Jump to content

שלב הבתים של הליגה האירופית

amilov

Recommended Posts

מאמין שאם מכבי יראו שהטיסות ארוכות מידיי לקזחסטאן ובחזור הם יחכרו מטוס. יש למכבי מספיק זמן להתארגן, זה לא כמו במוקדמות שיש לך פחות משבוע למצוא טיסה לפעמים.

7.12: ויאריאל (בחוץ).......

ויאריאל - ברצלונה
ראשון, 10 דצמבר 2017 20:45| ויאריאל, ספרד -אצטדיון אל מדריגל

מצויין לנו!!! א- סביר להניח שהם כבר יהיו בשלב השני.... והמשחק 3 ימים אחרי זה יהיה הרבה יותר חשוב להם... סיכוי ענק שיעלו עם הרכב שני...
אפשרות להפתיע !!
לנו האוהדים שנוסעים יכול להיות מדהים לצפות בשני משחקים כאלה באותו סופש באותו מיקום!!

מחזור 3: (19.10): אסטנה – מכבי ת"א 18:00
שעון ישראל

וואו אם באמת יוצא ככה זה מעולה!

התבאסתי כל היום שאני לא אוכל לראות את המשחק הזה, אהיה בקמבודיה/תאילנד בתאריך הזה ואמנם יש מלא בארים שמשדרים את המשחקים באירופה אבל עד עכשיו היה רשום שזה יהיה ב 22:00 שעון ישראל ובקמבודיה/תאילנד זה 3 בלילה בטח אהיה הפוך מאלכוהול, עכשיו מסתדר אששש, רק שישאר ככה

לא זוכר כבר איך זה היה עונה שעברה

מכבי הוציאו מנוי לשלושת המשחקים או כל פעם כרטיס בנפרד?

מנוי, שבעצם מורכב משלושה כרטיסים מודפסים

ההגנה של ויאריאל נראית רע, אמנם מול סוסיאדד,

הבעיה שלנו מול החוד שלהם, בעיקר באקמבו, לא רואה איך אף שחקן בסגל הנוכחי שלנו מצליח לעצור את המפלצת הזאת, פי אלף טוני וואקמה

הבשורות הטובות הן, יש שמועה שדורטמונד יחטפו אותו עד סוף חלון ההעברות

למדנו מספיק ב-5 שנים האחרונות, צריך לעשות צעד קדימה ולהעפיל מהבית, זה לא אמור לפגוע באליפות, להיפך אני רואה את זה אחרת, הצלחה בבתים תיתן לנו תיאבון ופוש גם לליגה.

אני לא חושב שלמדנו מספיק,בטח שלא כדי לומר שאנחנו צריכים לעלות מהבית,בטח שלא מהבית הזה.

קיבלנו הגרלה מאוד קשה, אפורה וקשה יותר מעונה שעברה, כי אפילו ויאריאל לא חסינה בבית הזה כמו שזניט הייתה אז.

אולי אם נתחזק באמת, וכשאני אומר באמת אני מדבר על בלם וקשר דפנסיבי שנפגע בהם בינגו, אז יהיה אפשר לדבר על להתמודד על עלייה,אבל כרגע ? לא צחקתי לרגע כשאמרתי שאנחנו מסיימים מקום אחרון.

• 2 weeks later...

צריך איכשהו לגרד תיקו נגד ויריאל משחק הבא

רק לידיעה, אלאבס מקום אחרון עם 4 הפסדים רצוף מתחילת העונה. 0 נקודות, אז זה נצחון קצת משקר של ויאריאל

אפשר לשאוף ליותר מתיקו.