Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

ברצינות, בכל החלונות האחרונים שהיה לנו דד-ליין לאירופה, אני לא זוכר שהיה פה חוק של שעה להתאחדות.

אני פשוט לא מבין מאיפה זה הגיע.

לא שיש לי מושג מה הולך, אבל אולי ההבדל הוא שהפעם זה בשישי

ברצינות, בכל החלונות האחרונים שהיה לנו דד-ליין לאירופה, אני לא זוכר שהיה פה חוק של שעה להתאחדות.

אני פשוט לא מבין מאיפה זה הגיע.

כל קיץ יש הנפצה חדשה

זה ההסבר של רז אמיר.

@razamir29 35 דקות

רישום בישראל מתבצע עד השעות בהן פתוחים המוסדות בישראל. במקרה הזה, 19:00, אלא אם מתקבלת ארכה

נראה לי מוזר, כי עד עכשיו בכל מועד רישום לאירופה לא עשו בעיות ולא היה הפרש שעות כזה. נשמע תירוץ.

נו באמת כאילו שהארכה הזאת היא מה שתביא קשר אחורי. מקסימום יגיע להבנות על ליאור רפאלוב. לאירופה כבר לא יהיה לנו קשר אחורי מקווה מאוד מאוד שלפחות תהיה עסקה עד ה5.9.

נו באמת כאילו שהארכה הזאת היא מה שתביא קשר אחורי. מקסימום יגיע להבנות על ליאור רפאלוב. לאירופה כבר לא יהיה לנו קשר אחורי מקווה מאוד מאוד שלפחות תהיה עסקה עד ה5.9.

לפי מה שאתה אומר, שאני דיי מסכים עם זה,קשר אחורי ברמה גבוהה לא יגיע מאחר ואני לא רואה סיבה שקשר מוערך וברמה יגיע רק לליגה.

המקסימום שנקבל זה קשר בן 30 פלוס וזה קצת מבאס כי זו העמדה שהכי נחוצה לנו.

חבל.

*עם כל האנטי למרסלו הייתי מעדיף להריץ אותו במקום לראות את אחד הפרצים בהרכב.

לפי מה שאתה אומר, שאני דיי מסכים עם זה,קשר אחורי ברמה גבוהה לא יגיע מאחר ואני לא רואה סיבה שקשר מוערך וברמה יגיע רק לליגה.

המקסימום שנקבל זה קשר בן 30 פלוס וזה קצת מבאס כי זו העמדה שהכי נחוצה לנו.

חבל.

*עם כל האנטי למרסלו הייתי מעדיף להריץ אותו במקום לראות את אחד הפרצים בהרכב.

שמע למשל כריסטאנסן הזה כן יגיע אם מלאמו תשחרר(גם ככה הוא לא באירופה גם איתם) והוא יחתום פה ל4-5 שנים , נכון גם לכל שחקן שאתה מחתים עם אופק ולא בא בהשאלה.

אבל יכול להיות שבסוף נקבל גם ברירת מחדל בעמדת הקשר האחורי.

בכל אופן יהיה עצוב לראות משחקים באירופה עם קישור של ייני וגולסה במקרה הטוב שאייל לא פצוע. אבל כן הליגה ואופק לשנים הבאות יותר חשובים הבעיה היא שאני לא בטוח שגם עד אז יגיע מה שחיפשנו.

חברה חכו רגע עדיין לא גמור יש סיכוי לליאור

מה צריך ליאור?

יש אצילי, מיכה, בלקמן ועטר. גם ככה עומס באגפים.

אז להוסיף שחקן פציע, מעבר לשיאו, שמגיע בתור כוכב גדול עם משכורת מנופחת?

לא תודה.

שמע למשל כריסטאנסן הזה כן יגיע אם מלאמו תשחרר(גם ככה הוא לא באירופה גם איתם) והוא יחתום פה ל4-5 שנים , נכון גם לכל שחקן שאתה מחתים עם אופק ולא בא בהשאלה.

אבל יכול להיות שבסוף נקבל גם ברירת מחדל בעמדת הקשר האחורי.

בכל אופן יהיה עצוב לראות משחקים באירופה עם קישור של ייני וגולסה במקרה הטוב שאייל לא פצוע. אבל כן הליגה ואופק לשנים הבאות יותר חשובים הבעיה היא שאני לא בטוח שגם עד אז יגיע מה שחיפשנו.

זה בדיוק הקטע. אם היית יכול להביא את כריסטאנסן היית מביא אותו עד היום כדי לשחק איתו באירופה. אין לך או לשחקן שום אינטרס להביא אותו דווקא אחרי שהרישום לאירופה מסתיים. אם הוא לא בא עד היום כבר לא יבוא.

זה בדיוק הקטע. אם היית יכול להביא את כריסטאנסן היית מביא אותו עד היום כדי לשחק איתו באירופה. אין לך או לשחקן שום אינטרס להביא אותו דווקא אחרי שהרישום לאירופה מסתיים. אם הוא לא בא עד היום כבר לא יבוא.

יכול להיות שחיכו לשחקנים אחרים. ושחקנים כמו כריסטיאנסן יבואו אליך גם מחר מחרתיים אם מאלמו תאשר את העסקה. הוא לא יוותר על להכפיל\לשלש את השכר שלו , ותאמין לי שהוא לא בוחר קבוצה בעקבות 6 משחקים בליגה האירופית.

זה כן מבאס, עוד יותר אותי שנצטרך להיות בלי קשר אחורי נורמלי באירופה , אבל אין ספק שהליגה וראייה לעתיד יותר חשובה. שוב , לא שזה אומר שבאמת תהיה עסקה כזאת או אחרת עד ה5.9

האינטרס הראשון הוא אליפות, מה שמעניין בסוף את השחקן זה המשכורת שהוא מקבל.