Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

אלו זרים שיכולת להחתים לפני למעלה מחודשיים שיכלו לעשות איתך מחנה אימון

קיצר התפשרות גדולה מאוד במה שקשור לזרים

נקווה שנצליח

לא כזה פשוט, יש פה עסקאות מזדמנות עם השאלות. מכבי בטח ניסו כל החלון להביא מוטנטים בעמדות מסויימת שהם סימנו, לא צלח עד כה.

גם אם יבוא לכאן לדלי לדוגמה, בשורה התחתונה ההתנהלות של מכבי עם זרים אינה טובה בלשון המעטה. המדיניות של לחכות לדקה התשעים כדי להביא לכאן תותחים לא תופסת מים. גם אם ניקח בחשבון את וידאר וראייקו אלה לא שחקנים שהביאו אליפות, טובים ואהובים ככל שיהיו. בסופו של יום כולנו יושבים כמו משוגעים על הפורום ומחכים לרכש והסיבה לכך היא שכולנו יודעים שישנן עמדות שפשוט לא ראויות למכבי עם מי שמאייש אותן.

נכון, יש עוד שבוע בשביל הליגה ואני מסכים אם מי שאומר שאם יגיע קשר אחורי מעולה לליגה, אני בסדר עם זה, אבל בשורה התחתונה אנחנו מתנהלים ככה שנה אחרי שנה ורק אנחנו ככה מכל הליגה.

ואולי אנחנו בכלל לא רוצים להביא קשר? לך תדע מה קורה באמת אצלנו. חוסר השיתוף הזה של מכבי אומנם משמח את כולנו כשמגיע רכש ועוד פעם זיינו את התקשורת , הבעיה שבינתיים היא משגעת אותנו.

גם אם יבוא לכאן לדלי לדוגמה, בשורה התחתונה ההתנהלות של מכבי עם זרים אינה טובה בלשון המעטה. המדיניות של לחכות לדקה התשעים כדי להביא לכאן תותחים לא תופסת מים. גם אם ניקח בחשבון את וידאר וראייקו אלה לא שחקנים שהביאו אליפות, טובים ואהובים ככל שיהיו. בסופו של יום כולנו יושבים כמו משוגעים על הפורום ומחכים לרכש והסיבה לכך היא שכולנו יודעים שישנן עמדות שפשוט לא ראויות למכבי עם מי שמאייש אותן.

נכון, יש עוד שבוע בשביל הליגה ואני מסכים אם מי שאומר שאם יגיע קשר אחורי מעולה לליגה, אני בסדר עם זה, אבל בשורה התחתונה אנחנו מתנהלים ככה שנה אחרי שנה ורק אנחנו ככה מכל הליגה.

ואולי אנחנו בכלל לא רוצים להביא קשר? לך תדע מה קורה באמת אצלנו. חוסר השיתוף הזה של מכבי אומנם משמח את כולנו כשמגיע רכש ועוד פעם זיינו את התקשורת , הבעיה שבינתיים היא משגעת אותנו.

אמנם רק אנחנו ככה בליגה אבל אם תסתכל על השחקנים האחרים בליגה תבין שהם לא משהו בכלל.

בכל מקרה אי החתמה של קשר אחורי אומרת שויתרנו על אירופה

נקווה שלפחות לליגה יגיע אחד כזה

חבל חבל

בכל מקרה בלי קשר אחורי לדעתי יהיה שינוי בטבלה לעומת העונה שעברה כי פשוט נסיים במקום 3-5

אפשר להציג גם מחר, השאלה מתי הטפסים התקבלו.

אם מכבי היו מחתימים מישהו והוא היה נרשם בהתאחדות זה כבר היה יוצא מהם החוצה, לא רואה מצב כזה

לא כזה פשוט, יש פה עסקאות מזדמנות עם השאלות. מכבי ניסו כל החלון להביא מוטנטים, אני בטוח.

די אחי אל תשכנע את עצמך סתם

באטוקיו סושיץ ובאבין זאת התפשרות

אני בטוח ב1000% שגורדי לא כיוון עליהם בכלל

יכול להיות שחתם כבר רק יציגו אותו אחכ סתם בשביל להראות שאפשר גפ אחרי 7 להציג שחקנים

כן, זה נראה כמו שיקול שמאוד חשוב למכבי, להראות שאפשר אחרי 7..

בכל מקרה אי החתמה של קשר אחורי אומרת שויתרנו על אירופה

נקווה שלפחות לליגה יגיע אחד כזה

חבל חבל

בכל מקרה בלי קשר אחורי לדעתי יהיה שינוי בטבלה לעומת העונה שעברה כי פשוט נסיים במקום 3-5

אתה רציני?

אנחנו לוקחים מקום ראשון,אמנם לא בקלות אבל נזכה השנה באליפות.

איפה כל החכמולגים שדיברו על זה שזה נכון לחכות לדקה ה90 כי יגיעו זרים תותחים?

ניהול רכש פשוט ביזיון עשו מאתינו בדיחה

אם היה מגיע קשר אחורי בפרופיל של באבין היו פותחים פה שמפניות.

אני אני עדיין די בטוח שיגיע קשר אחורי זר עד סגירת החלון בישראל וחושב שמכוונים אצלנו ליותר גבוה.

לא מבין מה היה הלחץ לשחרר את מרסלו דווקא היום?

סתם מתעללים באוהדים..

באמת האמנתי שיחתימו היום 2 זרים.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה לכל המצטרפים החדשים!

אם היה מגיע קשר אחורי בפרופיל של באבין היו פותחים פה שמפניות.

אני אני עדיין די בטוח שיגיע קשר אחורי זר עד סגירת החלון בישראל וחושב שמכוונים אצלנו ליותר גבוה.

אולי מתכננים עליו שיהיה קשר אחורי?