Jump to content

נושא רכש חירום ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

קדימה אביבו. נושא על של זהבי.

אחרון ועד הקץ המר.

אבל תהיו גברים ושאף אחד לא יכנס לנושאים אחרים.

א. כי נמאס לי לעבור מאחד לשני

ב. תראו אמונה. אמונה תמימה זה הכי חזק היום.

אני מזהיר מההשלכות.

תתמודד - סה הגיע והועזב אחרי חצי שנה (לחורר רשתות בבלגיה).

בחלון הבא אולי תצליח יותר.

אנחנו מכבי אין זמן לחכות לתוצאות

אנחנו לא יודעים איך הדברים מתנהלים במכבי. מי ממליץ (כנראה גו'רדי) מי צריך לאשר (בטוח גולדהאר, נראה לי אחרי מנספורד ואינגלידיס) מה השיקולים ומה התקציב לכל עמדה או שחקן ומי מנהל את המו"מ (אומרים שמנספורד).

די ברור שחיכו לעליה לבתים כדי להגדיל תקציב. מצד שני ג'ורדי אמר בפירוש שפנו גם קודם לשחקנים רציניים עם הצעות רציניות.

ארבעת השחקנים שדיברו עליהם בהחלט נראים בסטנדרט שהיינו רוצים (נראה לי). לדלי קצת מוגזם גונרסון קצת פחות אבל הטווח נראה סביר. אני בטוח, ומקווה שגם אתם, שייש גם שחקנים נוספים שפנו אליהם.

תסתכל מסביב - חיפה הביאו את קוסטדינוב ואלברמן ואזולאי (נתווכח בהזדמנות על הבלמים שלהם). ב"ש הביאו את אייבינדר שיצטרף לראדי (גם על אוגו נתווכח באמצע העונה) במרכז.

וואה על החיים של ג'ורדי מה שהיה הולך פה אם הוא היה מסתפק בזה אצלנו.

אם ברצלונה הגדולה עוד לא הביאה מחליף ראוי או פחות לצד שמאל אז למה אצלנו זו בושה?

הסגל הקיים (בלי סוסיץ ובלקמן ועטר) הספיק כדי להגיע לבתים (עם כל הסקפטיות שלך) קיבלנו כאפה מביתר, לא נוראה עדיף עכשיו בטח כשהיריבות הפוטנציאליות הפסידו גם.

אז מה הבושה ולמי הטענות? ועל מה?

אנחנו צריכים קשר אחורי ובלם ואם לא יהיה רכש בזמן, זו בהחלט תקלה חמורה. אבל מה אז? נפגין נגד מיטש? נקרא לג'ורדי להתפטר?

אז בוא נהייה אופטימיים עוד קצת ונקווה באמת ונאמין שיבוא משהו טוב שהיה שווה לחכות בשבילו.

נגד סכנין אפשר לשחק גם עם פיליפנקה או שירן כבלם ועם דור כקשר אחורי.

מאחל לשנינו שיהיה לך חתיכת כובע לאכול ומקווה שתהיה גבר לאכול אותו בפומבי.

נוציא את מה שאנחנו חושבים בפורום, כל הבולשיט מאחורי הקלעים לא מעניין אותי יותר מדי, שורה תחתונה אין לנו את השחקנים שהינו צריכים הכי הרבה בקיץ יום לפני תום החלון, למה? לא כ"כ מעניין אותי. עם פיליפנקה לא הייתי משחק גם נגד בני לוד,וקוראים לקפטן שלנו שרן.

im out, ניפגש בנושא סיכום החלון.

התנהלות בדיחה, במשך כמעט 4 חודשים המועדון לא הביא אף שחקן הגנתי לסגל, זה השיא של כל החלונות הגרועים. צריך בלם וקשר אחורי תוך 24 שעות ומעניין עד כמה נתפשר ונשדד על ההתנהלות המסריחה הזאת אם זה בכלל יקרה.

מגיע לך לוני.

ג'ק, תסביר לי איך זה בדיוק השיא של החלונות הגרועים?אתה באמת מאמין שזה יותר גרוע מהחלון הקודם של הקיץ?

את החלון הקודם סיימנו בלי מגן שמאלי, עם אותו מרכז הגנה כמו שיש היום, עם קישור חזק אבל מאוד אפרורי (וזה עוד היה החלק החזק של הקבוצה), עם שני שחקני כנף בכל הסגל (כשאחד מבין טב"ח או מיכה היו חסרים שיחקנו עם סקאריונה בכנף) והתקפה שלפני שוידאר הגיע, כללה את עדן בן בסט, יצחקי ואורלנדו סה (אמנם האחרון שחקן מצוין, אצלנו נראה זוועה), היו פה כאלה שהגזימו ואמרו שההתקפה של הפועל יותר טובה מההתקפה שלנו, ולזה תוסיף שהשחקן הכי טוב שלנו עזב, ובוא נגיד את זה ככה אם וידאר לא מגיע אני לא בטוח שאנחנו מסיימים מקום רביעי, אז איך החלון הנוכחי יותר גרוע מהחלון הקודם, תסביר לי

נוציא את מה שאנחנו חושבים בפורום, כל הבולשיט מאחורי הקלעים לא מעניין אותי יותר מדי, שורה תחתונה אין לנו את השחקנים שהינו צריכים הכי הרבה בקיץ יום לפני תום החלון, למה? לא כ"כ מעניין אותי. עם פיליפנקה לא הייתי משחק גם נגד בני לוד,וקוראים לקפטן שלנו שרן.

im out, ניפגש בנושא סיכום החלון.

ומה שאנשים לא מבינים הוא שגם אם איכשהו יצליחו להביא את אותם זרים זה עדיין לא מראה על התנהלות נכונה לפחות לדעתי הצנועה, כל שנה מתפללים לאלוהי הרכש שמשהו יקרה. אם מגיעים לדקה ה-92 ששני שחקני הרכב חשובים חסרים לך ואתה כבר ממאי יודע את זה אז זה מראה שלא עובדים נכון. בטוח שעובדים אבל משום מה לא נראה לי שנכון. אפילו את וידאר כמעט פספסנו שבמזל מצאו לסה קבוצה בזמן.

מסכים עם הטענות על ההתנהלות המאוחרת, אבל כמו שאמרו כבר בעבר, השחקנים הטובים יותר לא יבואו לפה כבר ביוני, הם יחכו לבדוק את כל האופציות שלהם בליגות אחרות ואחר כך בסוף סוגרים עם אלה שיבחרו לבוא לפה.

מקווה שבסופו של דבר זה ישתלם.

מסכים עם הטענות על ההתנהלות המאוחרת, אבל כמו שאמרו כבר בעבר, השחקנים הטובים יותר לא יבואו לפה כבר ביוני, הם יחכו לבדוק את כל האופציות שלהם בליגות אחרות ואחר כך בסוף סוגרים עם אלה שיבחרו לבוא לפה.

עם ראיקו ווידאר זה השתלם. אבל זה טוב לעמדה אחת שיש בה תחליף סביר.

לא לשתי עמדות חלשות

הייתי מקבל את המנטרה הזאת אם הי לנו שחקן אחד להחתים לא 2 ועוד אחד שצריך להיפטר ממנו בשביל שיהיה להם מקום ולא מצליחים.

יכול להיות שג'ורדי צריך לתת למיץ' לבלוע פה 2 צפרדעים שמנים מידי

השאלה בחינם של מארסלו עם מימון רוב השכר שלו + להביא בלם שכבר יש לו שניים כאלו עם שכר של 400k+

וזה גם לא עוזר לקדם דברים. אני עדיין סומך על המערכת שהיא רואה מה שכולנו רואים שבלי בלם וקשר אחורי אז אנחנו לא בעמדה טובה להצליח העונה.

ג'ק, תסביר לי איך זה בדיוק השיא של החלונות הגרועים?אתה באמת מאמין שזה יותר גרוע מהחלון הקודם של הקיץ?

את החלון הקודם סיימנו בלי מגן שמאלי, עם אותו מרכז הגנה כמו שיש היום, עם קישור חזק אבל מאוד אפרורי (וזה עוד היה החלק החזק של הקבוצה), עם שני שחקני כנף בכל הסגל (כשאחד מבין טב"ח או מיכה היו חסרים שיחקנו עם סקאריונה בכנף) והתקפה שלפני שוידאר הגיע, כללה את עדן בן בסט, יצחקי ואורלנדו סה (אמנם האחרון שחקן מצוין, אצלנו נראה זוועה), היו פה כאלה שהגזימו ואמרו שההתקפה של הפועל יותר טובה מההתקפה שלנו, ולזה תוסיף שהשחקן הכי טוב שלנו עזב, ובוא נגיד את זה ככה אם וידאר לא מגיע אני לא בטוח שאנחנו מסיימים מקום רביעי, אז איך החלון הנוכחי יותר גרוע מהחלון הקודם, תסביר לי

אצלי ההגנה קודמת לכל, משחק ההגנה שלנו בתור קבוצה לא יעיל, לא חכם עם שחקנים לא מספיק טובים. העוגנים בהגנה שהיו חלק מהצלחת השושלת הם אלברמן וקרלוס שלאחד יש מחליף בן 35 (הבלם הישראלי הטוב בליגה) ולאחד יש מחליף שלא יכול לעשות את העבודה של אלברמן והייתי מעדיף את שרן לצד קשר הגנתי בכל משחק.

ההתקפה שלנו מלאה בכל טוב אבל עם המון סימני שאלה כי יש יותר מדי שחקנים על כל העמדות אז מרמור יגיע באיזשהו שלב בעונה, בנושא הזה אני מצפה מג'ורדי לעשות קסמים.

בכל מקרה לראות את משחק ההגנה שלנו בשנה שעברה מינוס אלברמן ויכולת של טיבי שרק הולכת ודועכת כבר מבין לאן הסיפור הולך, הגעת למצב שאתה מלחיץ את ההתקפה שיודעת שגול אחד לפחות נקבל, לא אוהב את זה, בלי הגנה אין תארים.

ומה שאנשים לא מבינים הוא שגם אם איכשהו יצליחו להביא את אותם זרים זה עדיין לא מראה על התנהלות נכונה לפחות לדעתי הצנועה, כל שנה מתפללים לאלוהי הרכש שמשהו יקרה. אם מגיעים לדקה ה-92 ששני שחקני הרכב חשובים חסרים לך ואתה כבר ממאי יודע את זה אז זה מראה שלא עובדים נכון. בטוח שעובדים אבל משום מה לא נראה לי שנכון. אפילו את וידאר כמעט פספסנו שבמזל מצאו לסה קבוצה בזמן.

זה כבר חדשות ישנות שמטריפות כל פעם מחדש, ההתנהלות שלנו עם הרכש בזיונית כבר למעלה מ4 שנים וכאילו שאף אחד לא לומד שום דבר ומפיק מזה לקחים וזה הדבר הכי מדאיג בכל הסיפור.

אצלי ההגנה קודמת לכל, משחק ההגנה שלנו בתור קבוצה לא יעיל, לא חכם עם שחקנים לא מספיק טובים. העוגנים בהגנה שהיו חלק מהצלחת השושלת הם אלברמן וקרלוס שלאחד יש מחליף בן 35 (הבלם הישראלי הטוב בליגה) ולאחד יש מחליף שלא יכול לעשות את העבודה של אלברמן והייתי מעדיף את שרן לצד קשר הגנתי בכל משחק.

ההתקפה שלנו מלאה בכל טוב אבל עם המון סימני שאלה כי יש יותר מדי שחקנים על כל העמדות אז מרמור יגיע באיזשהו שלב בעונה, בנושא הזה אני מצפה מג'ורדי לעשות קסמים.

בכל מקרה לראות את משחק ההגנה שלנו בשנה שעברה מינוס אלברמן ויכולת של טיבי שרק הולכת ודועכת כבר מבין לאן הסיפור הולך, הגעת למצב שאתה מלחיץ את ההתקפה שיודעת שגול אחד לפחות נקבל, לא אוהב את זה, בלי הגנה אין תארים.

אני מסכים איתך שבלי הגנה אין תארים, אבל משחק ההגנה שלנו לא נראה טוב גם בתחילת העונה שעברה, ולדעתי לפחות החלון של שנה שעברה היה זוועתי, נשארנו בלי מגן שמאלי, בלי שום עומק בהתקפה ועם קישור אפור שהיה יכול להחזיק בכדור אבל בקושי היה יוצר לקבוצה מצבי הבקעה, השנה מנסים ליצור קבוצה שלא תתקשה להגיע למצבי הבקעה, אבל כרגע חסר עוד בלם וקשר אחורי אין איפה להסתתר, אבל זה לא אומר שכל ההחתמות מתחילת החלון עד עכשיו היו רעות, לדעתי לפחות היו פה כמה החתמות מצוינות ונקווה שיגיעו בלם וקשר אחורי טובים, כי זה בעצם מה שירים או יפיל את העונה.