Jump to content

הבן האובד שב הביתה

לקטר

Recommended Posts

בעונת האליפות, כשהוא מוביל את טבלת מלך השערים, הוא לא רצה להתראיין בתקשורת. הסיכום שלו עם ג'ורדי היה שאם הוא מגיע ל x שערים הוא חייב להתראיין והוא עשה את זה כמו גדול.

אני זוכר שזה היה בהגעה ל-20 שערים. בסוף הוא נתן את הראיון שהוא לא כל כך רצה ואחרי זה בקושי כבש.

אסור לו להתראיין.

אני זוכר שזה היה בהגעה ל-20 שערים. בסוף הוא נתן את הראיון שהוא לא כל כך רצה ואחרי זה בקושי כבש.

אסור לו להתראיין.

זה היה בגלל שההגנות למדו אותו ובגלל ההגעה של זהבי, אין קשר לראיון.

מכביסט אמיתי. הכישרון שיש לו ברגליים אדיר, הזריזות, טכניקת הבעיטה, המיקום, היעילות, המשחק החכם והטכני שמוציא מהשבלונה. בחלק מהמשחקים בחיפה, אתה רואה שהוא מנסה לעשות דאבל פס עם טכניקה וכו' אבל אין עם מי..

אבל מה? היו לנו הרבה מוכשרים שעברו במכבי. זוכרים? "קללת החלוצים"? הם לא הצליחו, אלירן כן. למה? כי בשביל להצליח באמת במכבי, חייב להיות מכביסט. ואלירן, מכביסט, לא רואה בעיניים, רואה מטרה ונכנס דוך, עד הסוף, עד שמשיג אותה.

אמרו לו, אל תחתום במכבי, אתה לא תראה דשא. אז אמרו.

אמרו לו, יש שם קללת חלוצים, אף אחד לא מצליח שם. אז אמרו

לא סתם הוא התעקש לחזור לכאן. הד.נ.א של חיפה עם האכלו לי שתו לי, לא מתאים לו. מכביסט.

בעונת האליפות, כשהוא מוביל את טבלת מלך השערים, הוא לא רצה להתראיין בתקשורת. הסיכום שלו עם ג'ורדי היה שאם הוא מגיע ל x שערים הוא חייב להתראיין והוא עשה את זה כמו גדול.

מדויק

יש שחקנים שפשוט לא מתחברים לאופי של מועדון ורואים את זה מהרגע הראשון. ורמוט רכיכה חסרת אופי לא התחבר למועדון שכל מטרתו היא ניצחון והפך להיות שמח בחיפה. אלירן עטר בדיוק ההפך המוחלט מורמוט. הכי חשוב זה שעטר יעורר מחדש את הקהל הרדום שלנו כל קבוצה חייבת את השחקן הזה שידליק את הקהל.

וואו מה הסרטונים האלו עושים.

מי היה מאמין שכמה שנים אחרי, הם יקבלו 4 ו5 ואין ספור השפלות, וירדו ליגה.

ימים יפים כלכך, תשמחו מכל שניה.

אם אנחנו היינו משתוללים ככה היו נותנים לנו 3 עונות רדיוס בלי קהל...

איזה תקופה מגעילה זה דרבי אלירן זיין אותכם, אשכרה ניצחון בדרבי היה חזות הכל. היום רביעיות וחמישייה זה בנוהל...

אני אוהב את אלירן וחושב שגם אם הוא לא יביא לנו 22 שערים כמו בקדנציה הקודמת, הוא יוכל להוסיף לנו הרבה אלמנטים אחרים. שיהיה בהצלחה, הלוואי שזה יהיה בינגו.