Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

דוידאזה.

ובטוקיו שהגיע בהעברה חופשית.

דוידזאדה "מושאל" כדי לעקוף את אלונה והחוזים ההזויים שלה ויש לנו אופציה להמשך השאלות עד סיום החוזה שלו בבלגיה ואז להחתים אותו להמשך חוזה אצלנו, זה שונה מבלקמן וסושיץ' שאתה תלוי בקבוצה שלהם שעשויה לרצות אותם בחזרה\לדרוש סכום גבוה מידי עבורם ואז לא תוכל להשאיר אותם.

בטוקיו חתם, הוא שחקן שלנו לכל דבר ועניין. אז מה אם הגיע בחינם? הוא לא מושאל.

אין מצב שרפאלוב שהוא אדם מאמין חותם אחרי כניסת שבת

גם לא תמורת מליון אירו שכר? מספיק שיתרום מעשר מזה להקים בית כנסת מפואר והרב ימחל לו.

אחרי שמשש בבוקר אני לא מחובר לכלום..

אפשר תקציר האירועים האחרונים?

פותח אתרים שומע פתאום על רפאלוב ועוד איזה ג'אק משהו...

מה קורה פה?

מרגיש כאילו הייתו מורדם איזה שבועיים.

א. אין לך 10 עמדות כאלו.

ב. בעמדת הקשר האחורי אתה לא סתם נוםל בקצת מהמתחרות בצמרת, אתה צונח. ייני את פרץ שווים בלחץ מרכז טבלה.

גם אם עומר קצת מגזים הוא לא רחוק מהאמת, שוער וחלוץ הכי טובים בליגה, מגנים בטח מבחינה התקפית הכי טובים שיש בליגה, שחקני כנף מהטובים שיש בליגה, טל בן חיים הבלם הישראלי הכי טוב בליגה ואייל גולסה הקשר 50:50 הכי טוב בליגה.

מכבי לא יכולים לפנית לאופ״א או משהו לגבי ההתאחדות ? לא הגיוני שלא ישאירו נציג ומכבי ידפקו בגלל זה, אני מוכן לשלם לנציג את ה200% שכר שמגיעים לו.

גם אם עומר קצת מגזים הוא לא רחוק מהאמת, שוער וחלוץ הכי טובים בליגה, מגנים בטח מבחינה התקפית הכי טובים שיש בליגה, שחקני כנף מהטובים שיש בליגה, טל בן חיים הבלם הישראלי הכי טוב בליגה ואייל גולסה הקשר 50:50 הכי טוב בליגה.

אתה מניח שגולסה כשיר. ודסה גם בחוץ לתקופה הנראית לעין

נקודה למחשבה למה שמרסלן היה מושאל אם לא היה קשר אחורי בקנה

היה משאירים אותן בתור זר

מרסלו צריך להיות מושאל בכל מקרה כדי לקבל דקות משחק אני מאמין שאם בבני יהודה יהיה שחקן הרכב נרוויח שחקן לעתיד

אתה מניח שגולסה כשיר. ודסה גם בחוץ לתקופה הנראית לעין

אתה יכול להגיד את אותו הדבר על שחקנים פצועים במקומות אחרים, אני מתכוון מבחינת סגל כשכולם כשירים.

הקטע הזה שמכבי מוכנה להחתים קשר אחורי רק לליגה, מה זה השכונה הזאת? בתים באירופאית זה מספיק?

הקישור הפרווה שלנו יתקשה להתמודד מול אריות הבית

דוידזאדה "מושאל" כדי לעקוף את אלונה והחוזים ההזויים שלה ויש לנו אופציה להמשך השאלות עד סיום החוזה שלו בבלגיה ואז להחתים אותו להמשך חוזה אצלנו, זה שונה מבלקמן וסושיץ' שאתה תלוי בקבוצה שלהם שעשויה לרצות אותם בחזרה\לדרוש סכום גבוה מידי עבורם ואז לא תוכל להשאיר אותם.

בטוקיו חתם, הוא שחקן שלנו לכל דבר ועניין. אז מה אם הגיע בחינם? הוא לא מושאל.

גם לא תמורת מליון אירו שכר? מספיק שיתרום מעשר מזה להקים בית כנסת מפואר והרב ימחל לו.

התייחסתי להוצאות הרכש בקיץ. יש כאן מגמה מאד ברורה. אין לי טענות, אני תמיד עם מיטשענק.