Jump to content

נושא רכש חירום ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

מעניין אותי איך טכנית זה עובד ביום כזה

ג׳ורדי עובד עם מספר סוכנויות שחקנים ומתעדכן מי עדיין בלי חוזה?

היה ונשארו כאלה ההחלטה מתבצעת מהרגע להרגע? או יש לג׳ורדי כמה שמות והוא מקווה שהם ישארו ללא חוזה עד היום הזה ובהתאם לזה מאיץ את המשא ומתן?

אפשר לדון תיאורטית איך מרגיש לכל אחד מאיתנו איך מכבי מתנהלת בנושא, כל דעה נחרצת שתשמע פה היא הנפצה מוחלטת, וכל השלכות רק מזיקות.

ולדעתי בנושא: מכבי סימנה כמה שחקנים, הגישה להם הצעות, ביקשה מהם לשקול את הנושא עד היום האחרון של מועד העברות. מול כל אחד מהם מתנהל מומ או לא, תלוי במידת הרצינות כאשר למכבי וגם לשחקן עצמו יש אפשרות "להתקפל" כי יש אופציה אחרת שעדיפה לאחד מהצדדים.

תוך כדי מכבי סימנה שחקנים בlevel יותר ריאלי, שאם לא יצליח המומ מול השחקנים/קבוצות בלבל הגבוה, המועדון יוכל להאיץ את המומ מול מי שאפשר להביא, יכול להיות שבעקבות המצב נשלם יותר/פחות.

אני מאמין שיגיעו 2 זרים עד סוף החלון הישראלי, כשאחד מהם לפחות יחתום עד מחר.

היה ונשארו כאלה ההחלטה מתבצעת מהרגע להרגע? או יש לג׳ורדי כמה שמות והוא מקווה שהם ישארו ללא חוזה עד היום הזה ובהתאם לזה מאיץ את המשא ומתן?

אין מצב שזה מהרגע להרגע, מאמין שהיו כמה שמות מראש והתחילו לדבר עם הקבוצות בחודש האחרון,

אני בדעה שיש לפחות זר אחד סגור ומחכים ליום האחרון להציג אותו.

אין מצב שזה מהרגע להרגע, מאמין שהיו כמה שמות מראש והתחילו לדבר עם הקבוצות בחודש האחרון,

אני בדעה שיש לפחות זר אחד סגור ומחכים ליום האחרון להציג אותו.

אין סיכוי שיש זר סגור שלא מפרסמים אותו (אלא אם זה נסגר היום) מה ההגיון לעשות את זה?

חלום שלי שסריי דיה יתאבד כבר.

גמר אותנו שוב. לא יכול לראות אותו.

שמישהו יציל את המצב עם נושא אחרון שיביאו רכש.

אנחנו עוד ניפגש, מקווה שתהיה מגולח.

אם בלאקמן נרשם כזר אנחנו עם שישה זרים ואנשים פה בעצם מקווים סתם

ניק בלקמן יהודי.

סבתא שלו נמצאה על ידי משפחה יהודית במלחמת העולם השנייה, והם אימצו וגיירו אותה.

אין סיכוי שיש זר סגור שלא מפרסמים אותו (אלא אם זה נסגר היום) מה ההגיון לעשות את זה?

לא יודע מה ההיגיון, אבל זו עובדה שמכבי מציגה את הרכש ביום יומיים האחרונים לחלון.

ג'ורדי אמר שיש שחקנים שהוא רוצה והוגשו להם הצעות כבר לפני שבועות, ההצעות נדחו על הסף או שלא על הסף. את אלו שלא נדחו על הסף מכבי קיוותה שתוכל לממש בשבוע האחרון של החלון. על פניו, תקווה הזאת די נגוזה. בימים האחרונים, לפי הדיווחים, מכבי ניסתה להציע הצעות יפות אך קבוצות לא ממהרות לשחרר שחקנים מובילים בשלב הזה ללא יכולת להביא להם מחליף. כך שלדעתי מכבי עברה/עוברת לתוכנית ב': שחקנים ללא קבוצה או (ובעיקר) שחקנים שלא נמצאים בתוכניות של קבוצתם (אם שכן בתוכניות אך בקצה הסגל וכד'). כמו המצב של הבלם היוגוסלבי שהוזכר בבוקר וסיכם בלודוגוריץ או של הבלם של קאזן וכד'. בשלב הזה מכבי יכולה להביא גם מציאות מסגלים רחבים של הקבוצות הבכירות ביבשת, שחקנים בהשאלה וכד'. לדעתי זה הכיווןשמנסים ללכת אליו כרגע. נחזיק אצבעות.

תפתח נושא על שם זהבי. הוא מת על שערי ניצחון דקה 90

על מה? גם אם נביא את הרכש בסוף ההתנהלות של המועדון טיפשית וגרועה, עמדות שמצריכות המון תיאום אפילו לא הגיעו עדיין ואתה מדבר על כובעים?

אין לי ספק שרכש יגיע, אם הוא יהיה טוב מספיק או מתאים לקבוצה בזמן שהיא רצה ולא יעלה לנו באיבודי נקודות קריטיים כבר בתחילת העונה שתגמור אותה גם אופציה.

אנחנו לא יודעים איך הדברים מתנהלים במכבי. מי ממליץ (כנראה גו'רדי) מי צריך לאשר (בטוח גולדהאר, נראה לי אחרי מנספורד ואינגלידיס) מה השיקולים ומה התקציב לכל עמדה או שחקן ומי מנהל את המו"מ (אומרים שמנספורד).

די ברור שחיכו לעליה לבתים כדי להגדיל תקציב. מצד שני ג'ורדי אמר בפירוש שפנו גם קודם לשחקנים רציניים עם הצעות רציניות.

ארבעת השחקנים שדיברו עליהם בהחלט נראים בסטנדרט שהיינו רוצים (נראה לי). לדלי קצת מוגזם גונרסון קצת פחות אבל הטווח נראה סביר. אני בטוח, ומקווה שגם אתם, שייש גם שחקנים נוספים שפנו אליהם.

תסתכל מסביב - חיפה הביאו את קוסטדינוב ואלברמן ואזולאי (נתווכח בהזדמנות על הבלמים שלהם). ב"ש הביאו את אייבינדר שיצטרף לראדי (גם על אוגו נתווכח באמצע העונה) במרכז.

וואה על החיים של ג'ורדי מה שהיה הולך פה אם הוא היה מסתפק בזה אצלנו.

אם ברצלונה הגדולה עוד לא הביאה מחליף ראוי או פחות לצד שמאל אז למה אצלנו זו בושה?

הסגל הקיים (בלי סוסיץ ובלקמן ועטר) הספיק כדי להגיע לבתים (עם כל הסקפטיות שלך) קיבלנו כאפה מביתר, לא נוראה עדיף עכשיו בטח כשהיריבות הפוטנציאליות הפסידו גם.

אז מה הבושה ולמי הטענות? ועל מה?

אנחנו צריכים קשר אחורי ובלם ואם לא יהיה רכש בזמן, זו בהחלט תקלה חמורה. אבל מה אז? נפגין נגד מיטש? נקרא לג'ורדי להתפטר?

אז בוא נהייה אופטימיים עוד קצת ונקווה באמת ונאמין שיבוא משהו טוב שהיה שווה לחכות בשבילו.

נגד סכנין אפשר לשחק גם עם פיליפנקה או שירן כבלם ועם דור כקשר אחורי.

מאחל לשנינו שיהיה לך חתיכת כובע לאכול ומקווה שתהיה גבר לאכול אותו בפומבי.

למה ככה? בסך הכל נושא נאחס ומעיק שכל פעם מחדש צריך לסבול

דרוש יוזר עם רזומה של פתיחת (לפחות) 3 נושאי רכש מוצלחים (או לחלופין, נושאים מוצלחים אחרים, ראה ערך 'ניק בלקמן הושאל') לפתיחת נושא חדש ל- 33 השעות האחרונות.

מוזמנים להציע מועמדות.