Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

פשוט לא יאומן איך כולם פה החליטו שבאטוקיו הוא זר שישי.

נכון היה לו משחק אחד מזעזע. טבעי גם שזה יקרה לשחקן בקבוצה חדשה.

מצד שני הוא היחיד שהגיע אחרי עונה טובה בה הוא היה שחקן מרכזי בקבוצה שלו

לדעתי לא יהיה מישהו שהוא שחקן ספסל קבוע, יהיו רוטציות על פי היריבות.

לגבי השיטה של ג'ורדי עוד לא ממש הבנתי איך הוא רוצה לשחק אבל אולי הוא הבין שקבוצות כבר למדו ממזמן את השיטה שלנו והוא מנסה משהו חדש.

לדעתי לא יהיה מישהו שהוא שחקן ספסל קבוע, יהיו רוטציות על פי היריבות.

בהחלט.

יש לנו משחקי ליגה חשובים, יש לנו את אירופה שננסה אולי להעפיל לשלב הבא עם בית קשה מאוד, בהחלט יהיה רוטציה העונה וככה זה אמור להיות כמובן.

למכבי יש כרגע עם רודריגז 10 שחקנים שגדלו וקיבלו את חינוך הכדורגל שלהם בחו"ל ולא בחפיפניקיות הישראלית, זה כבר חצי סגל,

בנוסף לשיפור שהולך להיות במחלקת הנוער עם ואן לייבן, אני אוהב את הכיוון הזה.

אני היחידי שמאוד אוהב את באטוקיו עד עכשיו?

הוא כרגע מבין הזרים החדשים היחיד שמוכן מספיק כדי לפתוח בהרכב ועדיין כולם ממהרים להכריז עליו כזר השישי

הוא לא שיקר. יתכן שהזר לא יתרשם ויתכן שאתה תדע מי זה רק כשיחתום היום או מחר. גם בלקמן ומקלרן היו כאן לגיחה, חזרו לארצם ואז שוב באו כדי לחתום. טוכמן לא ממציא ידיעה, זה לא צנציפיר (וגם כשפרסם שזהבי נשאר זה היה כי באמת הושג איתו סיכום.. אח"כ ענייני הביטוח פוצצו הכל. זהבי אמר זאת במפורש)

לא אמרתי שהוא שיקר, ברור ששחקן לפני שמגיע לחתום - לרוב מגיע לבדוק את המדינה, המתקנים וכו' - זה ברור ובגלל זה העיתונאים\כתבים מרשים לעצמם לזרוק מכל הבא ליד.

לא אמרתי שהוא המציא ידיעה, אבל כמו כולם גם הוא ממהר לפרסם וחוטא כמו כולם.

לגבי זהבי אין לנו ויכוח, ידוע שרצה להישאר וגם לגבי האמינות של טוכמן לעומת האחרים אבל אני מודד את טוכמן לא לעומת האחרים, כי האחרים זונות...

רוב הפורום מעוניין לראות את גולסה כקשר האחורי (בהתאם לסגל השחקנים שנבנה).

אבל גולסה מעולה בתור 50:50. כקשר האחורי אנחנו מאבדים הרבה מאוד תכונות שלו.

בינתיים אני הייתי משחק בלי AMC אלא עם שרן או דור פרץ (כי אין קשר אחורי אחר והלוואי ששרן יהיה מעולה) (DMC), גולסה (MC) ורודריגז או סושיץ (MC).

מיכה (לדעתי צריך להיות באנקר) בכנפיים (לא באמצע כפי שגורדי מציב אותו עכשיו).

*יש להדגיש שהכל לפי רושם ראשוני וקריאה על שחקנים כי לא ראיתי את רודריגז וסושיץ.

אוברמרס, אני חושב שאתה מפספס כאן משהו. קרוייף לא משחק עם dmc מובהק כשמעליו 2 קשרי אמצע.
הוא משחק עם 2 קשרי אמצע (נניח גולסה ורודריגז) כשמעליהם amc כמו מיכה/סושיץ'

אוברמרס, אני חושב שאתה מפספס כאן משהו. קרוייף לא משחק עם dmc מובהק כשמעליו 2 קשרי אמצע.

אני גם חושב שיהיו משחקים שהוא ישחק בהם עם שלושה קשרי 50:50, נניח גולסה , רודריגז ובאטוקיו.

טוב.. כנראה זו אחת הסיבות שהוא לא אהב את פאקו.

בכל אופן, רשמתי את הגישה שלי. חשוב להדגיש שאני גם לא הבנתי חלק מהפעולות של סוזה ובכל זאת (ואולי גם בגלל זה) אני חושב שהוא המאמן הכי טוב שהיה כאן.

רז אמיר מצטרף לצחוקים על חיפה:

בכל הנוגע לחלון ההעברות הקיצי, ג'ורדי קרויף ומכבי ת"א, עם יד מכוונת מלמעלה, סגרו צירוף של ארבעה זרים חדשים. כריסטיאן באטוקיו (העברה חופשית), טינו סוון-סושיץ' (עבר בהשאלה בחינם לבסוף), ניק בלקמן (השאלה בחינם) וחוסה רודריגס (השאלה בחינם). אליהם צורפו גם הישראלים, אופיר דוידזאדה (השאלה בחינם), עומר אצילי (900 אלף יורו) ואלירן עטר (650 אלף יורו). בסך הכל, השקיע מיץ' גולדהאר 1.55 מיליון יורו בחלון הנוכחי. אם מצרפים את עסקת בלטקסה שנסגרה כבר בינואר שעבר, מגיעים לסדר גודל של 1.7 מיליון יורו השקעה כספית.

אולם, גולדהאר הכניס רק על מכירת טל בן חיים החלוץ 2.9 מיליון יורו ובנוסף עוד 300 אלף יורו על מכירת אוסקר סקאריונה ובשורה התחתונה, 1.5 מיליון יורו אשר גולדהאר הרוויח בחלון אותו הוא מסיים עם מאזן חיובי בשכלול מכירות\רכישות. אם תרצו, הנשיא הקנדי חסך כשישה מיליון ש"ח, כל זאת בהנחה שהוא סיים עם פנקס הצ'קים ליום הקרוב.

אני היחידי שמאוד אוהב את באטוקיו עד עכשיו?

האמת שלא. בוא נגיד ככה, שהכדור אצלו אני הרבה יותר בטוח מאשר שהוא אצל דור פרץ או ייני. הוא טכני, יש לו מסירות די מדוייקות ויותר מהכול יש לו ביטחון והוא דוחף קדימה. אחלה באטוקיו לדעתי.

אנשים נותנים דוגמא את הניצחון של חיפה על באר שבע כהוכחה שקישור ללא גרזן כלומר יותר טכני (מה שיהיה לנו) יכול לנצח קבוצה עם גרזן, זה נכון ובמשחקים מול באר שבע אפשר לנצח אותם גם בלי אוגו משלנו אבל מול שאר הקבוצות אני חושב שלאורך זמן גרזן מועיל יותר.

בלי קשר אני חושב שאנחנו טובים מחיפה ובאר שבע

אם רודריגז באמת עם יכולת תיקול ושמירה כמו במנג'ר/אתרי הסטטיקות הייתי שמח לראות הרכב כזה

------------ראיקו------------ : נראה שיש גם על מי לסמוך כמו טננבאום אם ראיקו לא יוכל לשחק מדי פעם

זאדה--באבין--טב"ח--דסה : החלק היחידי בלי הרבה מחליפים ראויים, אבל טיבי שפונגין וגם ייני לעיתים זה בסדר גמור

-----------רודריגז---------- : שרן ייני שיכול להיכנס כאן ובכל אחת מעמדות הקישור, פרץ כגיבוי

-----גולסה------באטוקיו---- : כשבכל עמדה פה שוסיץ יכול להיכנס במהלך משחק

בלקמן-----------------אצילי : עם אופציה לעטר ומיכה ואפילו יצחקי כשנצטרך חיזוק לטוטו וגביע המדינה

------------וידאר------------ : שוינפלד ובלקמן באופציה מהספסל זה הכי מדהים שהיה לנו בשנים האחרונות

בכל המשחקים העונה היה פיבוט (בדר"כ שרן). זה בולט בעיקר במערך המוצא בבעיטות 5. מול בית"ר כשהשחקנים קיבלו פחות חופש מיכה ודור פרץ ממש עמדו בקו אחד ברוב שלבי המשחק.