Jump to content

שלב הבתים של הליגה האירופית

amilov

Recommended Posts

תלוי אם הם יבטיחו כבר את העליה (סביר להניח שכן) יש להם כמה ימים אחרי משחק נגד ברצלונה אז אי אפשר לדעת באיזו גישה הם יבואו.

אם זה היה בבית זה משהו אחר אבל בחוץ גם אם אין להם על מה לשחק יהיה קשה, עונה שעברה זה היה עם זניט והפסדנו בקלות 2-0.

תמיד עדיף להדפיס בבית.. קל

כן אבל מפחד לשכוח או לאבד

שמה איך שאתה מקבל אתה הולך איתו ליציע ביד שלך (לא זוכר מלא זמן שהלכתי עם כרטיס בכלל אבל עדיין)

אני בעבודה עכשיו

להדפיס פה את הכרטיס שקיבלתי באימייל או לקחת מהקופה במשחק ?

מישהו רשם פה באחד הנושאים שאם בחרת הדפסה ביתית ואתה מגיע לאסוף בקופה תחויב בעוד עשרה שקלים

אוי ואבוי אם סלביה מנצחים שם.. זה גמור :(

בארץ אפשר לנצח את שניהם השאלה היא מי תצליח לעקוץ את ויאריאל.

נגמר 1:1 ראיתי מחצית שנייה, כמעט כמו המחצית הראשונה שלנו מול חיפה למעט המצבים.

סלביה בקושי עברו את החצי, שליטה מלאה של אסטנה.

מה שלא ברור לי, הם עלו שוב עם הרכב משני, אם מול מכבי היה לזה הסבר, כי היה להם דרבי ביום ראשון.

ביום הראשון הקרוב הם משחקים נגד קבוצה במקום האחרון.

לדעתי הם לא משקיעים 100% במפעל וחבל שלא ניצלנו את המשחק נגדם לפחות לתיקו.

אני חושב שזה תוצאה לא טובה למכבי כי מרגיש לי שסלביה ואנחנו נתחרה על המקום השני ועכשיו הם השיגו נקודה יקרה. מקווה שנצמצם פערים במשחק נגד ויאריאל.

יופי, הסתיים 1-1 אסטנה-סלביה פראג

תוצאה מעולה לנו.

אני לא יודע כמה אנחנו מעומדים לעלות לשלב הבא, אל תבדקו מה טוב לנו, קודם צריכים לשחק כדורגל טוב מול ויאריאל היום.

אני לא יודע כמה התוצאה באסטנה טובה לנו. סלאביה פראג עם מקדמה רצינית עלינו אחרי 4 נקודות כולל נקודה בחוץ, ואסטנה יבואו במטרה להשאיר את הקמפיין שלהם בחיים במשחק הבא שלהם בו הם מארחים אותנו. אנחנו עשויים למצוא את עצמנו עם אפס נקודות אחרי שלושה משחקים.

אני לא יודע כמה התוצאה באסטנה טובה לנו. סלאביה פראג עם מקדמה רצינית עלינו אחרי 4 נקודות כולל נקודה בחוץ, ואסטנה יבואו במטרה להשאיר את הקמפיין שלהם בחיים במשחק הבא שלהם בו הם מארחים אותנו. אנחנו עשויים למצוא את עצמנו עם אפס נקודות אחרי שלושה משחקים.

לדעתי לאסטנה יש סיכוי שווה כמו לנו ולסלביה, ככה שתיקו שם זה מצויין.

לא מעט הפתעות היום עד עכשיו. אוסטרסאנד השוודית ניצחה בבית את הרטה ברלין 1:0, קלן הפסידה בבית 1:0 לכוכב האדום בלגראד ואתלטיק בילבאו הפסידה בבית 1:0 לזוריה האוקראינית.

בליגה אירופאית אין כזה דבר הפתעות. בייחוד לו מחזורים 1 עד 4

יש דרג מאוד ספציפי של קבוצות שלוקחות את המפעל בשיא הרצינות וגם זה בהתאם למצב שלהן בליגה המקומית.

לא מעט הפתעות היום עד עכשיו. אוסטרסאנד השוודית ניצחה בבית את הרטה ברלין 1:0, קלן הפסידה בבית 1:0 לכוכב האדום בלגראד ואתלטיק בילבאו הפסידה בבית 1:0 לזוריה האוקראינית.

אוסטרסנד אחד הסיפורים הגדולים באירופה, מומלץ לקרוא את הכתבה עליהם בוואלה..מדהים.

יאללה לא יהיה קל, אבל לא הזוי שננצח בקזחסטן

האם באמת יש לנו סיכוי כלשהו לעבור את השלב?

אני מאמין שנוכל לנצח בבית את אסטנה, לעשות תיקו בחוץ ותיקו עם סלביה בארץ. ז"א שבסך הכל נצבור 6 נק'. מה שאומר שניצחון של סלביה על אסטנה בפראג יגמור את הסיפור. מה דעתכם