Jump to content

טיסה לפראג

Mentel

Recommended Posts

מה הסיכוי לסגור את כל הטיול הזה ב2,500 מקסימום?

דרך אגב כשבדקתי ישר אחרי ההגרלה הטיסה הכי זולה הייתה של אלעל עם וויז איר בחזור ב950 שקל. המחירים עלו קצת אני מבין

מה הסיכוי לסגור את כל הטיול הזה ב2,500 מקסימום?

דרך אגב כשבדקתי ישר אחרי ההגרלה הטיסה הכי זולה הייתה של אלעל עם וויז איר בחזור ב950 שקל. המחירים עלו קצת אני מבין

2500 קשה .. זה להתכלב

אני מאוד רוצה. השאלה כמה אוהדים ואם הארגון יטוס

מאמין שיהיו הרבה אוהדים שיטוסו לויאריאל. באותו שבוע יש ריאל מדריד - דורטמונד בברנבאו וכמה ימים אחרי המשחק שלנו ויאריאל מאחרת את ברצלונה. טיול כדורגל אש.

דאבל תעדכן מאיפה אתה סוגר טיסה וכרטיס

כרגע לא מתכוון לטוס לפראג, אני גם ככה טס לחו"ל שבוע הבא לא יטוס פעמיים בהתראה כזאת קצרה

אתה יכול למצוא בסקיי טיסות ב1400 עם Smart Wings או Czech Airlines

https://www.skyscanner.co.il

חברים אם מישהו פה שמבין בתחום ויכול לעזור לי עם מלון סביר אבל במיקום פצצה אני ממש אשמח לעזרה

היט מי

אני לא ליד מחשב אבל זה סופר קל, כנס לבוקינג תרשום פראג הוא יראה לך בדיוק את המיקום של המלון כמה כוכבים ומה הכי מומלץ במחיר שאתה מוכן

חורש על בוקינג מהצהריים, המלונות הטובים יקרים פיצוצים בגלל שהתאריך קרוב, אבל מצאתי מלון דירות נחמד, מיקום קטלני משו כמו 50 יורו ללילה..aparthotel davids

תעלה לכיוון של 100 יורו ללילה ויש לך את הibis, רשת מוכרת ומיקום פצצה.

ביטלתי גם הזמנה של דירת סטודיו 90 יורו ללילה hastal, דקה הליכה מ"רחוב המסיבות", תזמין זריז זה חדר אחרון

חברים אם מישהו פה שמבין בתחום ויכול לעזור לי עם מלון סביר אבל במיקום פצצה אני ממש אשמח לעזרה

היט מי

הייתי שנה שעברה בibis old town , שלושה כוכבים אבל ברמה , ממש ממליץ למי שלא רוצה להשתגע.

מיקום הכי טוב שיכול להיות , הלכתי ברגל לכל מקום בערך.

בכל מקרה אם מה שמעניין אותך זה המיקום אז תחפש את המלון הזה במפה בבוקינג וקח מלונות באזור שלו, זה מרכז העיר .

ממליץ על מלון BESEDA, יחסית זול ומיקום פצצה.

מבחינת מיקום לכו על איזור כיכר ואצלב/העיר העתיקה, אם יש לכם מלון/דירה שם לא צריך בכלל תחבורה ציבורית ואפשר לעשות כמעט את כל העיר ברגל.

ממליץ על מלון BESEDA, יחסית זול ומיקום פצצה.

מבחינת מיקום לכו על איזור כיכר ואצלב/העיר העתיקה, אם יש לכם מלון/דירה שם לא צריך בכלל תחבורה ציבורית ואפשר לעשות כמעט את כל העיר ברגל.

זו לא החברה שיצרה את פולאאוט ?

אף פעם לא הבנתי למה קהל ישראלי לא מוכן ללכת על הוסטל (הרבה ארגונים באירופה עושים את זה כדי לחסוך עלויות)...תמיד יש אווירה טובה, זול, בנות ובהרבה הוסטלים גם יש פאבים שאפשר לשבת בהם עם אווירה סבבה ומלא תיירים.

בפריז ופרנקפורט הייתי בהוסטלים בלילה לפני המשחק והיה בן זונה (ובפרנקפורט גם היו עוד אוהדים בהוסטל שהיה זול ומטר מאיפה שיצאה הצעדה, מי שקשה לו עם עוד אנשים בחדר יכול לקחת חדר פרטי ועדיין לחסוך משמעותית ממלון).

אף פעם לא הבנתי למה קהל ישראלי לא מוכן ללכת על הוסטל (הרבה ארגונים באירופה עושים את זה כדי לחסוך עלויות)...תמיד יש אווירה טובה, זול, בנות ובהרבה הוסטלים גם יש פאבים שאפשר לשבת בהם עם אווירה סבבה ומלא תיירים.

בפריז ופרנקפורט הייתי בהוסטלים בלילה לפני המשחק והיה בן זונה (ובפרנקפורט גם היו עוד אוהדים בהוסטל שהיה זול ומטר מאיפה שיצאה הצעדה, מי שקשה לו עם עוד אנשים בחדר יכול לקחת חדר פרטי ועדיין לחסוך משמעותית ממלון).

זה קשור באיפיון של התייר הישראלי והצרכנות הישראלית

חבורת צעירים ישראלית גנרית נכנסים לאיסתא להזמין "דיל" טיסה-העברות-מלון 4 כוכבים : זו תופעה שלא קיימת בעולם