Jump to content

מלון בברצלונה או ולנסיה?

avi.br

Recommended Posts

אפשר לתפוס טיסה טיסה לברצלונה או מדריד ב3 או 4.12 סביבות 200$ יום שלישי או רביעי אפשר לראות ליגת אלופות ברצלונה נגד ספורטיג ליסבון או ריאל מדריד נגד דורטמונד ומשם להמשיך לולנסיה

אם מישהו מתכנן לנסוע ברכבת המהירה בספרדית ERNFE
קחו בחשבון שהכרטיסים יקרים לרכבות המהירות (ברצלונה - מדריד, ולנסיה - מדריד, ברצלונה - ולנסיה)
כנסו לאתר של RENFE כבר מעכשיו.
תוכלו לתפוס כרטיסים ברכבת של 3 שעות ו-10 דקות (ברצלונה - מדריד) ב49.50 אירו. שזה ממש זול יחסית לכרטיסים האחרים. המחירים עולים מהר מאוד ל80 ו100 אירו אז עדיף למהר.

ברכבות הלא מהירות זמן הנסיעה ארוך ממש 6-7 שעות ולא מומלץ. גם 3.5 שעות מברצלונה לולנסיה ברכבת לא מהירה, לא משתלמת ביחס למחיר.

אני רוצה לסגור טיסה למדריד משם רכבת לולנסיה וחזור למדריד אבל אני רוצה כרטיס לריאל-דורטמונד מישהו יודע איפה אפשר להשיג לשם כרטיסים?

אני רוצה לסגור טיסה למדריד משם רכבת לולנסיה וחזור למדריד אבל אני רוצה כרטיס לריאל-דורטמונד מישהו יודע איפה אפשר להשיג לשם כרטיסים?

http://www.ticketingo.co.il/

800 שקל לא יקר לריאל דורטמונד?מאחורי השער למעלה אין יותר זול?

לי קלאסיקו ליגה עלה 400 יורו כרטיס , מקום על ה16

לדעתי סביר -

בדרך כלל אפשר למצוא כרטיסים דרך מועדוני אוהדים בפייסבוק/רדיט/טוויטר וכו', לאנשים שם יש חברי מועדון עם קדימות למכירת כרטיסים

המחירים באתר הזה יקרים בטירוף, אני קניתי כרטיס למשחק של אייאקס במיקום מהטובים במגרש ב60 יורו והם מציעים מושב פחות טוב ב190 יורו

מצאתי דיל שווה רצח צריך עזרה באתר של רכבות ממדריד לולנסיה וחזור

פשוט תבחר ממדריד מהתחנת רכבת הקרובה ביותר למלון שלך למרכזית בולנסיה. בדקנו וזה יוצא סביב ה50 יורו לשני הכיוונים.

אם אתה מסתבך דבר איתי בפרטי אחי

אם אתה מוכן להיפרד מ800 שקל בערך אז כן. יש את madrid-tickets, viagogo ואפשר לנסות להעזר במדרידיסטה בפייסבוק.

200 יורו לשלב בתים זה שחיטה ובמיוחד בספרד.

מה האלטרנטיבות?

לשמור את הכסף לשמיניות ;)

סתם, אם זה על הדרך עם מכבי כבר אז זה סביר לדעתי.

שווה לחפור באתרים ספרדים ולא דרך סוכנויות ישראליות.

שמינית גמר בנפיקה דורטמונד בליסבון עונה שעברה עלה לי 35 יורו כרטיס. אמנם פורטוגל זולה, אבל מאמין שאם הייתי סוגר בארץ זה היה פי 2 לפחות.

פשוט תבחר ממדריד מהתחנת רכבת הקרובה ביותר למלון שלך למרכזית בולנסיה. בדקנו וזה יוצא סביב ה50 יורו לשני הכיוונים.

אם אתה מסתבך דבר איתי בפרטי אחי

אתה יכול לשים לינק למה שמצאת? אני מנסה לבדוק מדריד ולנסיה ומקבל שגיאה.

אגב אני מכוון לטיסה ממדריד לולנסיה בחמישי בבוקר וחזור בשישי בבוקר (אנחנו שניים), אז אם מישהו מעוניין להצטרף לשאטל ולהוזיל עלויות , מולנסיה לויאריאל ולחזור מיד אחרי המשחק לולנסיה.

מישהו בדק לגבי טיסה לברצלונה בזמן הזה ?

וכמה תעלה רכבת לולנסיה

אני הזמנתי טיסה לברצלונה ישירה דרך אל על 360 דולר. אגב משם אני מתכוון להשכיר רכב לנסוע למדריד למשחק של ריאל נגד דורטמונד.

סגרתי לילה במדריד ולמחרת נוסע לויאריאל. אם מישהו רוצה להצטרף ממדריד בבוקר לנסיעה שיכתוב לי בפרטי