Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

yn0yDSi.jpg

OpvTQRO.jpg

גונארסון, ולנוחיותכם גם השוואה בינו לבין לדלי.

השנקל שלי: גונארסון פחות איכותי מלדלי מן הסתם, וגם הוא יותר 50 - 50 מאחורי. עדיין מדובר על שחקן איכותי מאוד ביחס לישראל, בדגש על יכולות מנטליות גבוהות, פיזיות וכושר גופני גבוה. לא משהו מיוחד מהבחינה הטכנית.

אה, וכמובן האקסטרה שמדובר באחד ממוציאי החוץ הארוך הטובים בעולם.

ממש מזמן לא הגבתי, אבל סתם דעתי הצנועה והלא מלומדת לגבי צרכי הקבוצה בגדול, ואני חושב שהם די תואמים להלך רוח הכללי כאן.

אנחנו צריכים בלם זר, קשר אחורי זר ואת עטר.

לגביי שרן וההרכב, אני חושב שהורסטיליות שלו, בשילוב עם גורמים טבעיים כמו פציעות והרחקות, תאפשר לו למצוא את מקומו ב11 ברוב שלבי העונה כבלם, קשר אחורי או מגן שמאל/ימין כאופציה ב׳ או מהספסל.

גם קישור אחורי של זר + ייני כשמעל סוצ׳יץ׳ למשל יכול להיות אופציה.

לגבי הכנפיים, צירופו של עטר "יסגור" מעגל של שני שחקנים טובים פר עמדה מבחינתי, כשבימין אצילי ובלקמן ובשמאל עטר ומיכה, כשכמובן כל הארבעה יכולים וכבר שיחקו בשני הצדדים, ואני מצפה שיהיו שינויי מיקום תוך כדי משחק באגפים.

הדבר גם יאפשר להסיט חזרה את שוינפלד הבאמת נהדר חזרה לתפקיד ה9, כשוידאר יצטרך מנוחה, או כחילוף לאחר יתרון יציב.

לגבי בלם זר, אני לא חושב שאני מחדש למישהו אבל טיבי כרגע צריך להיות אופציה ב' מהספסל. אני נורא אשמח לבלם זר צעיר ומהיר לצידו של בטון המשתבח, ביחד עם רוטציה של טיבי או ייני כגיבוי לעמדה.

השורה התחתונה היא שבאמת נדרשות כאן את שלושת הרכישות הנ"ל כדי להעמיד אותנו במצב מצוין למול העונה שבאה עלינו.

הזייה שיש שחקנים חופשיים עד עכשיו. כבר נפתחו כל הליגות והשחקנים האלה עדיין לא רוצים לחתום בקבוצה?

אם הייתי שחקן חופשי, אז השאיפה שלי הייתה לחתום כמה שיותר מוקדם בקבוצה ולהתחיל לשחק.

יאללה שיהיה לנו שישי כמו השישי שדיווחו על ראיקוביץ וחשבנו בהתחלה זה הזיה שיגיע.

זוכר שחזרתי לבסיס ממשמרת צהריים באותו שישי, פותח את הפלאפון ורואה 20 עמודים חדשים בנושא מלפפונים, איזה טירוף - ילוהל נהיה הבסטי של עידן ורד.

לא יהיה רכש עד שלא ישנו ע"ש השפם.

הנושא רכש הטוב בהיסטוריה היה על שמו.

שילוב שלו ושל לירן ינחית פה 3 ראיקוידארים.

נושא הרכש הכי טוב היה על שם פונצ׳ץ׳, נושא שהביא את זהבי ופריצה אני מבקש

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=145454&view=&hl=&fromsearch=1

רוצים לשמוע לי?

* עטר מגיע בראשון תמורת אזולאי ו600 אלף יורו + השאלה לשנה של גולדברג(מקווה שבלי אופציית רכישה)

* כריסטיאנסן מגיע ברביעי עבור סכום מטורף שלטעמי לא מצדיק הבאה שלו.

* בחמישי בערב כולם יחשבו שהולך להגיע בלם אכזרי ואז בוםם.. פאקינג ג'ון לדלי בלייב מהשדה.

בפועל?

עטר במיליון יורו + גולדברג

והארכת חוזה למרסלו ויואב זיו כמנהל הקבוצה עד 2032

רוצים לשמוע לי?

* עטר מגיע בראשון תמורת אזולאי ו600 אלף יורו + השאלה לשנה של גולדברג(מקווה שבלי אופציית רכישה)

* כריסטיאנסן מגיע ברביעי עבור סכום מטורף שלטעמי לא מצדיק הבאה שלו.

* בחמישי בערב כולם יחשבו שהולך להגיע בלם אכזרי ואז בוםם.. פאקינג ג'ון לדלי בלייב מהשדה.

בפועל?

עטר במיליון יורו + גולדברג

והארכת חוזה למרסלו ויואב זיו כמנהל הקבוצה עד 2032

אם מביאים להם את גולדברג זה ביזיון.

אני תופס ממנו ממש.