Jump to content

טורים של ג'ורדי בטלגרף

Keano

Recommended Posts

א. עצם זה שאנשים מצפים שמכבי תשחק 4-2-3-1 מראה שהם לא מבינים את המשולשים.

ב. הפואנטה היא אופציית מסירה הצידה למעלה, או חזרה אם אין ברירה אחרת, ואז אם אתה מאבד כדור אז הצלע האחורית שם לעשות הגנה מעצם זה שנמצאת שם.

ג. איך זה מבולגן אם העמידה מאוד ברורה?

א. אפשר ליצור משולשים עם 4-2-3-1 למשולשים אין קשר למערך והם לא המצאה של יוהאן.

ב. נכון ובמשולשים בתמונה אופציות המסירה לא תמיד היו פתוחות בצורה טובה.

ג. בשניה הספציפית הזאת המערך היה מסודר, לא חכם לבדוק במצב כזה כשאין שום לחץ, תראה את מספר איבודי הכדור, מסירות טועות, חוסר בחיפויים מכבי לא עמדו מסודר בכלל

מן הסתם הראיתי דוגמה שבה רואים את השינויים, הכרחי באמת לחפש שידור מלא ולמצוא לך עוד כאלה? זאת אגב דוגמה שאתה אמרת לי עליה שאני הוזה כשתיארתי אותה בכתב.

אני עדיין לא באמת רואה מה שאתה מתאר. ההתייחסות לזה שהבאת מהלך בודד היא כי אתה מדבר על עקרונות משחק, אז כן - צריכות להיות מספר דוגמאות.

א. אפשר ליצור משולשים עם 4-2-3-1 למשולשים אין קשר למערך והם לא המצאה של יוהאן.

ב. נכון ובמשולשים בתמונה אופציות המסירה לא תמיד היו פתוחות בצורה טובה.

ג. בשניה הספציפית הזאת המערך היה מסודר, לא חכם לבדוק במצב כזה כשאין שום לחץ, תראה את מספר איבודי הכדור, מסירות טועות, חוסר בחיפויים מכבי לא עמדו מסודר בכלל

א. נכון בתיאוריה. במערכים שמשתנים. והם לא המצאה, אבל הם חלק מרכזי מה"תורה" שלו. שוב, הטור של ג׳ורדי ששמתי פה.

ב. למי לא היתה אופציית מסירה? אופיר היה עם הכדור והיתה לו. שאר השחקנים עמדו בקווים כמו שהם צריכים.

ג. התקדמנו לזה שעכשיו לא אומרים לי שהיה חוסר סדר בגול הראשון, זה גם משהו.

אני עדיין לא באמת רואה מה שאתה מתאר. ההתייחסות לזה שהבאת מהלך בודד היא כי אתה מדבר על עקרונות משחק, אז כן - צריכות להיות מספר דוגמאות.

העיקרון הוא לא פריים אחד, אלא התנועה וזה שכשמכבי שינתה מערכים היא עדיין היתה מסודרת.

אני בכנות חושב שזה מספיק כדי להבהיר על מה אני מדבר. יש לכם דוגמה, יש לכם הסבר יפה של ג׳ורדי עצמו, זה מספיק כדי ללמוד לראות את זה לבד. אולי אם בהמשך יהיה לי כח אני אעלה עוד כאלה.

א. אתה רוצה את הקליפ של יוהאן מסביר למה 4-2-3-1 בעייתי לדעתו, או בטקסט?

ב. לא, אני בכוונה ציינתי למה צריך מישהו מאחורה. מה שמתחבר ל-4-3-3 לעומת 4-2-3-1. שוב, להביא את יוהאן מסביר את זה?

ג. בהתחלה? פרץ קשר אחורי, ריקן ודוידזאדה קשרי אמצע. בהמשך אצילי ו-וידאר חלוצים, בלאקמן מאחוריהם ומיכה ואופיר בצדדים, ריקן קשר בקו שלישי.

א-ב. אז אמר. עם כל הכבוד, ויש, אלה לא אורים ותומים. הבן אדם היה טרחן בלתי נלאה שמשלב מסוים היה עסוק רק בהתפלספויות על כדורגל.

ג. לא שאלתי מה קורה במהלך, אני רואה את זה (זה גם לא בדיוק מה שאתה מתאר לטעמי, אבל שיהיה) - אני שואל אם זה אשכרה משהו שאתה יכול לומר שקרה יותר מפעם אחת, אם אשכרה שיחקנו ככה או שזו דוגמה בודדת. התשובה היא לא.

א. נכון בתיאוריה. במערכים שמשתנים. והם לא המצאה, אבל הם חלק מרכזי מה"תורה" שלו. שוב, הטור של ג׳ורדי ששמתי פה.

ב. למי לא היתה אופציית מסירה? אופיר היה עם הכדור והיתה לו. שאר השחקנים עמדו בקווים כמו שהם צריכים.

ג. התקדמנו לזה שעכשיו לא אומרים לי שהיה חוסר סדר בגול הראשון, זה גם משהו.

לאופיר לא היתה אופציה ללמעלה, בגלל זה טענתי שמשולש בכינויו בעולם הכדורגל יוצרים סביב שחקן, כי במקרה ואופיר מוסר למעלה המסירה שלו נחסמת.

ג.היה חוסר סדר בכללי במשחק אי אפשר להצביע על שניה ספציפית, ולהגיד אוקיי מכבי עמדו מצוין.

עובדה יכלנו לספוג 3 מקבוצה כמו ק"ש

א-ב. אז אמר. עם כל הכבוד, ויש, אתה לא אורים ותומים. הבן אדם היה טרחן בלתי נלאה שמשלב מסוים היה עסוק רק בהתפלספויות על כדורגל.

ג. לא שאלתי מה קורה במהלך, אני רואה את זה (זה גם לא בדיוק מה שאתה מתאר לטעמי, אבל שיהיה) - אני שואל אם זה אשכרה משהו שאתה יכול לומר שקרה יותר מפעם אחת, אם אשכרה שיחקנו ככה או שזו דוגמה בודדת. התשובה היא לא.

א-ב. הבן אדם היה טרחן בלתי נלאה שלרוב צדק בסוף. אתה יכול להגיד "אז אמר" ואתה יכול גם להתייחס לטיעונים שלו.

ג. התשובה היא כן.

א-ב. הבן אדם היה טרחן בלתי נלאה שלרוב צדק בסוף. אתה יכול להגיד "אז אמר" ואתה יכול גם להתייחס לטיעונים שלו.

ג. התשובה היא כן.

א-ב. אני מתייחס לטיעונים שלו כפי שאתה הצגת כאן, ואלה שטויות. להגיד שמשולשים לא מסתדרים ב-4-2-3-1 זה חירטוט מופלא.

ג. תוכיח.

לאופיר לא היתה אופציה ללמעלה, בגלל זה טענתי שמשולש בכינויו בעולם הכדורגל יוצרים סביב שחקן, כי במקרה ואופיר מוסר למעלה המסירה שלו נחסמת.

ג.היה חוסר סדר בכללי במשחק אי אפשר להצביע על שניה ספציפית, ולהגיד אוקיי מכבי עמדו מצוין.

עובדה יכלנו לספוג 3 מקבוצה כמו ק"ש

מה זה "לא היתה לו אופציה ללמעלה"? היה לו בהתחלה את בלאקמן ובהמשך את וידאר, והוא מסר לאצילי שהיה פנוי לגמרי.

וכמו שאמרתי לסלבה, אני באמת לא מתכוון לעבוד על זה כרגע, אולי בהמשך אם יהיה לי כח.

הרי בהתחלה תיארתי בכתב, ואמרתי לי שאתם בכלל לא מבינים על מה מדבר ושאני מזיין את השכל ושאין איך לענות לזה. עכשיו העליתי תמונה, אתם אומרים לי שזה רק בערך ו/או שזה רק מהלך אחד. אם אני אעלה עוד מהלך תגידו לי שאלה רק שתי דוגמאות, ואם אעלה שלישי תגידו לי שאלה רק שלוש.

אבל כן, העקרונות היו ולא רק במהלך הזה.

הטור שג'ורדי כתב מראה על פילוסופיית הכדורגל שלו, לוקח זמן להטמיע שיטה, אבל אני כן מאמין שנראה בסוף הרבה יותר בבירור את מה שעומר מדבר עליו.

א-ב. אני מתייחס לטיעונים שלו כפי שאתה הצגת כאן, ואלה שטויות. להגיד שמשולשים לא מסתדרים ב-4-2-3-1 זה חירטוט מופלא.

ג. תוכיח.

א-ב. אם הוא "מקובע"? זה באמת לא מסובך להבין למה ב:

---ס---

--ס-ס---

-ס-ס-ס-

יש יותר משולשים מאשר ב:

--ס-ס--

---ס---

-ס-ס-ס-

וכן, יש תזוזות, אבל הראשון בנוי על הצורות.

חוץ מזה, אם אחד משני הקשרים האחוריים מאבד כדור במשולש, הוא פרוץ. אם אחד משני קשרי אמצע מאבד, יש קשר אחורי. חוסם חלק מהתקפת הנגד.

ג. בכנות, אין לי כח. אמרתי לכם בדיוק מה לחפש. ובינינו אתה לא תראה ותחפש, נכון? כמו שאמרת לי גם שלא היתה שום צורה במהלך הזה לפני כן.

עומר, אני לא חושב שיש אחד שהארת את עיניו עם הסקרינשוטים האלה. אין שם כלום.

הגול שהבאת הוא אחרי קרן וריבאונד מקרן, הקבוצה הייתה מסודרת בצורה מסוימת ואז הסתגרה אחרת. דוידזאדה לא היה קשר אמצע, הוא פשוט חזר לעמדה שלו אחרי שראיקוביץ' קלט את הכדור, ובזה התחיל פוזשן של מכבי. ההגנה של קריית שמונה נותרה אדישה ומבולגנת, האגף השמאלי של מכבי היה פרוץ לגמרי, אז דוידזאדה רץ. אצילי לא היה חלוץ, בלקמן לא נע מאחוריו ומאחורי וידאר כקשר, והעמידה של מיכה וריקן לא מסודרת, מה שקרה זה שאצילי פשוט רץ מהר בזמן שנשאר רצו באדישות, אז הוא הגיע לרחבה מהאגף.

עומר, אני לא חושב שיש אחד שהארת את עיניו עם הסקרינשוטים האלה. אין שם כלום.

הגול שהבאת הוא אחרי קרן וריבאונד מקרן, הקבוצה הייתה מסודרת בצורה מסוימת ואז הסתגרה אחרת. דוידזאדה לא היה קשר אמצע, הוא פשוט חזר לעמדה שלו אחרי שראיקוביץ' קלט את הכדור, ובזה התחיל פוזשן של מכבי. ההגנה של קריית שמונה נותרה אדישה ומבולגנת, האגף השמאלי של מכבי היה פרוץ לגמרי, אז דוידזאדה רץ. אצילי לא היה חלוץ, בלקמן לא נע מאחוריו ומאחורי וידאר כקשר, והעמידה של מיכה וריקן לא מסודרת, מה שקרה זה שאצילי פשוט רץ מהר בזמן שנשאר רצו באדישות, אז הוא הגיע לרחבה מהאגף.

א. קודם אמרו לי שאין שום יהלום, עכשיו שהוא מקרי.

ב. יש כאלה שכן רואים את זה, לא שזה אומר שזה עושה את זה נכון.

ג. אז במקרה בסוף אצילי ו-וידאר בקו אחד, ומאחוריהם אופיר, בלאקמן ומיכה בקו אחד? וריקן מאוד מסודר, עומד מאחורה בין מיכה לבלאקמן. בחיאת. זה חתיכת צירוף מקרים שבמקרה זה הסתדר בכל שלב בהתאם לעיקרון שג׳ורדי כתב עליו עכשיו.

א-ב. אם הוא "מקובע"? זה באמת לא מסובך להבין למה ב:

---ס---

--ס-ס---

-ס-ס-ס-

יש יותר משולשים מאשר ב:

--ס-ס--

---ס---

-ס-ס-ס-

וכן, יש תזוזות, אבל הראשון בנוי על הצורות.

חוץ מזה, אם אחד משני הקשרים האחוריים מאבד כדור במשולש, הוא פרוץ. אם אחד משני קשרי אמצע מאבד, יש קשר אחורי. חוסם חלק מהתקפת הנגד.

ג. בכנות, אין לי כח. אמרתי לכם בדיוק מה לחפש. ובינינו אתה לא תראה ותחפש, נכון? כמו שאמרת לי גם שלא היתה שום צורה במהלך הזה לפני כן.

א-ב. וואו.

על הקטע עם הציורים אני לא יודע איך לענות לך בלי שזה יתפרש כזלזול. תקוע עם האיבודים - כשהקו האחורי של הקישור מאבד אז נוצרת בעיה הגנתית חמורה - נו שיט שרלוק. מה קורה כשהקשר האחורי ב-4-3-3 מאבד? זו לא אופציה.

על אותו עיקרון אני יכול לומר שבתיאוריה אם הקשר הקדמי ב-4-2-3-1 מאבד אז יש שניים כחיפוי, יותר מאחד!

זו פשטנות מאוד מוזרה של המשחק.

ג. כבר כתבתי בהודעה הקודמת.

מילא להתנגד לעומר, אבל איך אפשר להתנגד באופן כ"כ נחרץ לדברים שגורדי אומר?

כי זה אומר שצדקתי, ואז שסתם קראו לי ליצן כל הזמן הזה.

עומר, אתה מנסה לאנוס את המציאות, אתה מתנסח יפה על משולשים לא מסודרים, שדומים להם ראיתי בלא מעט קבוצות בליגה.
בשורה התחתונה, כן או לא משולשים, ההגנה שלנו היתה סופר חדירה וק"ש היו צריכים להבקיע לפחות 2 במחצית השניה ומהצד
ההתקפי, להוציא מספר התקופות, רוב הזמן היינו תקועים.

אז זה נחמד להתפלסף אבל וואלה, נגד אלטך כמעט הפסדת משחק בבית ואיתו את כל העונה האירופית. נגד בית"ר הושפלת
עם 3-0 מוחץ ונגד קבוצה בינונית מינוס כמו ק"ש של העונה ניצלת במזל מתיקו.

קח כל משחק תעצור את המסך ברגע שהקבוצה מניעה כדור תמיד יווצרו משולשים

ושוב לחוק במתמטיקה אפשר ליצור משולש מכל 3 נק שהן, ככה שתמיד יהיו משולשים

אני מזמין אותך לנסות לצייר משולש בין שלושת שחקני ההתקפה של קרית שמונה בתמונה הראשונה וממליץ לך לחזור על חומר הלימוד בגיאומטריה.

א-ב. וואו.

על הקטע עם הציורים אני לא יודע איך לענות לך בלי שזה יתפרש כזלזול. תקוע עם האיבודים - כשהקו האחורי של הקישור מאבד אז נוצרת בעיה הגנתית חמורה - נו שיט שרלוק. מה קורה כשהקשר האחורי ב-4-3-3 מאבד? זו לא אופציה.

על אותו עיקרון אני יכול לומר שבתיאוריה אם הקשר הקדמי ב-4-2-3-1 מאבד אז יש שניים כחיפוי, יותר מאחד!

זו פשטנות מאוד מוזרה של המשחק.

ג. כבר כתבתי בהודעה הקודמת.

א-ב. בגלל זה הקשר האחורי צריך להיות מוסר טוב. ההבדל הוא שה-"50-50" שלכם משחק בקו האחורי ב-4-2-3-1, ולא ב-4-3-3. תחשוב לבד ותראה שכשיש רק אחד בקו האחורי, זה אומר פחות סיכויים לאיבוד בקו האחורי. ונכון, זה יתרון מסויים של החיפוי. רק שאצל אוסקר למשל עשית לחץ בחצי של היריב אם אחד הקדמיים איבד, יותר בעייתי לעשות את זה כשאחד האחוריים מאבד וכבר מול הבלמים.

עומר, אתה מנסה לאנוס את המציאות, אתה מתנסח יפה על משולשים לא מסודרים, שדומים להם ראיתי בלא מעט קבוצות בליגה.

בשורה התחתונה, כן או לא משולשים, ההגנה שלנו היתה סופר חדירה וק"ש היו צריכים להבקיע לפחות 2 במחצית השניה ומהצד

אז זה נחמד להתפלסף אבל וואלה, נגד אלטך כמעט הפסדת משחק בבית ואיתו את כל העונה האירופית. נגד בית"ר הושפלת

אני מדבר פה על מה שעשינו במחצית הראשונה מול ק"ש, ואתה עונה לי על דברים אחרים.

א. קודם אמרו לי שאין שום יהלום, עכשיו שהוא מקרי.

ב. יש כאלה שכן רואים את זה, לא שזה אומר שזה עושה את זה נכון.

ג. אז במקרה בסוף אצילי ו-וידאר בקו אחד, ומאחוריהם אופיר, בלאקמן ומיכה בקו אחד? וריקן מאוד מסודר, עומד מאחורה בין מיכה לבלאקמן. בחיאת. זה חתיכת צירוף מקרים שבמקרה זה הסתדר בכל שלב בהתאם לעיקרון שג׳ורדי כתב עליו עכשיו.

א. אתה חייב להפסיק לחפש יהלומים, למרות שהוא קל למצוא את זה בכדורגל אם רוצים למצוא. זה לא אומר כלום. ולא, אין כאן באמת.

ג. זו התקפת מעבר שהתנהלה טוב, שחקנים ניצלו את הפריצות בהגנה וריווחו את המשחק, זה די בסיסי. אבל אין כאן איזה מהלך מתוכנן מטורף, הקווים שאתה מתאר זה משהו שאפשר למצוא רק בסקרינשוטים כי זה לא באמת היה ככה, וזה לא משהו שחזר על עצמו ונראה כמו שצריך לאורך המשחק כדי שתוכל לקרוא לזה עקרונות.

התוצאות הן נגזרת של הרבה משתנים - משמעת טקטית, מחוייבות, תשוקה, יכולת. אתה לא יכול להפיל הכל על השיטה, מה גם שסגל השחקנים בתקופה הזאת משתנה כל הזמן,

תנו לזה עוד חודש. מקווה שלא נאבד הרבה נקודות עד אז.