Jump to content

טורים של ג'ורדי בטלגרף

Keano

Recommended Posts

אני מזמין אותך לנסות לצייר משולש בין שלושת שחקני ההתקפה של קרית שמונה בתמונה הראשונה וממליץ לך לחזור על חומר הלימוד בגיאומטריה.

אני לא חושב שהבנת על מה מדברים במשולשים.

לא הפלתי הכל על השיטה. ממש לא. אבל בסוף נמדדים על המצאיות בשטח, על היישום ועל התוצאות ולא על רעיונות, יפים ככל שיהיו.
לגבי "לתת לזה זמן" - אני לגמרי מסכים. הקבוצה חדשה, המאמן חדש (למרות הכל), לא היה מחנה אימונים. ברור שצריך לתת לזה זמן.

א. אתה חייב להפסיק לחפש יהלומים, למרות שהוא קל למצוא את זה בכדורגל אם רוצים למצוא. זה לא אומר כלום. ולא, אין כאן באמת.

ג. זו התקפת מעבר שהתנהלה טוב, שחקנים ניצלו את הפריצות בהגנה וריווחו את המשחק, זה די בסיסי. אבל אין כאן איזה מהלך מתוכנן מטורף, הקווים שאתה מתאר זה משהו שאפשר למצוא רק בסקרינשוטים כי זה לא באמת היה ככה, וזה לא משהו שחזר על עצמו ונראה כמו שצריך לאורך המשחק כדי שתוכל לקרוא לזה עקרונות.

א. המאמן שלך אומר שזה משנה, אז אתה אומר שלא אומר כלום, סבבה.

ב. בחיאת, אתה אפילו לא מנהל דיון, אתה אומר ש:

1. אין משולשים.

2. המשולשים (שלא קיימים) מופיעים רק בסקרינשוט.

3. מה שאני אומר קרה רק פעם אחת, שבה הוא לא קרה, עובדה שאין לי עוד סקרינשוט (למרות שסיכמנו שהוא לא אומר כלום ושאפשר למצוא איזה סקרינשוט שרוצים).

4. מכבי לא מאומנת.

5. מכבי ניהלה התקפה טוב ושחקנים עשו את מה שהם היו אמורים לעשות.

6. זה היה מהלך רנדומלי.

7. מה שאני אומר על כך שגם במהלכים כאלה שאר הקבוצה מסתדרת בהתאם זה חרטא.

8. שאר הקבוצה הסתדרה בהתאם, אבל זה לא מתוכנן.

9. אני הוזה שאני אמרתי שיוהאן שיחק ככה.

10. יוהאן אולי שיחק ככה, אבל אלה היו שטויות.

11. ג׳ורדי בטח לא ישחק ככה.

12. זה שג׳ורדי אמר דברים שאני כתבתי פה לא אומר כלום.

איך אני אמור לענות לזה?

אני לא חושב שהבנת על מה מדברים במשולשים.

הבנתי, תאמין לי שהבנתי.

פשוט האמירה שאפשר לייצר משולש עם כל שלוש נקודות במרחב דו מימדי שגויה.

בטח לאור זה שהיו מאמנים שהאסכולה שלהם היתה לשחק בקווים ישרים. (שאגב גם ככה אפשר לייצר משולשים)

א-ב. בגלל זה הקשר האחורי צריך להיות מוסר טוב. ההבדל הוא שה-"50-50" שלכם משחק בקו האחורי ב-4-2-3-1, ולא ב-4-3-3. תחשוב לבד ותראה שכשיש רק אחד בקו האחורי, זה אומר פחות סיכויים לאיבוד בקו האחורי. ונכון, זה יתרון מסויים של החיפוי. רק שאצל אוסקר למשל עשית לחץ בחצי של היריב אם אחד הקדמיים איבד, יותר בעייתי לעשות את זה כשאחד האחוריים מאבד וכבר מול הבלמים.

אני מצטער, זו טקטיקה בגרוש שמתעסקת רק בציורים ולא באיך משחק אשכרה מתנהל. איבודים והסיכון שלהם הם תלויי מיקום על המגרש. אם אחד ממשולש הקישור מאבד במרכז המגרש בכל אחד מהמקרים יש סיכון דומה, אם בחלק המגרש שלך זו בכלל קטסטרופה.

עם כל הכבוד, ג'ורדי בהרבה מקרים מתנסח קצת כמו בלנדר.

מה שהוא כתב זה לא תשובה בראיון של שירלי אחרי משחק. בטור ספציפי (אפילו לא בארץ) הוא מסביר את העקרונות והפילוסופיה שלו.

אף אחד לא אמר שהביצוע מושלם, גם לא עומר. אנחנו עוד יחסית בתחילת העונה ולוקח זמן להטמיע שיטות משחק חדשות (כל שיטה). בסה"כ עומר מסביר את הרעיונות (שגורדי התוודה עליהם! באמת, מה אתם צריכים יותר מזה כדי להבין את הרעיון?) ומדגים את המימוש שלהם בסיטואציות ספציפיות. אין לי בעיה עם זה שאומרים פה שאנחנו עדיין לא שם מבחינת ביצוע, פשוט אל תתאמצו להכחיש את הרעיונות.

הבנתי, תאמין לי שהבנתי.

פשוט האמירה שאפשר לייצר משולש עם כל שלוש נקודות במרחב דו מימדי שגויה.

בטח לאור זה שהיו מאמנים שהאסכולה שלהם היתה לשחק בקווים ישרים. (שאגב גם ככה אפשר לייצר משולשים)

נו, זה בדיוק מה שאמר.

מה שהוא כתב זה לא תשובה בראיון של שירלי אחרי משחק. בטור ספציפי (אפילו לא בארץ) הוא מסביר את העקרונות והפילוסופיה שלו.

אף אחד לא אמר שהביצוע מושלם, גם לא עומר. אנחנו עוד יחסית בתחילת העונה ולוקח זמן להטמיע שיטות משחק חדשות (כל שיטה). בסה"כ עומר מסביר את הרעיונות (שגורדי התוודה עליהם! באמת, מה אתם צריכים יותר מזה כדי להבין את הרעיון?) ומדגים את המימוש שלהם בסיטואציות ספציפיות. אין לי בעיה עם זה שאומרים פה שאנחנו עדיין לא שם מבחינת ביצוע, פשוט אל תתאמצו להכחיש את הרעיונות.

ברור שאלה הרעיונות, אבל זה לא באמת קורה, גם לא בדוגמה של עומר.

גם גארי נוויל דיבר מלא על רעיונות, כמאמן זה לא עבד.

אני מצטער, זו טקטיקה בגרוש שמתעסקת רק בציורים ולא באיך משחק אשכרה מתנהל. איבודים והסיכון שלהם הם תלויי מיקום על המגרש. אם אחד ממשולש הקישור מאבד במרכז המגרש בכל אחד מהמקרים יש סיכון דומה, אם בחלק המגרש שלך זו בכלל קטסטרופה.

כשראדי וזהבי נעו למעלה ממש לא היה סיכון דומה, כי הם לא היו מאחור כמו ש-50-50 ב-4-2-3-1 עומד. שוב, מתייחס לגרסה שבלונית, לא לבוס בויטסה.

אז זה צירוף מקרים שמה שאני ראיתי (וכתבתי לפני שהוא כתב את הטור הזה) זה מה שהוא אומר? העביר לי בטלפתיה?

"אנחנו לא שם" זה אנדרסטייטמנט.

אתה לא רואה שום קשר בין מה שגורדי מדבר עליו למה שקורה במשחקים מתחילת העונה?

http://imgur.com/a/4BGYW

לא הצלחתי להטמיע את התמונות כמו עומר, כן כתבתי שם הסבר מתחת לכל שקופית, ניתן לראות בבירור את מה שגורדי טען, זה לא משנה אם יש לך קשר 1 2 5 או 6 העיקר שידעו לעשות תנועה נכונהבאמצעות משולשים כדאי ליצור שטחים לתת פס חכם

נו, זה בדיוק מה שאמר.

לא לא לא!

זה לא מה שהוא אמר.

הוא התחיל בזה שיש חוק מתמטי שאומר שבין כל שלוש נקודות אפשר לצייר משולש שכמובן זו טעות.

עכשיו אם תחזור לתמונה של עומר תראה שבעוד ק"ש משחקת בקווים ישרים מכבי לא.

עכשיו ברור לי שאפשר לייצר משולשים בכוח בין קו הקישור להתקפה, למשל, אבל אתה רואה שזה לא המצב במכבי. לפחות לא בתמונות של עומר.

מה זה "לא היתה לו אופציה ללמעלה"? היה לו בהתחלה את בלאקמן ובהמשך את וידאר, והוא מסר לאצילי שהיה פנוי לגמרי.

וכמו שאמרתי לסלבה, אני באמת לא מתכוון לעבוד על זה כרגע, אולי בהמשך אם יהיה לי כח.

הרי בהתחלה תיארתי בכתב, ואמרתי לי שאתם בכלל לא מבינים על מה מדבר ושאני מזיין את השכל ושאין איך לענות לזה. עכשיו העליתי תמונה, אתם אומרים לי שזה רק בערך ו/או שזה רק מהלך אחד. אם אני אעלה עוד מהלך תגידו לי שאלה רק שתי דוגמאות, ואם אעלה שלישי תגידו לי שאלה רק שלוש.

אבל כן, העקרונות היו ולא רק במהלך הזה.

למעלה הכוונה רוחב לימין, אני לא אמרתי כלום ולא הייתי שותף לדיון הקודם אני מגיב בהתאם לתמונות ולטענות

אפשר לצייר משולשים בכל מצב במשחק, מבין אותך שאתה חושב ככה עקב הטור של ג'ורדי אבל מצטער זה לא נכון

וואלה אני לא אכפת לי משולשים לא משולשים יהלומים פנינים ושאר ירקות

מה שחשוב שהקבוצה תפסיק להיראות כמו חרא ותתחיל לשחק טוב.

ולא משנה לי אם ג'ורדי מנסה להשתמש בפילוסופיה של יוהאן, ג'ורדי, מוריניו או הבאבא סאלי

אני מצפה לראות בקרוב מאוד קבוצת כדורגל שנראית טוב ושולטת במשחק ועל היריבה.

ואם לא נגיע לזה, אז כנראה שהשיטה של ג'ורדי, יהא אשר תהא, כושלת וצריך למצוא משהו אחר.

ולפחות לפי הסגל שנבנה, ג'ורדי מאמין בפרגמטיות.

למעלה הכוונה רוחב לימין, אני לא אמרתי כלום ולא הייתי שותף לדיון הקודם אני מגיב בהתאם לתמונות ולטענות

אפשר לצייר משולשים בכל מצב במשחק, מבין אותך שאתה חושב ככה עקב הטור של ג'ורדי אבל מצטער זה לא נכון

אבל הפואנטה של המשולשים היא מסירה קדימה, לא לרוחב.

וואלה אני לא אכפת לי משולשים לא משולשים יהלומים פנינים ושאר ירקות

מה שחשוב שהקבוצה תפסיק להיראות כמו חרא ותתחיל לשחק טוב.

ולא משנה לי אם ג'ורדי מנסה להשתמש בפילוסופיה של יוהאן, ג'ורדי, מוריניו או הבאבא סאלי

אני מצפה לראות בקרוב מאוד קבוצת כדורגל שנראית טוב ושולטת במשחק ועל היריבה.

ואם לא נגיע לזה, אז כנראה שהשיטה של ג'ורדי, יהא אשר תהא, כושלת וצריך למצוא משהו אחר.

ולפחות לפי הסגל שנבנה, ג'ורדי מאמין בפרגמטיות.

שמע כל מהות הטוטל פוטבל זה ליצור כדורגל שיפה לעין

ברגע שתפסיק להיות מושפע מכותרת של כמה גונבי דעות ותתחיל להסתכל על המשחק אולי תתחיל ליהנות

ברור שאפשר לצייר משולשים, השאלה מה הזווית שלהם ומה ההבדלים בין השוקיים, אתה יכול לייצר גם משולש שטוח לגמרי כשההפרש בין הקודקוד לבסיס הוא מזערי, אבל זה עדיין משולש.

אני מזמין אותך לנסות לצייר משולש בין שלושת שחקני ההתקפה של קרית שמונה בתמונה הראשונה וממליץ לך לחזור על חומר הלימוד בגיאומטריה.

אפילו לא כשהם מניעים אבל סתם בשביל העקרון

סליחה שזה עקום אני דרך הפלאפון

3798794.jpg

א. המאמן שלך אומר שזה משנה, אז אתה אומר שלא אומר כלום, סבבה.

ב. בחיאת, אתה אפילו לא מנהל דיון, אתה אומר ש:

1. אין משולשים.

2. המשולשים (שלא קיימים) מופיעים רק בסקרינשוט.

3. מה שאני אומר קרה רק פעם אחת, שבה הוא לא קרה, עובדה שאין לי עוד סקרינשוט (למרות שסיכמנו שהוא לא אומר כלום ושאפשר למצוא איזה סקרינשוט שרוצים).

4. מכבי לא מאומנת.

5. מכבי ניהלה התקפה טוב ושחקנים עשו את מה שהם היו אמורים לעשות.

6. זה היה מהלך רנדומלי.

7. מה שאני אומר על כך שגם במהלכים כאלה שאר הקבוצה מסתדרת בהתאם זה חרטא.

8. שאר הקבוצה הסתדרה בהתאם, אבל זה לא מתוכנן.

9. אני הוזה שאני אמרתי שיוהאן שיחק ככה.

10. יוהאן אולי שיחק ככה, אבל אלה היו שטויות.

11. ג׳ורדי בטח לא ישחק ככה.

12. זה שג׳ורדי אמר דברים שאני כתבתי פה לא אומר כלום.

איך אני אמור לענות לזה?

אני לא באמת מתייחס לסקרינשוטים. כמו בפעם הקודמת, אני באמת ניסיתי למצוא את כל הדברים שאתה מדבר עליהם בווידאו, בתמונה רצה, וזה לא קורה.

משולשים, כמו שנכתב פה, אתה יכול למצוא בכל מצב בכדורגל, ולזהות אותם בתמונה (כמו גם מעוינים ומתומנים) זו לא הפואנטה כשמדברים על לשחק בצורה של משולשים. מכבי פשוט לא עושה את זה, לפחות לא בצורה טובה, לא באמת נפתחים נתיבי מסירה בהתקפה ולא באמת נחסמים כאלה בהגנה.

המהלך שהבאת התנהל טוב, אבל גם רנדומלי. זה לא סותר. ההתייחסות צריכה להיות להגנה של ק"ש יותר מאשר להתקפה של מכבי, שבסך הכל ניצלה שטחים שניתנו במתנה.

נו, אבל זה מה שאני אומר, וזה בדיוק מה שג׳ורדי כתב אם טרחת לקרוא. אתה מנצל את השטח. אופיר עולה כי יש שטח בשמאל, ואז אצילי מנצל את החור בימין כדי לעלות פתאום.

נו, אבל זה מה שאני אומר, וזה בדיוק מה שג׳ורדי כתב אם טרחת לקרוא. אתה מנצל את השטח. אופיר עולה כי יש שטח בשמאל, ואז אצילי מנצל את החור בימין כדי לעלות פתאום.

זה בייסיק. כשג'ורדי מדבר על זה הוא מדבר על יצירת שטחים, כאן הוא פשוט ניתן במתנה. חזרה זוועתית להגנה.