Jump to content

טיסה לפראג

Mentel

Recommended Posts

99 אחוז שהכל יגמר,מהצ'כים באתר שלהם אולי יהיה ואם לא בויאגו הזה

זה יעבוד על שיטת ניקוד חוץ הגרלה או קדימות למנויים?

מישהו יודע לתת על זה תשובה לפני שסוגרים טיסות כדי שלא ניתקע עם הזין ביד?

ממליץ על מלון BESEDA, יחסית זול ומיקום פצצה.

מבחינת מיקום לכו על איזור כיכר ואצלב/העיר העתיקה, אם יש לכם מלון/דירה שם לא צריך בכלל תחבורה ציבורית ואפשר לעשות כמעט את כל העיר ברגל.

מוריו אתה בטוח לגבי המיקום?

אני רואה פה שאנשים לוקחים כמובן מאליו שכל הכרטיסים יגמרו, מישהו שהיה במשחקי חוץ באירופה יכול לתת הערכה כמה הגיעו נגיד לאלקאמר או לפלזן כשהיינו שם? זה באמת כזה וודאי?

אני רואה פה שאנשים לוקחים כמובן מאליו שכל הכרטיסים יגמרו, מישהו שהיה במשחקי חוץ באירופה יכול לתת הערכה כמה הגיעו נגיד לאלקאמר או לפלזן כשהיינו שם? זה באמת כזה וודאי?

באלקאמר היה סיפור והיה רק איזה 800 כרטיסים ומכבי עשו בעיות עם בדיקת שמות ודרכונים בקופה

מילא תגידו קדימות למנויים אבל לפני ניקוד למשחקי חוץ?

זה לא מאיים על אפחד כי אני לא רואה עכשיו את כל ה1000 אוהדים עם הניקוד הכי גבוה טסים. גם מה מצפים? שאנשים יחכו לרגע האחרון להזמין טיסה כדי לראות אם קודם זכו בכרטיס?

שיעשו גם ניקוד חןץ לאסטנה, יהיה שווה 10 נקודות

מוריו אתה בטוח לגבי המיקום?

הייתי בפראג לפני שנה וחצי (מלון בסדה, שתי דקות מואצלב), גם עכשיו אני לוקח מלון, רק באיזור העיר העתיקה (שזה כמה דקות מואצלב).

מילא תגידו קדימות למנויים אבל לפני ניקוד למשחקי חוץ?

זה לא מאיים על אפחד כי אני לא רואה עכשיו את כל ה1000 אוהדים עם הניקוד הכי גבוה טסים. גם מה מצפים? שאנשים יחכו לרגע האחרון להזמין טיסה כדי לראות אם קודם זכו בכרטיס?

שיעשו גם ניקוד חןץ לאסטנה, יהיה שווה 10 נקודות

מסכים איתך..

לדעתי חוץ באירופה צריך לעבוד על קדימות למנויים.

הגרלה זה בעיה כי כל יום שעובר מייקר טיסות ובנוסף אנשים כבר הזמינו טיסות, מלון וכו׳ ובסוף יכולים להיתקע בלי כרטיס

עריכה: הגרלה תתבצע בהנחה שיש ביקוש של למעלה מ1000 איש.

הערכה גסה שלי שלפחות 2000 אוהדים שלנו עם אותו מס׳ ניקוד ירצו לטוס ואז זה 50% לכרטיס. עדיין מפחיד לכרטס טיסה ומלון מראש

קודם כל שיעשו קדימות לפי ניקוד מנוי

ואין הרבה עם ניקוד מושלם מי כבר היה, בסכנין חוץ כמה מאות מתוכם לא כולם יטוסו אבל קודם כל לאלה לתת את האופציה

כי עם כל הכבוד מי שהולך למשחקי חוץ צריך גם להרגיש שהמועדון מעריך אותו בדברים כאלה

אחר כך אחרי כמה ימים שיפתחו לבעלי מנוי בכללי

אין בעיה שימכרו כרטיסים לאירופה לפי הניקוד. אבל לדעתי קצת לא פייר אם מישהו יקבל ניקוד על זה שטס למשחק באירופה. בכל זאת זה לא אותו הדבר כמו לנסוע למשחק בארץ. זה באמת יהפוך את השיטה לקדימות לאנשים בעלי אמצעים, בכל זאת לטוס למשחקים באירופה זה לא דבר של מה בכך.

אין בעיה שימכרו כרטיסים לאירופה לפי הניקוד. אבל לדעתי קצת לא פייר אם מישהו יקבל ניקוד על זה שטס למשחק באירופה. בכל זאת זה לא אותו הדבר כמו לנסוע למשחק בארץ. זה באמת יהפוך את השיטה לקדימות לאנשים בעלי אמצעים, בכל זאת לטוס למשחקים באירופה זה לא דבר של מה בכך.

כמו במשחק מול בש, כשמדובר על הגרלה וקדימות למי שיש את כל הנקודות זה לא מתווסף לניקוד הכללי כרכישה למשחק חוץ

איסתא ספורט הוציאה חבילות ממש עכשיו למשחק ( אני עובד באיסתא).

ניסתי בשביל עצמי לקחת מהם כרטיס בלבד ולסגור עצמאית כי התאריכים לא מסתדרים לי אבל הם מוכרים אותם רק במסגרת חבילות נכון לרגע זה.

ניסתי בשביל עצמי לקחת מהם כרטיס בלבד ולסגור עצמאית כי התאריכים לא מסתדרים לי אבל הם מוכרים אותם רק במסגרת חבילות נכון לרגע זה.

מה המחיר

לא רואה באתר שלהם. פרטים?

רק טיסות הם מוכרים?

יש 2 חבילות

אחת מה11.9-16.9----569 יורו לאדם למלון גלובוס

ועוד אחת 12.9-15.9----599 יורו לאדם למלון גלובוס

יש אפשרות שם לשדרג את המלון בתוספת מחיר.

וכרגע לא מוכרים שום מוצר בנפרד..

קיבלתי מייל על זה לפני כמה דקות בטח עוד מעט זה יעלה באתר.