Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

מכרנו שחקנים ב3.3 מיליון יורו.

קנינו עד עכשיו עטר 650, אצילי 850, אופיר 300,סושיץ 200.

רוווח של 1.3 מיליון יורו רק משחקנים.

טבח ב2.9, סקאריונה ב200K מי עוד?

וגם הכנסנו 3 מיליון יורו מהאירופית (לפני מנויים וכל השיט)

איך אתה מסכם שהחלון לאירופה נסגר עוד שעתיים וכרגע אף אחד לא חתם , והחלון עצמו נסגר ב5.9 וכנראה(בתקווה) עד אז יגיע עוד קשר אחורי,אולי גם אלמוג כהן.

יהיה זמן לסיכומים.

לא מעניין אותי ההפרדה המלאכותית בין ליגה לאירופה. אירופה זה המדרגה הבאה שלנו ושם אנחנו יוצרים לעצמנו שם, מעמד ומגדילים הכנסות. אנחנו לא יכולים להתבזות ולהגיע לשם ללא קשר אחורי.

מה גם שאין לי שום סיבה להאמין שפתאום יפלט קשר אחורי פנטסטי לשוק ונחתים אותו לליגה בלבד. אם היה שחקן כזה כבר היינו מחתימים אותו, כנראה שאין.

מכרנו שחקנים ב3.3 מיליון יורו.

קנינו עד עכשיו עטר 650, אצילי 850, אופיר 300,סושיץ 200.

רוווח של 1.3 מיליון יורו רק משחקנים.

על פי מה שמישהו פה כתב, שמהמשרד של מורן מאירי נאמר שעטר נקנה בחצי מיליון יורו.

החלום: גו לדלי רפאלוב ובלם תותח מוצגים ביחד

המציאות: הבלם בן 30 הזה חותם ומביאים לקראת סוף החלון קשר אחורי סוג ב.

למה???

חחח מיום שחשבתי שיהיה אחד המרגשים שהיו לנו בתור אוהדי מכבי נשארתי עם רצון עז לראות שהבלם הסביר שהבאנו יחתום לפני שיסתיים הדד ליין ואהיה מרוצה.

אני אומר בלם סביר רק מעצבים כרגע כי היה ברור מה צריך להגיע לפה והיה צריך להיות ברור איזו עמדה חייבת את החיזוק הדחוף ביותר בקבוצה.

חחח מיום שחשבתי שיהיה אחד המרגשים שהיו לנו בתור אוהדי מכבי נשארתי עם רצון עז לראות שהבלם הסביר שהבאנו יחתום לפני שיסתיים הדד ליין ואהיה מרוצה.

אני אומר בלם סביר רק מעצבים כרגע כי היה ברור מה צריך להגיע לפה והיה צריך להיות ברור איזו עמדה חייבת את החיזוק הדחוף ביותר בקבוצה.

אולי הפציעה של טיבי טרפה את הקלפים ועברנו לבלמים..

בכל מקרה אם לא היום יהיה עד ה5.9

אולי הפציעה של טיבי טרפה את הקלפים ועברנו לבלמים..

בכל מקרה אם לא היום יהיה עד ה5.9

כתבת את המשפט הזה בערך 300 פעם ב-5 דקות האחרונות.

לא נמאס לך?

הבנו שלדעתך יהיה קשר אחורי עד ה5.9 בחייאת רבאק.

לא מעניין אותי ההפרדה המלאכותית בין ליגה לאירופה. אירופה זה המדרגה הבאה שלנו ושם אנחנו יוצרים שם, מעמד ומגדילים הכנסות. שלא נדבר על מרווחים כספים למועדון, אנחנו לא יכולים להתבזות ולהגיע לשם ללא קשר אחורי.

מה גם שאין לי שום סיבה להאמין שפתאום יפלט קשר אחורי פנטסטי לשוק ונחתים אותו לליגה בלבד. אם היה שחקן כזה כבר היינו מחתימים אותו, כנראה שאין.

אני בגדול מסכים איתך , אני גם לא מתלהב מהבלם שכנראה יחתום ,אבל רק מחמת הספק בוא נחכה.

עושה רושם שאנחנו הולכים לשחק 4-1-4-1 כמו פפ בסיטי , כי אם רפאלוב בא יש פה עומק פסיכי.

בלי קשר אחורי נורמלי אין לנו מה למכור גם בליגה. ולא יעזרו 10 רפאלובים. ככה לא בונים חומה.

בניגוד לתיאוריה שנבנתה פה בפורום בשנים האחרונות, אם ב-10 עמדות שהן לא קשר אחורי אתה יותר טוב משאר הליגה, זה אומר שיש לך סגל שצריך להיות פייבוריט לאליפות.

בניגוד לתיאוריה שנבנתה פה בפורום בשנים האחרונות, אם ב-10 עמדות שהן לא קשר אחורי אתה יותר טוב משאר הליגה, אתה פייבוריט לאליפות.

ועדיין, קשר אחורי זה מאסט, ואם לא לליגה אז לאירופה