-230 אלף יורו בעונה, והיו פה אנשים שאמרו תשכיב לאלי טביב 2.5 מיליון יורו עליו, לא כל שחקן בסכום נמוך הוא פשרה.

קונטה זה בלם של 220-230 אלף יורו בעונה, והיו פה אנשים שאמרו תשכיב לאלי אביב 2.5 מיליון יורו עליו, לא כל שחקן בסכום נמוך הוא פשרה.

קונט ילד ששיחק בנבחרות הצעירות של צרפת עם אחלה עתיד לפניו עד שפיצץ מישהו, מה אתה משווה בכלל?

קונטה זה בלם של 220-230 אלף יורו בעונה, והיו פה אנשים שאמרו תשכיב לאלי אביב 2.5 מיליון יורו עליו, לא כל שחקן בסכום נמוך הוא פשרה.

יותר מצחיק, אנשים אמרו בו ננסה להביא את מי שטביב סימן ואשכרה ג'ורדי עשה את זה

יותר מצחיק, אנשים אמרו בו ננסה להביא את מי שטביב סימן ואשכרה ג'ורדי עשה את זה

טביב ניסה להביא אותו? יש סיכוי לסינדרלה?

קונט ילד ששיחק בנבחרות הצעירות של צרפת עם אחלה עתיד לפניו עד שפיצץ מישהו, מה אתה משווה בכלל?

בדיוק כמו שקאוביין אמר טביב ניסה להביא אותו, אבל לא רצה לשלם 250 אלף יורו בעונה ולטביב יש טביעת עין בכלל לא רעה, אז אולי לא נצטרך לשלם על קונטה 2.5 מיליון יורו.

בדיוק כמו שקאוביין אמר טביב ניסה להביא אותו, אבל לא רצה לשלם 250 אלף יורו בעונה ולטביב יש טביעת עין בכלל לא רעה, אז אולי לא נצטרך לשלם על קונטה 2.5 מיליון יורו.

בוא נראה, נקווה לטוב.

לפי מה שהבנתי הבלם אמור להיות טוב מאוד לליגה. אין לי בעיה עם ההחתמה הזאת.

בכלל, בהסתכלות כללית על החלון אנחנו נמצאים מרחק שחקן אחד מפחיד מהרכב באמת משוגע.

עכשיו, במידה ועד ה5.9 לא יגיע אותו קשר אחורי מפחיד. הלכה העונה, ג'ורדי בושה וחרפה, שקרן. איפה הזר שלא נראה, פיזרנו הצעות משוגעות בכל אירופה וכו'

אם כן מגיע שחקן מפחיד עד 5.9 אז נראה שעל פניו יש לנו סגל באמת מצויין שאני מרוצה ממנו, אבל זאת התרשלות רצינית מאוד של כל המערכת שלא מצליחה להחתים את השחקנים החשובים עד הדד ליין. וזה חמור מאוד מבחינתי.

מקווה מאוד שבעוד 4 ימים נסתכל ואופציה בה תיהיה הרלוונטיים. מעט סקפטי לגבי זה.

לפי מה שהבנתי הבלם אמור להיות טוב מאוד לליגה. אין לי בעיה עם ההחתמה הזאת.

בכלל, בהסתכלות כללית על החלון אנחנו נמצאים מרחק שחקן אחד מפחיד מהרכב באמת משוגע.

עכשיו, במידה ועד ה5.9 לא יגיע אותו קשר אחורי מפחיד. הלכה העונה, ג'ורדי בושה וחרפה, שקרן. איפה הזר שלא נראה, פיזרנו הצעות משוגעות בכל אירופה וכו'

אם כן מגיע שחקן מפחיד עד 5.9 אז נראה שעל פניו יש לנו סגל באמת מצויין שאני מרוצה ממנו, אבל זאת התרשלות רצינית מאוד של כל המערכת שלא מצליחה להחתים את השחקנים החשובים עד הדד ליין. וזה חמור מאוד מבחינתי.

מקווה מאוד שבעוד 4 ימים נסתכל ואופציה בה תיהיה הרלוונטיים. מעט סקפטי לגבי זה.

עזוב את שטויות המחדל על הדדליין, אתה באמת חושב שיש סיכוי שאיזה קשר מפחיד יחתום פה בלי אפשרות לשחק באירופה?

מבחינתי זה תסריט יותר אופטימי כי הוא ישחק בכל משחק ליגה ואירופה מעניינת לי את ה...