Jump to content

יורובאסקט 2017

duss21

Recommended Posts

ומה הכוונה בישראלים, תקשורת? כל מי שאני מכיר קורא לו בדיוק איך שרשמת

הכוונה כמובן היא לתקשורת, למרות ששמעתי גם את מירי נבו אומרת "ההיכל". עדיין אני מלכתחילה לא מבין מה ההיגיון בלהשתמש ב"תל-אביב ארינה".

הכוונה כמובן היא לתקשורת, למרות ששמעתי גם את מירי נבו אומרת "ההיכל". עדיין אני מלכתחילה לא מבין מה ההיגיון בלהשתמש ב"תל-אביב ארינה".

דווקא מאז ששונה שם הספונסר מנוקיה למנורה מבטחים הרבה חזרו לקרוא להיכל יד-אליהו, גם בתקשורת

למשל:

1mwvyyzjz3te.png

בונוס: פיני ומירי רגב מתחבקים ורוקדים על הפרקט כאילו זכינו בגביע אירופה

אגב אם כבר משווים בין נבחרת סל לרגל, אז סל 14 הופעות רצופות באליפויות אירופה. משהו שבנבחרת כדורגל יכולים רק לחלום עליו.

טעות נפוצה

תבדוק כמה נבחרות מקצועיות יש ולכמה מדינות בכלל יש ליגת כדורסל ואז תקבל פרופורציה נכונה יותר. הכדורסל הישראלי ממש לא הרבה יותר טוב מהכדורגל כמו שנהוג לחשוב. הוא כן טוב ממנו, אבל לא בפער משמעותי כמו שנראה בהסתכלות שטחית.

אגב לגבי מירי רגב: לא חסיד שלה בכלל, אבל וואלה החגיגה שלה בהחלט במקום. היא חיה את המשחק ורואים שממש אכפת לה. הלוואי שנראה כזאת מעורבות מכל אנשי הציבור בכל התחומים.

אגב לגבי מירי רגב: לא חסיד שלה בכלל, אבל וואלה החגיגה שלה בהחלט במקום. היא חיה את המשחק ורואים שממש אכפת לה. הלוואי שנראה כזאת מעורבות מכל אנשי הציבור בכל התחומים.

אכפת לה מהמצלמות ואיפה שרואים אותה

ההנפת צלחת אליפות של ירושלים היה הדבר הכי מביך שיש

נו באמת.

לרדת לפרקט ולחגוג בשירה ניצחון כזה? מה לעזאזל?

אם אכפת לה ממש אז שתעשה משהו כדי להעלות את רמת הספורט פה. לחגוג ולגנות זה לא מספיק.

וספורטאי שמתנהל מאמוציות זה מגניב, פוליטיקאי שמתנהל ככה זה לא מגניב. היא שמחה? יופי, גם אני. שתישאר במקום שלה ובמקסימום תרד לברך את הנבחרת בחדר ההלבשה. שתתאפק, היא לא בת עשר.

טעות נפוצה

תבדוק כמה נבחרות מקצועיות יש ולכמה מדינות בכלל יש ליגת כדורסל ואז תקבל פרופורציה נכונה יותר. הכדורסל הישראלי ממש לא הרבה יותר טוב מהכדורגל כמו שנהוג לחשוב. הוא כן טוב ממנו, אבל לא בפער משמעותי כמו שנראה בהסתכלות שטחית.

מקום שני באליפות אירופה ושביעי בשנות האלפיים ( זה מה שאני זוכר ) זה כבר ברמה שוואלה הכדורגל לפחות היה צריך להיות ביורו לפי התגובה שלך

האמת שההשוואה של הכדורגל והכדורסל לא נכונה. בכדורגל אנחנו חלק מאירופה, שזה הרמה הגבוהה בעולם. בכדורסל אירופה בפער ניכר אחרי ארה"ב.

מקום שני באליפות אירופה ושביעי בשנות האלפיים ( זה מה שאני זוכר ) זה כבר ברמה שוואלה הכדורגל לפחות היה צריך להיות ביורו לפי התגובה שלך

בגלל זה אמרתי שהכדורסל טוב מהכדורגל אבל לא בפער גדול כל כך כמו שנראה בהסתכלות ראשונית ושטחית.

מה לעשות, חלק מהתפקיד הוא להיות יצוגי ולשמור על איפוק מסוים, אם היא לא מסוגלת להשתלט על עצמה - אולי עדיף שלא תגיע לאירועים האלה.

מה לעשות, חלק מהתפקיד הוא להיות יצוגי ולשמור על איפוק מסוים, אם היא לא מסוגלת להשתלט על עצמה - אולי עדיף שלא תגיע לאירועים האלה.

חדש לך שהיא לא צריכה להיות שרה פה?

אורן חזן צריך להיות חבר בוועחוב?

עזוב נו

חדש לך שהיא לא צריכה להיות שרה פה?

אורן חזן צריך להיות חבר בוועחוב?

עזוב נו

בכלל לא חדש לי, אני פשוט מתקשה להבין איך מצדיקים אותה כל הזמן.

הרגע שהוול יצא והקהל מחה לו כפיים רק מוכיח ששחקן לא משנה אם ישראלי או זר ( והוול אפילו לא יהודי אולי אישתו יהודיה אני לא יודע ) כל עוד נלחם אני רוצה כאלה