Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

אין מצב שיש פה מישהו שבאמת לא רוצה שאלמוג כהן יגיע לקבוצה.

השאלה החשובה כאן היא האם המשמעות של זה היא שיגיע רק בלם זר ונשאר עם מרסלו? כי לא נראה לי סביר שישקיעו על שני שחקנים באותה עמדה 3-4 מיליון יורו..

על חשבון זר אחר ברור שלא.

אבל הנה גם בכתבה רז אמיר מציין שזה כנראה בנוסף לקשר זר. מה שמאוד הגיוני כי הקישור שלנו חלש ובהחלט יש מקום לאלמוג כהן ולקשר זר

"על פי ההערכות של מקורבים למשא ומתן, זהו לא סוף פסוק בשיחות. גם אם מכבי ת”א תרכוש קשר אחורי זר, זה לא יתנגש עם הרצון שלה לצרף את כהן. אגב, במהלך השיחות עם אינגולשטאט, הגרמנים אמרו לצהובים שאם לא תהיה עסקה בשלב הזה, יכול מאוד להיות שיסכימו למכור אותו בינואר, בהנחה שיבינו שאין להם סיכוי לעלות לליגה הבכירה."

אין מצב שיש פה מישהו שבאמת לא רוצה שאלמוג כהן יגיע לקבוצה.

השאלה החשובה כאן היא האם המשמעות של זה היא שיגיע רק בלם זר ונשאר עם מרסלו? כי לא נראה לי סביר שישקיעו על שני שחקנים באותה עמדה 3-4 מיליון יורו..

לא יודע אולי זאת דעה קדומה עליו לא באמת עקבתי אחריו אבל הייתי רוצה לראות זר קליבר בעמדה הזאת. יש מישהו שבאמת עקב אחריו מעבר למה שמדברים בתקשורת? נבחרת זה לא באמת מדד לכלום. בכל אופן זה לא יקרה.

לא יודע אולי זאת דעה קדומה עליו לא באמת עקבתי אחריו אבל הייתי רוצה לראות זר קליבר בעמדה הזאת. יש מישהו שבאמת עקב אחריו מעבר למה שמדברים בתקשורת? נבחרת זה לא באמת מדד לכלום. בכל אופן זה לא יקרה.

כל שחקן ישראל ששיחק בליגה הגרמנית כשחקן הרכב (ואפילו בין השחקנים המרכזיים שלה) ולא בא לפה פצוע/אחרי עונה על הספסל זאת החתמה אדירה!

הלוואי ואלמוג כהן ינחת, אנשים פה השתגעו ישראלי כזה לסגל זה מעולה ויש לך עוד מקום לזרים

"עוד מקום לזרים" ישלך פה שלושה זרים בהרכב.

אפחד לא חושב שאלמוג כהן לא שווה פה סגל ואפילו הרכב , אבל לא על חשבון קשר זר בקליבר.

ראיתי דיי הרבה בשנתיים האחרונות (בעיקר תקצירים אבל גם כמה משחקים שלמים), הוא פעיל במגרש, הוא נותן מספרים (אם אני לא טועה 6 שערים בבונדסליגה בשנה הקודמת). בתאכלס אם הוא היה משחק בשבועיים האחרונים לדעתי לא היית מרגיש את חסרונו של גולסה.

תכלס מה זה מעניין זר או לא זר, רוצה קשר אחורי ובלם טובים להתחרות ב-11. יכולים לדבר סינית ויכולים לדבר עברית, מה שהמועדון ימצא העיקר שיפגעו.

מה ההתלהבות ממנו? הבן אדם שיחק בהפועל והיה כלום, אז הוא טוב בשבילנו? מה הוא עד כדי כך השתפר מאז?

לא כי זהבי....

או שוינפלד

אבל בתאכלס אחי מה באמת לא שמעת או ראית אותו בשנתיים האחרונות שאתה אשכרה חושב שהוא נראה כמו בעונה אחת שהוא חזר להפועל הכי מתסכלת בעולם?

על חשבון זר אחר ברור שלא.

אבל הנה גם בכתבה רז אמיר מציין שזה כנראה בנוסף לקשר זר. מה שמאוד הגיוני כי הקישור שלנו חלש ובהחלט יש מקום לאלמוג כהן ולקשר זר

"על פי ההערכות של מקורבים למשא ומתן, זהו לא סוף פסוק בשיחות. גם אם מכבי ת”א תרכוש קשר אחורי זר, זה לא יתנגש עם הרצון שלה לצרף את כהן. אגב, במהלך השיחות עם אינגולשטאט, הגרמנים אמרו לצהובים שאם לא תהיה עסקה בשלב הזה, יכול מאוד להיות שיסכימו למכור אותו בינואר, בהנחה שיבינו שאין להם סיכוי לעלות לליגה הבכירה."

עם כל הכבוד לרז אמיר, אני לא מאמין שזה שהגיע אליו שהגישו הצעה רשמית אומר שהוא יודע מה התוכניות רכש של מכבי. לא אחי, כשאני חושב על זה אני בטוח שאין לו מושג.

עם כל הכבוד לרז אמיר, אני לא מאמין שזה שהגיע אליו שהגישו הצעה רשמית אומר שהוא יודע מה התוכניות רכש של מכבי. לא אחי, כשאני חושב על זה אני בטוח שאין לו מושג.

שוב הבאתי את זה סתם כדוגמה. כתבתי לפני גם שאני מאמין ומקווה שלא בונים רק עליו אלא בנוסף לקשר זר אחר.

האמינות של רז אמיר בתחתית של התחתית. רק החתמה של כהן או התפטרות של ג'ורדי בימים הקרובים תשנה את זה.... כנראה שלא יקרה ולכן הוא רשמית יעבור למחנה הזבלים השקרנים שעושים כסף או מתקדמים בקריירה המעאפנה שלהם על חשבוננו.

האמינות של רז אמיר בתחתית של התחתית. רק החתמה של כהן או התפטרות של ג'ורדי בימים הקרובים תשנה את זה.... כנראה שלא יקרה ולכן הוא רשמית יעבור למחנה הזבלים השקרנים שעושים כסף או מתקדמים בקריירה המעאפנה שלהם על חשבוננו.

בכלל הוא פגע אי פעם בשחקן כלשהו שהוא כתב עליו פרסום ראשון? נראה לי אפילו לצנציפח על שלל חירטוטיו יש יותר פגיעות.

אשמח אם אלמוג כהן יבוא, אבל שוב לא נמלא את מכסת הזרים?

אין צורך לקשר אחורי זר תותח בנוסף, ומה עוד חוץ מבלם?

לא מאמין שיבוא קיצוני זר, ביחד עם בלקמן ועטר האגפים סגורים.

לא כי זהבי....

או שוינפלד

אבל בתאכלס אחי מה באמת לא שמעת או ראית אותו בשנתיים האחרונות שאתה אשכרה חושב שהוא נראה כמו בעונה אחת שהוא חזר להפועל הכי מתסכלת בעולם?

בסדר, אבל לשים עליו 2 מליון יורו? אמיתי?